Preco si zrazu pametam menej snov?

Moderátor: Moderátori

knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Preco si zrazu pametam menej snov?

Príspevok od používateľa knox »

Pisem si snovy dennik...
http://www.knoxville.bloguje.cz/tema-5-snovy-dennik.php
V podstate uz od augusta 2006, sny som si pametal ale len zriedka. Marec 2007 som si precital nieco o LD a zacal skusat. LD prisiel v aprili aj s ovela viac zapametanymi snami. (12) Bol som teda plny nadsenia, cakal som ze LD a zapametanych snov bude coraz viac...

Nechapem co sa stalo ale tento mesiac som si este do snoveho dennika nedokazal zapisat nic. Viem ze sa mi uz snivali 4 sny, pametal som si ich velmi mierne este pocas zobudzania ale po zobudeni vobec nic, akurat viem ze boli 4. (pocas troch dni 1+2+1)

Dodrzujem tu zasadu ze zobudzat sa mam kludne, nie prudko ale este chvilu pokojne lezat v posteli a pokusat sa rozpametat...ale nic. Nechapem co sa deje? Moze to mat nieco spolocne s tym ze som chory, berem antibiotika, necvicim v posilke? Lebo okrem tohto sa nic nezmenilo tak si neviem vysvetlit taku zmenu k horsiemu...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Tiez som si davnejsie pisal dennik vtedy ale skor koly mojmu snazeniu o OBE. Pomahalo mi ked som rano lezal tak ako vravis ty a pouzival som tiez jednu mantru. Vola sa RAOM GAOM.. je zhluk hlasok ktory posobi priaznivo na otvarenie 7 cakry a tak aj na rozpamatanie si na sny.Ked chces mozem ti poslat jej nahravku.ALE myslim ze bude aj na tejto stranke.mno cekol som to a nic tam nieje napis na ICQ a poslem 371-275-227
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Preco si zrazu pametam menej snov?

Príspevok od používateľa georg »

no vazne neivem preco ma knox taky problem aky ma, nechapem tomu. mozno toto obdobie prejde a ty potom budes mavat LD, alebo aj OBE. rozunies, take ticho pred burkou. moze byt aj v snoch ?
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

moze to byt aj to chorobou ked si to tak vezmes mozno by si sa mal niako nabijat a este jedno antibiotika neber! je to svinstvo...to si radsej zajdi za ludovim liecitelom ci niakym reikistom...
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Preco si zrazu pametam menej snov?

Príspevok od používateľa georg »

obycajny ludia, ktory nic nevedia o magii, samanizme si radsej daju antibiotika, ako by mali vyhladat ludoveho liecitela, ktoremu ani nedoveruju, neveria, ze im pomoze. je tak? mne sa zda, ze hej.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

obycajny ludia su potom zaslepeny meterialnov strankou bytia a nevidia to co je za oponou ktoru nam predsuba tento svet... povazujes sa za obycajneho cloveka georg? co tu potom robis?
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Preco si zrazu pametam menej snov?

Príspevok od používateľa georg »

ja sa snazim nebyt obycajny clovek, pesimisticky ku vsetkemu nadprirodzenemu, duchovnemu.po kuskoch spoznavam svet za "oponou", aj ked zatial iba malo na vlastnej kozi, ale o to viac citanim zazitkov inych ludi, ktory su predsa len ovela viac skusenejsi ako ja. :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

tak potom preco ten postoj k ludovemu lieceniu ktore je koniec koncov ovela ucinejsie ako konvencne .... a citanie je super ale prax je prax
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

a dost o tom tato tema je vytvorena na to aby pomohla jej zakladatelovy a nie a nasu polemiku...
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Preco si zrazu pametam menej snov?

Príspevok od používateľa georg »

nj, prepacte vsetci, ale niekde som musel odpovedat Viliondovi.
knox - moj nazor som ti uz napisal. mozno sa v tvojom podvedomi nieco deje, akoby sa na nieco pripravovalo, alebo akoby sa od niecoho nechala vzdalovat, aby prisla za danym javom z inej strany. je to tazke zodpovedat, bodaj by ti odpovedal s urcitostou. nenechaj sa odradit tym, ze si pamätas menej snov.
nech sa ti dari. :)
mnohý a ani jeden
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

Dik, skusim tu mantru (aj ked ani moc neviem co to je) :)
(napisal som na icq)

O OBE sa nesnazim, taketo nieco ma zatial vobec nelaka skor naopak. Ide mi cisto o LD.

K tym antibiotikam...viem ze je to svinstvo ale pojedol som ich v zivote uz dost takze si myslim ze je to v podstate jedno ci sa znicim este trosicku viac. Citil som sa velmi zle a potreboval som sa dat rychlo do kopy aj kvoli skuskovemu. Nehovoriac o tom ze vsade okolo nas je plno ineho svinstva, vsetkemu sa vyhnut neda...takze si s tym ani nejake starosti nerobim aj ked viem ze ma to nici.

S ludovymi liecitelmi skusenosti nemam - akurat s takymi napravacmi chrbtice, s tymi mam skusenosti velmi dobre. Nato aby som ale siel chory za liecitelom by som musel byt asi menej paranoidny, ja osobne som totiz presvedceny ze vacsina takychto ludi su obycajni podvodnici. Teda na alternativne liecenie samozrejme verim - neverim ale ludom. Mozno mi tu date nejake tipy a presvedcite ma, to nevylucujem. Ale zatial mi nikto neodporucil niekoho seriozneho...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

poprve suhlasim s georgom ze by ta to nemalo odradit. a dalej antibiotika ajtak oc nepomahaju v porovnani s inymi liekmi ako homeopatika a biliny drogy,mno a chces doprucit lud.liecitela. Jednym je p.Eduard Kostra ktory mi moc pomohol.vies uz od dectva som mal velmi silnu alergiu a chodil som preventivne na elergologiu a uzival lieky za priblizne 800 mesacne... v tedy sa mi zdalo ze trochu zaberaju ale nepomahali tak ako b som ocakaval... asi pred 5-6 rokmsme boli u jedneho homeopata niekde na juhu... v tedy mi to pomohlo ale vzhladom na vzdialenost nebolomozne k nemu chodit...a potom asi v decembri min. roku sme skusili p Kostru.Od vtedy k nemu chodim pravidelne a alergia ustupila...niekedy sa ciastocne vrati ale nebere ziadne lieky...a som zdravy.. :D da sa povedat ze jeho sedenie ciastocne odstartovali aj moje pokusi s magiou...pracuje za martinom a moze dat ciselko ak by niekto chcel...taktiez je vela dobrych ktory sa zaoberaju reiki... :smoking: treba skusit... je pravda ze existuju ludia ktory zneuzivaju toto umenie lebo ho robit nevedia ale v kazdej brandzi mas podvodnikov...treba si vybrat dobru "firmu" sorry za to pismo ale niesom na svojom kompe a je tu hrozne zla klavesnica.. :no:
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

To je jasne ze sa nenecham odradit, LD su moc super na to aby som sa na to vykaslal... (+ celkovo to ma na mna priaznive ucinky, ovela lepsie spim/zaspavam - predtym som s tym mal dost problemy)

O tych antibiotikach asi nema moc zmysel diskutovat, ale za jeden-dva dni som bol ok...

No martin mam od bratislavy trochu od ruky :) Ale pozrem sa na to reiki...
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

Takze dnes, resp. vcera vecer som si dal pred spanim mate caj (vela kofeinu) s cim mam celkom dobre skusenosti ale zas to iste...viem ze to bol dlhy a velmi fajn sen odohravajuci sa v nejakej velkej stavbe, viem ze som mal aj sex ale nepametam si nic ine...ale pametal som si...neviem ci este pocas spanku alebo pocas prebudzania ale pametal som si to. Ked som sa ale zobudil tak nic - cize tento mesiac uz piaty sen ktory viem ze sa mi snival ale nepametam si ho :cry2:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

no knox neviem ktory si mal mate ale urcite namaju vela kofeinu pijavam ich kazdy den hlavne mate IQ...uz si pil pamirsky caj:?otec ho doniesom s expedicie ten ma vela kofeinu :-) p.s.: najlepsim liekom je laska
Napísať odpoveď