!!!!AC ked clovek umiera!!!!

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

Ten pocit sa mi velmi neda presne popisat ale aspon zhruba :D .Vzdy ked dokoncim moje pokusy a snazim sa vratit kompletna :D vstanem a idem si urobit poznamky lenze po chvili mam taky pocit ''akokeby'' moje ruky a nohy neboli tak celkom moje.Ako keby som sa zasekavala cestou spat v nejakej urovni alebo fazi a vedomie si nevedelo zvyknut hned na tu a teraz.Keby som to mala prirovnat aby si ma lepsie pochopil je to zhruba ako ked sa korculujes par hodin a potom si das dole korcule a spravim par krokov vpred (mas pocit akokeby si este mal korcule na nohach ale uz ich nemas).Stalo sa mi to zopar krat ale posledne sa mi to deje stale.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Po návrate sa musíš uzemniť, čím sa dostaneš do lepšieho kontaktu s telom.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa Pjotrik »

petka napísal:
Pjotrik napísal:myslím, že po smrti túto energiu nepotrebuješ. ona je dôležitá len pre fyzické telo
Odkial mas Pjotricek takuto informaciu please?
Z vlastnej hlavy :D Preto som tam napísal to myslím. Ja si pod tou energiou predstavujem tú energiu, ktorá živí naše fyzické telo a dáva mu potrebnú silu. Práve tú energiu, ktorej keď je nedostatok, začínaju vznikať ochorenia. Tvorí našeho éterického dvojníka(viď obrázok), ktorý sa po smrti, tak ako fyzické telo, rozpadáva. Neviem si predstaviť, načo by nám po smrti bola. Ale možno, že Ty si rozprávala o niečom inom :D

Obrázok
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

WhiteWolfSix napísal:Po návrate sa musíš uzemniť, čím sa dostaneš do lepšieho kontaktu s telom.
Niekde som uz take nieco pocula vĺčko takze si mam po navrate sadkat na postel a nohami sa dotykat zeme?
Ja som Pjotríček myslela tu energiu ktoru potrebuje nase astralne telo.Nakoniec sa o energii astralneho tela teoreticky zmienoval aj Robert Allan Monroe len to ani nepotvrdil ani nevyvratil.
Napísať odpoveď