Ako sa nabit?

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Nabijate sa energiou?

Ano priebezne
4
22%
Len pri narocnych ukonoch
2
11%
Skoro vobec
5
28%
Nepotrebujem to
0
Žiadne hlasovania
nie
7
39%
 
Celkom hlasov: 18

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Ako sa nabit?

Príspevok od používateľa Viliond »

Po vesteni a aj inej magickej cinnosti sa citim byt oslabeny... AJ po lieceni... Chem sa opytat ake mate techniky na nabijanie sa energiou.. pocul som o nabijani sa zostromov ale je to trochu casovo narocne...kazdopadne ak nebude nic lespie budem nuteny podstupovat aj toto.. ako inak si ale berete energiu z vesmiru alebo zeme? dakujem
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

cerpanie energie

Príspevok od používateľa RedHawk »

Ja osobne mam 4 hlavne sposoby ktore pouzivam.
1. vesmirna energia. Kde to chvilu trva lebo ide o cisty zdroj a musis opatrne. Alebo mozes pouzit dychanie cchi kung (qi gong) (najdes napr u mna na sajte <a href="http://magia.ic.cz/poradna/Default.htm">magia</a>
2. Ohen, sviecka, ohen proste si ho absorbujes do hara.
3. Horúca voda cca 20 minut v horucej vode, absorbujes kolko potrebujes.

4. najnutnejsom pripade sa da vyziadat energia od duchovnych bytosti.

Pokial bude zaujem hodim to sem aj s modlitbou.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

vyziadanie energie

Príspevok od používateľa RedHawk »

Pozor nepoužívať pokiaľ to naozaj nie je nutné.

Prijímanie energie z duchovného Slnka.


Prosím silu Ducha Svätého- lásku Pána o doplnenie energie do celého môjho organizmu na hladinu mne určenú, t. j. 4- 4,5 tisíca energetických jednotiek. Súčasne prosím až dostúpi táto hranica, aby som dostal signál do pocitov prstov a rúk. Ďakujem za vypočutie prosby.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Ako sa nabit?

Príspevok od používateľa georg »

RedHawk - to je aka modlitba myslim z nabozenskeho hladiska. ja som totizto krestan - katolik a o takej modlitbe som este nepocul. Duch Svätý je nas Boh s Jezisom a Otcom v jednej osobe. mozem ju teda teoreticky pouzivat (v nutnych pripadoch), nie je to hriech ?
dakujem
mnohý a ani jeden
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Ako sa nabit?

Príspevok od používateľa vlčok »

georg svätý anjeli Boh aj Ježiš to je proste niečo iné poradím ti nerob to , radšej buď unavený proste mi príde smutné že toľko reikistov a neviem akých ľudí si znepriatelí Božie sili iba kvôli tomu že ich využívaju anjeli aj Boh aj svätí aj Ježiš ti pomôžu ale také niečo ako chcem vedieť svoj osud alebo chýba mi energia je mrhaním ich času a berú to ako urážku .Ja osobne som tiež veriaci modlím sa ale určite v magii nevyužívam nič takéto ani to nedoporučujem pretože takýto ľudia si myslia ako dobre konajú ale jednu takú paní som poznal a dokonca začali na ňu energicky anjeli útočiť aby ich nechala pretože ona pomocou nich veštila dávala energiu atď.napríklad tuto máš veľa techník ako získať energiu http://magiaenergie.wbl.sk/Ako-ziskat-v ... ergie.html
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Ako sa nabit?

Príspevok od používateľa vlčok »

Okrem toho ak ešte tu niečo napíšem .
1.Zožeň si šestihraný kryštáľ ten najlepšie prenáša energiu najlepšie veľký ako päsť čím vetší tým lepší ten ťa určo dobyje ale nechávaj ho na slnku nech aj on sa nabije nevadí ak nebude šesti hran alebo iný typ kameňa
2.Nájdi si nejaký fakt pravý a človekom nedotknutý les tam kde máš na zemi mach atď. daj si ruky pod zem a predstav si ako prúdy energii prechádzajú cez tvoje ruky
3.Daj sa na slnko a predstavuj si ako lúče slnka do teba vchádzajú a napĺňajú ťa silou PS: niekomu môže byť z dlhšieho pobytu na slniečku zle
4.To isté ako zo slnkom ale z mesiacom energiu z mesiaca môžeš brať kolko chceš ale ta slnečná keď jej je v tebe priveľa tak ju telo nespracuje to ako keď sa preješ
5.Keď sa sprchuješ predstavuj si ako na teba dopadá lahký dáždik svetelných gulôčok ktoré ťa posilňujú a zároveň odplavujú s teba čiernotu(neg. energiu
6.Nakresli si na papier nejaký znak ktorý si si sám vymislel nakresli aj na viac papierov a daj na okno aby naň svietilo slnko keď potrebuješ energiu tak si napríklad perom nakresli niekde na nejakú časť tela a tvoje teľo ju bude postupne vstrebávať

Ak ti niekto odporúča ťahať energiu z vesmíru nieje to dobrý nápad pretože tej energie tam neni nekonečno a keď všeliaky reikisti stade berú pozitíivnu a dávaju negatívnu energiu tak tam nepomôžu.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď