Zazitok zo zacitku AC

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Zazitok zo zacitku AC

Príspevok od používateľa Viliond »

Stalo sa mi to ked som zacinal s astralnou projekciou...no vlastne ja stale len zacinam :? No,bolo to hned asi tri dni po zacati.hrozne som sa pokusal o AC a zacal som sa o to via zaujimat...prvy komu som sa s tymto zaujmom zveril bola moja krstna.Jedina z rodiny ma vztah k nadprirodzenu.Ja som totiz bol vychovavany ako uplny ateista.Robi s tarotom a tak.Ked zrazu poriadne ubudlo s kanc. papiera a trebalo vymenit toner v HP-cke.Dost som toho totiz tlacil.Povedal som o tom aj matke.S pociatku to nebrala vazne a bolo skepticka.Chcel som jej niecim dokazat ze to funguje(LD a OBE).Hocijako.V tedy som cital text a tvoreni snov inym ludom.Myslel som na to cely den.A tu noc som nemal ani jeden sen.Mavam ich vela.Pamatam si len ako som stal a okolo bola tma.Iba na ciernu tmu.Nasledujuci den som bol hrozne unaveny,nie fyzicky ale dusevne.Aj fyzicky vlastne.Precial som par veci o spalovani odovzdanej energ. a o jej prijimani zo stromov a ludi...nieco som nabral...Dolezite vsak je ze na druhy den mi mama popisala jej zivy sen s asi 7 rokov mrtvym dedom(mojim pradedom).a v tom sne som bol aj ja.vraj mi kladla otazky ako je mozne ze deda vidi ked je mrtvy a ja som vyzeral ako nadrogovany a nevnimal som ,nereagoval. Chem sa spytat , je mozne aby som takto zmenil sen inej osobe za cenu mojho sna?
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Zazitok zo zacitku AC

Príspevok od používateľa Delord »

no je to mozne ale to nie len tak z jedneho dna na druhy ale to chce cvik a roky prace ved pokial sa nemylim tak tak ucia svojich studentov majstri na vychode ....
Astral forever....astral has you
Napísať odpoveď