PSI BALL pomoc

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Viliond »

moze mi niekto blizsie popisat postut pre psi ball nasiel som len malo aj to vsetko po anglicky...mozno by pomohla aj charakteristika...nechce sa mi to totiz prekladat...ak mate niaky link na slovensku alebo cesku stranku ci text o PSI BALLe tak sa prosim ozvyte... :help: :help: :help: :confused:
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

je to jednoduche...staci si dat ruky k sebe(nedotykaj sa prstami a predstav si, akoby si v nich drzal gulu) a predstav si ako tam prudi energia a formuje psiball - u mna to funguje lebo uz po 10-20 sekundach zacnem citit slaby magnetizmus medzi dlanami a po minute uz citim pomerne silnu gulu s ktorou mozem robit co chcem(alebo ju "nabijem" este viac) :wink:

btw najsilnejsie bally sa mi dari robit vzdy v case 21-23:00
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Dobre ale aka je funkcia PSi BALLu???Je to iba na skumulovanie energie?alebo sa to da niako pouzit uzitocnejsie??? :confused:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

teda tym nechcem povedat ze kumulovanie energie je neuzitocne ale ako sa to da vyuzit ??? :?: :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

cital som niekde ze sa daju aj vidiet (ked sa to naucis) a da sa menit ich farba a tiez ze sa dokonca daju aj hadzat a ovladat

ja som dosiahol maximalne to ze ich citim a dokazem ich posilnovat a zvacsovat

ale prakticke vyuzitie ? :D
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja som cital ze psi ball sa da pouzit prakticky na vsetko a bola tam aj kopa prikladov(psipog.net) a vytvoril som tu aj temu o psiballoch ako pomocke na obe/ld >jedna z moznosti ako psi ball vyuzit
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Podakovanie

Príspevok od používateľa Viliond »

Jasne... velmi dakujem... vcera som to skusal a chcem sa opytat ci to dokazete aj vidiet, lebo ja nie.Pokusal som sa ci nieco nevidim ale nic.Neskusal som si to predstavovat len v mysli lebo by to bola asi blbost.Robil som to asi pol hodku alebo mozno aj viac a citil som isty odpor neskor vecsi...bolo to prijemne lebo vacsinov nepridu vysledky tak skoro.no skusal som to roztahnut a slo to.len po chvyli to bolo fakt tazke, tak som to zas zmrstil je to celkom haluz ale neviem co stym mam robit a len tak to niekde supnut je blbost ked som sa stym tolkom sral... inac je sranda ked si to nosite na dlani po byte.. :D :D :D
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

vidiet to mozu iba ti skusenejsi...tipujem tak 5 rokov praxe aspon..
btw kazdy ball robis pol hodiny? je silnejsi ako keby si ho robil len par minut?
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Zenny napísal:vidiet to mozu iba ti skusenejsi...tipujem tak 5 rokov praxe aspon..
btw kazdy ball robis pol hodiny? je silnejsi ako keby si ho robil len par minut?
no pol hodiny neviem nestopujem si to... ale ano casom silnie... mozno to je 15 minut neviem... vcera som sa pri robeni dotkol prstami a hned mi cely ball spadol teda uz som necitil skoro ziadnu enregiu len slabu... skusal som obnovit ale po chvyli som sa na to vysral... :appl: takto asi netiaskat pri psi balloch ze?
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Chcem sa este opytat nieje PSI gula vlastne citenie aury?teda aspon zo zaciatku mam podobne pocity ako pri skusani citenia aury a ak je to tak tak potom jej videnie by nemalo byt take tazke pretoze videnie aury mi uz pomali ide.aj ked este len cierno-bielo...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja ked sa dotknem prstami tak je ball taky isty ako predtym ale keby som tleskol :appl: tak urcite zmizne :) ..a z aurou nemam vela skusenosti ale co som cital tak psiball nema vela z aurou spolocne.. :roll:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Zenny napísal:ja ked sa dotknem prstami tak je ball taky isty ako predtym ale keby som tleskol :appl: tak urcite zmizne :) ..a z aurou nemam vela skusenosti ale co som cital tak psiball nema vela z aurou spolocne.. :roll:
moye bzt neviem len sa mi to podobalo
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No neviem chlapci...
Co som ja cital o psi-balloch (na psipogu a inde) tak to vobec neni o nejakej guli ktoru citite v ruke...Je to vlastne hmotna sugescia, a dokonca je to zhmotnenie myslienky. Cely vyznam je v tom ze ked si tie myslienky sformujete tak sa splnia. Teda cele je to vlastne o prianiach :lol:

Nie ze by som v tychto veciach bol skepticky, to vobec nie - sak ostatne co by som na tomto fore inac robil ne?...ale podla mna toto mi uz fakt pride ako rozpravka. Ved uz len nazov "psi-ball" je pre mna odradujuci. Jednoducho si nemyslim ze nieco take moze existovat...
Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Re: PSI BALL pomoc

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Tak pokud je to jen pouze zhmotnena myslenka, tak jak se teda v tom pripade uskutecnuje ta jejich hra "pass the construct", kde nekomu vytvor posles a on ho ma rozpoznat ? Co jsem cetl tak to funguje...
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

theone:je viac moznosti ako mozes citit ze ten psiball existuje a overit si ze to nieje len v tvojej hlave.Citujem z psipogu:"you can feel magnetic fields" ...
Napísať odpoveď