Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa M2-player »

Zenny napísal:jj M2player mne sa to stava a nechapem preco(v poslednom case velmi nie ale pred par mesiacmi dost casto) :shock: zeby taka nahoda?
Teraz sa to aj mne stava pomenej, ale ako si písal, pred par mesiacmi to bolo častejšie. Ide o to, že čas sa zrýchľuje a niekedy znova spomalí. Do 21.12.2012 by sa mal čas dostať k nule - čiže úplne zastať (vtedy sa aj končí majský kalendár).

Teda aspoň toľko som o tom čítal...
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

ach po roku 2000 tu mame rok 2012. viete co bude v roku 2012?? nic tak isto ako bolo v roku 2000. media si nieco zase vymisleli a zmedializovali.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Chvíľku počkajme a uvidíme :D
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: vnutorne hodiny?

Príspevok od používateľa mNemoN »

mno ja som o 2012 nic nepocul...
a Y2K bol problem len v tom ze nevedeli ako to zvladnu POCITACE O_O
a kto sa vlastne do toho vyzna :))) nejaky reziser alebo scenarista co vytvasra spravodajstvo urcite nie ... ale nieco na to bude, staci sa pozriet von co sa robi ... to pocasie co vidim mi vyraza dych RLY !!!
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

2012

Príspevok od používateľa RedHawk »

V roku 2012 končí majský kalendár. Končí sa obdobie sveta podľa summerov:)

Uvidíme. Ale podľa mňa sa pre ľudí nič nezmení stale budú hrabať a ničiť Zem . snáď už aj je načase aby sa otriasla :D nie?
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: vnutorne hodiny?

Príspevok od používateľa mNemoN »

jj presne tak .. je vazne zaujimave ako sa dokaze maticka zem sama ocistit.. pozeral som o tom super dokument na discovery ^^
mozem sharnut
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: vnutorne hodiny?

Príspevok od používateľa georg »

ja verim, ze po roku 2012 sa zmeni zmyslanie ludi. cosi som o tom aj cital, nietory sa toho boja, iny sa zase nato tesia, ale aj tak nikto nevie s urcitostou povedat, co presne by sa mohlo stat. proste sa ma ludstvo zmenit z materialistickeho zmyslania na duchovne. davne civilizacie hovorili, ze nastane po roku 2012 zlaty vek(éra).
tak som velmi zvedavy co sa stane (hadam sa toho este dozijeme)
mnohý a ani jeden
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: 2012

Príspevok od používateľa knox »

RedHawk napísal:V roku 2012 končí majský kalendár. Končí sa obdobie sveta podľa summerov:)
O sumeroch sa chystam nieco precitat uz dlhsie...musim sa uz hecnut.
georg napísal:proste sa ma ludstvo zmenit z materialistickeho zmyslania na duchovne
Kde si to cital...to by ma zaujimalo :) Si to neviem predstavit, jedine ze by kontaminovali vsetku vodu na zemi LSD a vzduch THC...
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

knox - je to napisane v casopis Profit (myslim ze je to mesacnik). raz to bolo temou cisla ( nie tak davno ). este to pohladam
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Čítal som, že naše Ja sa spojí s naším vyšším Ja a dačo o zvláštnom postavení planét a nejakých obdobiach, ktoré sa dejú v nejakých časových úsekoch po niekoľkých tisícročiach atď.
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: vnutorne hodiny?

Príspevok od používateľa mNemoN »

mozes mi napisat, kde si to cital ?
plz, dost ma to zaujima :)
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Ta stránka teraz nejde a ešte dajaký ten čas nepôjde... ale máš šťastie. Kopíroval som to na jedno fórum, tak to skopírujem z neho sem. Je to dosť dlhé - ani ja to nemám prečítané:

Enochove kľúče - zhrnutie
@ z pera čitateľov Jan 08 2007, 09:08 (UTC+0)

pista píše: príspevok prišiel od nick pišta, nie je jeho autorom. Dole pod článkom je uvedený zdroj, z ktorého čerpal. Materiál uvádzam pre zaujímavosť, ale najmä debatu, ktorú sme viedli na fóre o Plejádach.

Všetko zaplaví dobrosrdečné svetlo nášho Otca. Z vyššie - postavených svetelných bytostí neustále prúdi láska. Zakrátko prídu na Zem ďalší kozmickými plavidlami (Merkaba), ktoré vyžarujú jasnejšie svetlo ako naše Slnko. Ich úlohou bude, aby nás pripravili na čistejší život a obnovili stvorenie.

... Musíme si uvedomiť, že Otec miliardy svetov tvorí jednotu, ktorej súčasťou sme aj my. Doteraz sme vo vesmíre poznali len našu ríšu. Čoskoro budeme žiť v bezbariérovom priestore a čase, vo vyššom kozmickom živote nášho Otca. Božia myseľ neustále hovorí, že ŽIJÚCE SLOVO má neobmedzenú silu nad písmom a vysloveným slovom. Rozširuje sa ako viacdimenzionálna myšlienka a prenikne do každej úrovne celého vesmíru.

Môžeme sa dostať nad elektromagnetický obvod nášho tela a mysle, kde sme schopní tvoriť myšlienky. Budeme večnou súčasťou vyššieho „JA“ a vyššie „ JA“ bude súčasťou nášho života.

V súčasnosti žijeme pod vplyvom ženského božského pôsobenia svätého ducha Shekina. Táto energia je prítomná v každej dimenzii a svete... nové ľudské pokolenie, ktoré je „jadrom Kristovho vedomia“ objaví dôležitosť života ako takého a precíti ho ako jednotu bez duplicity.
...Naša Zem prejde prekrásnou premenou na báze duchovnej evolúcie. Prekonáme taký kvantový prechod, aký sa ešte nikdy neuskutočnil. Naša slnečná sústava rotuje okolo centra galaxie, ktorá je tiež v pohybe - v priestore pozdĺž obrovskej kozmickej „špirály“. Od konca jedného oblúka, ktorý sa ovíja okolo obrovského centrálneho Slnka niekoľko miliárd rokov, prejde naša galaxia diagonálne na ďalší oblúk špirály. V tomto čase každá planéta, slnečná sústava a jej obyvatelia naraz urobia nový krok v novom evolučnom cykle.
Takže, nie sme len na konci 26 000 ročného cyklu v sústave Zem - Slnko - Plejáda, ale celá sústava Plejád, v ktorej sa nachádza aj naša slnečná sústava, je na konci 230.000.000 ročnej dráhy centrálnej Galaxie.
A celá galaxia sa nachádza na konci nekonečnej dráhy obrovského centrálneho Slnka. Všetky tri cykly prebiehajú súčasne....

Keď pred 150.000-mi rokmi skončila doba ľadová, ktorá trvala 100.000 rokov, bola už naša galaxia na polceste obrovskej kozmickej špirály pohybujúcej sa diagonále od jedného oblúka k druhému. Dokončilo sa staré a začala sa príprava na nové. Postupne dôjde k očisteniu starej karmickej štruktúry, ktorá sa ukončí v roku 2012.

... Karmická očista sa deje vždy na konci cyklu. Čo sa neukončilo v predchádzajúcej evolučnej špirále, to sa dostáva na povrcha realizuje sa na základe transmutácie a transcendencie. Keď je koniec veľkého „upratovania“, začína sa nový evolučný cyklus. V tejto prechodnej fáze dôjde k duchovným skokom. Nové vedomie ľudstva, je novým svetovým pohľadom a novým potenciálnym produktom. Získané vedomosti a skúsenosti na predchádzajúcej špirále sa stanú dosiahnuteľnými, aj keď to vedome nevnímame.

...V roku 2013 súčasne začína nasledujúci oblúk veľkej kozmickej špirály tejto Galaxie a 26.000 ročný cyklus Zeme.

- Poloha Zeme ku Slnku sa zmení kvôli posunom pólov...
- Slnko svoju polohu zmení k sústave Plejád, kvôli posunom pólov...

- Aj Plejáda dokončí svoju cestu na špirále, a zmení sa jej poloha k Orionu...

Na Orione vznikne obrovský otras, nastane katalizma a na celej planéte dôjde k duchovnej očiste. V celej sústave Orionu sa zotmie a všetky planéty a hviezdy tejto sústavy sa počas 24 hodín pohnú. Aj keď zmizne veľa planét, výsledkom bude obnova Orionu. Nové zasvätenie otvorí brány smerom k centru Galaxie a aj ďalej. Posledných 300.000 rokov túto funkciu zabezpečoval Sírius, odkedy bytosti Lyra obsadili Orion a zabránili prechodu medzi galaxiami. Teraz sa Sírius povýši na úroveň školy - duchovného mystéria Galaxie. V súčasnosti riadi slnečnú sústavu a túto časť galaxie. Naša slnečná sústava sa točí okolo centrálneho slnka Plejád, okolo Alcyone. V roku 2013 sa bude celá sústava Plejád točiť okolo Siria, ktorý bude novým centrálnym slnkom tejto strany galaxie. Plejády sa stanú súčasťou slnečnej sústavy Sírius.

....v roku 2013, keď sa ukončia prípravy na premenu, sa stane celá sústava Plejád, do ktorej patrí aj naša slnečná sústava (ôsma hviezda), súčasťou vysokého vedomia a bude planétou Svetelných miest.
Duchovní obyvatelia miest si v tomto momente uvedomia reálnosť evolúcie, jej svätosť a svoj život postavia do služby božského plánu. Vtedy už musia byť minimálne na úrovni Kristovho vedomia. Zem a slnečná sústava sú posledné v sústave Plejád, kde sa takáto zmena uskutoční. V ďalších siedmych slnečných sústavách, v Siedmych sestrách, sa už premena zdokonalila a vznikli tam mystické školy, ktoré sú potrebné na dosiahnutie vyšších úloh.

V roku 2012 prejde Zem fyzickou a duchovnou očistou. Tieto vonkajšie a vnútorné zmeny sú tým silnejšie, čím sa prsteň okolo slnka dostane hlbšie do fotónovej zóny, ktorá je vyšším žiarením kozmickej rezonancie centrálnej Galaxie.


Širšia škála fotónového žiarenia vychádza z Galaktického centra, kde sa nachádza centrálna hviezda (slnko) sústavy Plejád – Alcyone. Okolo Alcyone sa otáča na elipsovej dráhe naša slnečná sústava v 26 000 ročnej perióde. Naša slnečná sústava prejde každých 11 000 rokov cez fotónovú zónu, čo trvá 2 000 rokov. Kým sa naša Zem pohybuje v tejto fotónovej zóne, zrýchli sa na nej duchovný vývoj, posunú sa póly planéty a viacnásobne sa posilní frekvencia svetla v atmosfére. Toto zotrvanie vo fotónovej zóne sa nazýva „éra Svetla“ alebo „Zlatá éra“, prípadne „éra osvietenia“.

Počas niekoľkých rokov sme sa pohybovali na okraji fotónovej zóny, ale od roku 2000 sme už úplne v nej. Sväté kódy – ktoré sú potrebné k duchovnému zobudeniu a k evolučnému skoku – nám odovzdajú na našu planétu (Zem) cez naše Slnko, aj pre našu slnečnú sústavu cez centrum Galaxie, cez Sírius, Alcyone a cez planétu Maiu. Koncom osvietenia bude mať fotónové žiarenie a kód veľmi vysokú rezonančnú frekvenciu. V prípade, že sa náš nervový systém, naše citové telo (astrálne telo) a energetické telo (éterické telo) nebudú vedieť naladiť na túto rezonanciu, život pre nás bude neznesiteľný.

Už teraz, keď sa naša planéta obalila do fotónového obalu, začíname preciťovať zrýchľovanie nášho vývoja a očistenia, ( napr. viacerí prestávajú jesť mäso, ľudia sa viac zaoberajú svojim duchovným životom a pomocou druhým)...


Rezonancia Zeme v nasledujúcich rokoch, do r. 2013, keď nastane Galaktické zasvätenie Zeme :
- tí, ktorí momentálne žijú na Zemi, sa musia rozhodnúť, či sú schopní byť duchovne, duševne zodpovední za svoje činy a chcú tu ďalej žiť... alebo tí, ktorí nechcú žiť na Zemi, budú prevezení do inej časti Galaxie, kde budú ďalej pokračovať v karmických úlohách v troj – dimenzionálnom svete.
Keď sa myseľ človeka dostane na určitú evolučnú úroveň, človek bude schopný žiť aj na takých miestach Zeme, kde zemetrasenia, sopečné výbuchy a záplavy usmrtia ľudí s nižšou rezonanciou .

Vtedy sa človek s vysokou rezonanciou dostane do ďalšej dimenzie a namiesto smrti získa duchovné povznesenie. Miesta katastrof bude ovládať strach, nejednotnosť, nenávisť, úklady, prchkosť, ktoré sú nízkymi sférami astrálnej energie, a ktoré ulovia duše človeka po jeho smrti. Stvorenia svetla pomôžu každému, kto sa chce oslobodiť...

... kto zostane na Zemi v roku 2013, musí prijať štyri nasledovné evolučné princípy:

- cieľom človeka na Zemi je fyzikálny, emocionálny, mentálny a duchovný vývoj
- každé ľudské stvorenie je Božskou podstatou, stvorené zo Svetla a lásky a má v sebe dobrotivú povahu
- slobodná vôľa je právom univerza. Bezúhonnosť nariaďuje svojmu „ja“, aby slobodnú vôľu podriadilo viere a dôveru Božskej vôli.
- celé univerzum je sväté a nezávislé od toho, nakoľko uspokojí požiadavky svojho „Ja“.

V súčasnosti všetky štyri duchovné zákony zastihnú každého – priamo alebo jemnými spôsobmi... Zákonom Zeme je pripomenutie štyroch evolučných princípov na konci časového cyklu, ktorých nasledovanie je každého povinnosťou. K jedným sa tieto informácie dostanú prostredníctvom kníh, iní ich uvidia vo filmoch...

Tí, ktorí sa po smrti vrátia do svojho fyzického tela, zmenia svojich blízkych. Mnoho ľudí navštívia anjeli odovzdávajúci múdrosť, Panna Mária a i. ... O týchto návštevách budeme viac počuť v tomto storočí.

Naša súčinnosť so zmenami spočíva v tom, že budeme správne a bezúhonne žiť. Modlime sa za spoznanie Božieho plánu, aby sme v ňom našli našu úlohu, liečme a očisťujme sa na každej úrovni...

...Existuje sedem karmických štruktúr, na ktoré čaká transcendentálne (nadprirodzené, nadzmyslové) spracovanie. Sú nasledovné: - pýcha - závislosť (napr. cigarety) - predsudok (neobjektívnosť) - nenávisť - násilie (krutosť) - hanba (ľutovať sám seba) - obetovanie (obetovanie pre svoj úžitok)... Sedem prameňov bolesti je zoradených podľa toho, ako sme sa vyvíjali v našej slnečnej sústave na Venuši, Marse, na planéte Maldek a nakoniec na Zemi...

Každý človek si musí vybrať svoju úlohu v poznaní karmických štruktúr a ich odstránení (zničení). Sú rôzne spôsoby na získanie a precítenie karmických problémov. Hlavným prameňom na Zemi je jedna alebo viac karmických štruktúr na úrovni Slnečnej sústavy, ktoré prenasledujú neznalosť štyroch evolučných princípov (horeuvedených na tejto strane), a ktoré je bezpodmienečne nutné skúmať.


Pre tých, ktorí si osvojili úrovne správania sa a úrovne svetových názorov týchto štruktúr, alebo celou silou pracovali na ich odstránení, ich nasledujúcou úlohou bude vyrovnať vyššie „JA“, vyššiu kolektívnu myseľ a Božiu jednotnosť (súdržnosť).

Svetelné bytosti Plejád pomáhajú tým ľuďom, ktorí sa chcú pripraviť na zmeny na Zemi a chcú sa duchovne vyvíjať a povzniesť (osvietiť sa). Zástupcovia Plejád sa úmyselne približujú k bytostiam slnečnej sústavy počas premeny evolučných cyklov. Keď sa naposledy stretli bytosti z Plejád s ľuďmi (na konci 26 000 ročného cyklu), ľudia chceli, aby sa ich podvedomie zobudilo samostatne, ešte pred priamym kontaktom s hierarchiou: pomocou bytostí z Plejád, zástupcov svetla z Androméd, vyšších bytostí, pomocou vyššej rady 12-ich, Veľkého bieleho bratstva a menších duchovných skupín. Plejáďania žijú medzi ľuďmi tak vo fyzickom tele, ako na úrovni éteru....

Na konci posledného 26 000 ročného zemského cyklu, po posunutí pólov, čo prinieslo zánik – prežilo na Zemi len 1,5 milióna ľudí. Je možné, že toto číslo sa nám zdá veľké, ale keď ho rozdelíme v pomere k počtu kontinentov, na ktorých teraz žije viac ako 6,5 miliárd ľudí, vidíme, že je to veľmi malé číslo.

V tom čase vyššie kolektívne vedomie ešte nebolo výrazne vyvinuté, ale existovalo a požadovalo, aby každá kultúrna skupina na Zemi vytvorila mystickú školu. Bolo potrebné zabezpečiť pre každého človeka na Zemi, aby sa mohol učiť a duchovne rásť. Keď umreli mladí duchovia počas kataklizmy, znova sa začalo rozmnožovanie a tak došlo k zvýšeniu populácie, stabilizoval sa duchovný život, učenie a životospráva sa rozvíjala podľa duchovnej evolúcie a duchovného vedomia. Aj teraz žijú potomkovia Mayov alebo Hunov, ktorí majú vyše 25 000 ročné skúsenosti s duchovným životom. To nie je náhoda. Učitelia z Plejád, zo Síria a z Andromédy sa prevtelili do fyzického tela a pomáhali pri vytváraní rôznych kultúr - Matchu-Pitcchu, Egypt, Atlantída, Lemúria. Lemúria stratila väčšinu svojho územia, ale staré kostoly a učenie sa zachovali...

... na Atlantíde sa vytvorila Melchizedekova rada a Alora kostoly. Kryštály sa začali znova používať na liečenie, na dimenzionálne kontakty, ktoré sa už skôr rozvinuli, no zabudlo sa na ne. Thot doniesol do Egypta zasvätenie a vedomie Slnka, teleportáciu (prenos fyzického tela alebo predmetu v priestore z jedného miesta na druhé), použitie telekinézy a Merkabah na dimenzionálne cestovanie (je to voz alebo prostriedok na premiestnenie ľudského tela v rôznych dimenziách, slúži na cestovanie univerzom). V tom čase postavili aj Veľkú pyramídu na príjem a vysielanie kódov slnečnej sústavy.

... Plejáďania, bytosti zo Síria a z Andromédy boli tvorcami mysterióznych škôl a často navštevovali ľudí v rôznych dimenziách. Viacerí z nich svoje svetelné telo zmaterializovali, dematerializovali a garantovali sprostredkovanie s bytosťami Zeme, s podzemnými civilizáciami a pomocou svetelných lodí, ktoré sa v tom čase nachádzali v priestoroch Zeme. Mladšie duše začali svoju reinkarnáciu pred 25 000 rokmi. Obyvatelia a učitelia vyšších dimenzií nasledujúcich 250 rokov pomáhali pri vytváraní civilizácie ľudí. Takto zhromaždili duše, ktoré stáli na rôznych evolučných úrovniach a pochádzali z rôznych častí galaxie. Plejáďania pomáhali ľuďom tak, že vzali na seba ľudskú podobu a „priženili sa“, aby pomohli pri vyčistení genetického kódu a povzbudili ľudské úsilie. Tomu sa hovorí „sejba hviezd“...


... toto sa dialo na Zemi ako súčasť kolektívneho podvedomia. Zemské bytosti žiadali o pomoc, vytvorili školy na zasvätenie, viacerí boli osvietení a zostali v priestoroch okolo Zeme, a tak pomáhali vo vývoji svojim blízkym...VEĽKÉ BIELE BRATSTVO v tom čase existovalo už 15 000 rokov a počas tohto obdobia sa „zobudilo“ asi 1000 ľudí v kolektívnom podvedomí rôznych kultúr. Oni boli tí, ktorí založili Radu Veľkého Bieleho Bratstva.

... vodcovia tejto hierarchie sa rozhodli, že rozšíria Radu Veľkého Bieleho Bratstva a zasvätených, osvietených bytostí, volili pomocníkov v úlohe Krista – v úlohe Buddhu, členov Merlinovej rady – vo funkcii Svätej matery, čo teraz zabezpečuje Quan Yin a sv. Mária – duchov na ochranu – duchov predkov – a miestnych učiteľov. Na začiatku konca 26 000 ročného cyklu do funkcie duchovných vodcov a pomocníkov vymenovali obyvateľov Plejád, Síria a Andromédy.

Na začiatku 26 000 ročného cyklu sa očakávalo, aby učenie a riadenie vzišlo od tých, ktorí majú skúsenosti s reinkarnáciou v ľudskom tele. Ľudia zo Zeme sa museli vyvíjať tak rýchlo, aby boli schopní spojiť sa so slnečnými sústavami a s vyššími dimenziami.

Tak začali učiť o „KÁ“...Plejáďania učili ľudí „vyššie JA“ a „Ká“, aby prostredníctvom týchto učení vedeli naviazať kontakty s inými dimenziami.

...nasledujúcich 5 200 rokov dostalo niekoľko tisíc ľudí zasvätenia v kostoloch „Ká“ a na iných miestach na Atlantíde a v Egypte, kde viacerí dosiahli Kristove vedomie. Niektorí z nich zostali na Zemi v jednom tele aj 2000 rokov (ako biblické postavy).

Koncom 5 200 ročného cyklu nastali zemetrasenia, sväté miesta v Lemúrii boli zničené a polovica Atlantídy bola zatopená. Tí, ktorí prežili utiekli do podzemia a vytvorili novú civilizáciu pod horou Sashta. Časť lemúrčanov sa integrovala s americkými praobyvateľmi, s obyvateľmi Hawaia, Tibetu, s Maymi, Inkami a stali sa buddhistami. Stali sa duchovnými vodcami a učiteľmi. Tí, ktorí zostali na Atlantíde v kolektívnom podvedomí požiadali, aby sa vtelil do ľudského tela Thot a navrátili staré učenie, ktoré sa stratilo počas očisty.

Thot patrí do kmeňa anjelov Rá, on sa vtelil do ľudského tela a stal sa duchovným vodcom Atlantídy.

...po objavení Thota vznikla v časovom priestore atmosféry Zeme veľká trhlina. Vtedy sa zo slnečnej sústavy Lyra do Zemského priestoru dostali bytosti, ktoré obsadili aj planétu Orion. Ich vodcom bol Lucifer, ktorý vytvoril túto trhlinu mimo našej Slnečnej sústavy pomocou pôsobenia vysokých frekvencií a cez ňu (trhlinu) poslal kozmickú loď. Tieto bytosti z obsadeného Orionu sa za okamih dostali na našu planétu, a keďže ovládali cestovanie vo vesmíre bez času, priestoru, nedalo sa tomu nijako zabrániť. Tento „vzťah“ sa nedal obísť „karmicky“, pretože Lucifer sa spolu s bytosťami z Lyry spojili s niekoľkými ľuďmi na Zemi. Pristáli na Atlantíde a zaviedli vyššie technologické vedomie. Bytosti z Lyry manipulovali obyvateľmi Atlantídy pomocou prísľubov na odovzdanie im neobmedzenej sily, technológií, psychických a intelektuálnych vedomostí. Časť atlanťanov im verila, ale druhá časť cítila pascu.


Atlantída sa za nasledujúcich 10 000 rokov rozdelila na dve časti. Jednu časť obývali bytosti z Lyry, títo reprezentovali vysokú technológiu, druhú časť tvorili ešte duchovne čistí atlanťania. Lyrčania sa dostali aj do Melchizedekových chrámov a prevzali nad nimi kontrolu. Zriadili skupinu čiernych a sivých bratov. Ich hlavným cieľom bolo zavedenie a rozvíjanie psychickej sily a čiernej mágie. Preto len málo mníchov zostalo duchovne čistými, väčšina sa podriadila. Vedľa Melchizedekových chrámov fungovali aj kostoly ALORA. V kostole bohyne mohli pôsobiť len mnísi, ktorí dostávali učenie z deviatej dimenzie od hierarchickej rady - „Rady deviatich“. Tieto učenia zostali čisté a odolali Luciferovi a bytostiam z Lyry, zabránili rozšíreniu Čierneho Bratstva.
Tí atlanťania ktorí v predchádzajúcich obdobiach, učili, skúmali mágiu a alchýmiu, boli prvými pri tvorbe duchovnej prípravy, ktorá im garantovala správne využívanie sily. Žiaľ, skupina týchto atlanťanov sa časom rozplynula a učenie psychickej sily a čiernej mágie sa veľmi rozšírilo.

...Lucifer bol stále neviditeľným, ale silne pôsobil na ľudské podvedomie. Viedol a riadil Čierne Bratstvo lyrčanov a keď sa chcel s niekým kontaktovať, mohol sa vteliť do hociktorého fyzického tela člena rady. Tento spôsob veľmi rád používal pri kontakte s ľuďmi. Jeho cieľom bolo: otriasť vieru vo Svetlo, ktoré riadi planéty slnečných sústav. Chcel rozšíriť svoju moc a stať sa najvyššou bytosťou planéty Zem.

...Lucifer a Čierne Bratstvo sa dostali do podvedomia mnohým mužom, najmä tým, ktorí mali sklony k panovačnosti a nadradenosti nad ženami. Podzemné astrálne roviny, podzemné rituálne miesta a centrá vznikli tam, kde sa sústredilo nízke kolektívne vedomie prostredníctvom vyžarovania energických rezonancií Čierneho Bratstva. Tieto rezonancie vyžarovali zdeformované myšlienky a pocity na povrch Zeme do ľudského podvedomia. Toto „kolektívne vedomie“ sa nazýva „Satanom“ a vytvára sa pomocou zlúčenia spoločného podvedomia členov Čierneho Bratstva. Táto „satanská sila“ existuje aj ako samostatný výtvor. Bolo rozšírené uvedené kolektívne vedomie a „satanská sila“ sa stala schopnou s ním manipulovať ľudí tak, aby uverili možnosti nadvlády nad silou Boha, Zeme a Slnečnej sústavy.
Takto sa zosilňovala a zvýšila sila Čierneho Bratstva. Ľudské podvedomie bolo stále vystavené útokom negatívnych síl, preto sa rozšírila nedôvera k Božiemu plánu, ženy boli druhoradé a mentálne schopnosti prevládali nad pocitmi a duchovným rozvojom.
Technológie a čierna mágia sa vyvinuli na takú vysokú úroveň, ktorá v histórii Zeme nemala obdoby. Kostoly Svetla sa dostali do rúk žien a kostoly Temna zas do rúk mužov. Na konci éry Atlantídy, 10000 rokov po objavení sa Thota, rozšírili sa chaos, agresia a strach.

...Pred zánikom Atlantídy dostali zasvätení ochrancovia Svetla pokyny, aby zachránili a ochraňovali vedomosti na rôznych miestach Zeme. Kvôli satanským vplyvom prešlo veľa času, kým sa znovu zjednotilo vyššie poznanie. Pripravení zasvätenci začali odchádzať v malých skupinkách z Atlantídy. Zobrali so sebou veľa kryštálov, na ktorých bola zaznamenaná kronika „Akasha“, napísaná „Radou Pravdy“. Jeden z týchto kryštálov, ktorý zobrali mnísi kostola Alora do Grécka, bol sformovaný do tvaru hlavy Thotha, ktorý už pred 9000 rokmi opustil Atlantídu. Túto hlavu uskladnili pod veštiarňou v Delphách, aby ochraňovala kostol pred temnými podvedomými žiareniami a energetickými vlnami, ktoré prichádzali spod Zeme. Keďže sa kostol nedal „fyzicky“ znečistiť, členovia Čiernych Bratov usmrtili mníchov a kostol potom využívali na uctievanie svojich bohov...

Iné „skupiny kryštálov“ rozšírili učenie do strednej a južnej Ameriky, do západnej Európy, južnej Afriky, na Himeláje, do východnej Ázie a do Egypta. Najväčšia skupina, na základe príkazov „Rady Deviatich“, odišla do Egypta, kde sa nachádzala „veľká pyramída“, ktorá doteraz ochraňuje Božiu pravdu a rezonancie evolučných kódov slnečnej sústavy.

...Konečný zánik Atlantídy zapríčinili podzemné zvukové vlny, ktoré vznikli vplyvom zvukového výbuchu. Cieľom tohoto výbuchu bolo zlikvidovať vysokofrekvenčné štruktúry svetla. Vo svätých kostoloch by tak bola podporovaná čierna mágia, rozširoval by sa priestor satanskej energie a podporovala by sa aj väčšia kontrola Čierneho Bratstva. Zvukový výbuch bol taký silný, že zosilnený odraz zvuku zničil energetické centrum, ktoré podporoval zvukový generátor. Výbuch bol obrovský. Nastala reťazová reakcia, ktorá pokračovala v ďalších podzemných energetických generátoroch. Preto sa vytvárali zemetrasenia. Pyramídy sa zosypali a katalkizma trvala dva mesiace, kým sa Atlantída úplne nepotopila na dno oceánu.

... Lucifer pripravil pre lyrčanov z astrálnej roviny pôdu na ich pôsobenie v obale zemského astrálu, v atmosfére. Lyrčania chceli aj naďalej zostať v podzemných satanských sférach, aby mohli zosilniť svoje pôsobenie na ľudské podvedomie na povrchu Zeme. Na základe týchto vplyvov sa na Zemi častejšie vyskytovala vojna a násilie medzi ľudskými kmeňmi. V priateľstve žijúce skupiny ľudí sa odcudzili . Negatívne psychické formy myslenia sa rozšírili. Ale našli sa aj takí, ktorí sa proti zlu postavili a vytvorili také „mreže“ alebo „liečivé kolesá“, ktoré zastavili ničivé energie,ako napr. Stone Hange .

...Skoro 5000 rokov boli kostoly Bohyne silné. Strážili sväté učenie Melchizedeka, Thota a Alora. Rozšírili sa učenia o ženách a mužoch, o zasväteniach, kostoloch „Ká“, o liečeniach a o duchovnom rozvoji, aj keď už boli niektorí astrálne znečistení.

...Pred 5000 rokmi začali lyrčania a ich partneri, členovia Čierneho Bratstva svoju reinkarnáciu do celého sveta. Ich úlohou bolo dostať sa aj tam, kde boli čisté duše. Priniesli vojnu a ničenie. Vnímanie Dobra a Zla sa u ľudí zmenil. V Egypte, v gréckej kultúre, v Európe a v strednej Amerike sa striedali cykly Svetla a Temna. Čierne Bratstvo zabíjalo, ničilo, pustošilo, plodilo násilie a zaviedlo svoje zákony. Potom zas sily Svetla prekonali sily Zla a tento kolobeh sa zopakoval.

...Zem, ako celok si stále zachovávala riadenie Svetla, Vyššej bytosti a Vyššej Rady Dvanástich, ale vyrovnanie síl dobra a zla spôsobilo veľa zmien. Väčšina ľudstva verila láske, dobrosrdečnosti, no nestačilo to pre vládnucu „náboženskú“ moc .

Príčina strachu a neschopnosti je veľmi jedinečným javom na Zemi. Príčinou strachu je: astrálna kontrola zo 4. a 5. dimenzie pod vedením Lucifera prostredníctvom lyrčanov, bytostí z Nibiru alebo Annunaku ( v mytológii sa tak nazývajú duchovia, ktorí pôsobia na osud človeka)...

...Keď pred 150 000 rokmi začali prvé skupiny zaľudňovať Zem, zišli sa zástupcovia kolektívneho vedomia (Plejáďania, obyvatelia Andromédy, pomocníci z éteru, členovia rady Dév) a rozhodli sa vytvoriť hierarchický systém, aby bola na každej úrovni zabezpečená bezpečnosť a dôvera.
Sebadôvera a menejcennosť vytvorili potrebu stvoriť pre ľudí na zemskom povrchu vodcu (vyššiu bytosť), ktorého vymenovala Vyššia Bytosť. Mal za úlohu v hierarchickej štruktúre zorganizovať duchovné vedenie a dostal právomoc odmietnuť rozhodnutie vyšších.
Štruktúra : Vyššia Bytosť - priamo pod ním je Vyššia Rada Dvanástich, ktorá pozostáva zo 4-och členov z Plejád, a 4-och členov zo Síria a 4-och z Andromédy, ktorí sú zástupcovia vysoko zasvätených.


...Keď návrh Vyššej Bytosti neodsúhlasí Vyššia Rada 12-ich, neuskutoční sa. Ľudia tak budú podvedome cítiť svoju ochranu a to ako dôsledok svojich chýb duchovného vedenia. Vyššia Rada má vo svojej štruktúre zakomponovanú dvojitú ochranu. Dvaja členovia rady, ktorí majú rôzny pôvod, zodpovedajú za určitú časť v nižších sférach, napr. anjelski liečitelia v sektore kontroly a riadenia - jeden je z Plejád a jeden z Andromédy, a len so súhlasom oboch sa dá vykonať rozhodnutie. Z takejto štruktúry pozostáva aj dnešná hierarchia vyššieho sveta.


... Na planétach je potrebné oslobodiť sa od potreby moci, najmä tam, kde je dôležité rozhodnutie a riedenie. Ľudia zo Zeme sa môžu stať nezávislými a plne zodpovednými bytosťami. Až do dnes prevláda v našich vládach korupcia, ktorá je dôsledkom nedôvery voči sebe i druhým.
Keď príde čas Svetla, patriarchálna štruktúra sa rozpadne. Ten, kto svojím nezodpovedným konaním ubližuje ostatným sa nemôže zúčastniť na spoločnom vedomí. Vodcovia, predsedovia budú vybratí na základe prihlásenia sa a nie na základe voľby, tak sa môže zabrániť nadvláde jednej strany nad druhou.
Pred ľudstvom je výnimočná možnosť kvantového skoku (skok do vyššej dimenzie). Vyššie kolektívne vedomie môže priniesť osvietenie planéty. Vtedy sa Zem a ľudstvo pozdvihne na úroveň 4. a 5. dimenzie, a tak sa úplne oslobodí od vplyvov Satanových štruktúr, ktoré sa nevedia dostať nad astrálnu rovinu.

TERAJŠIA MOC NIČIVÝCH SÍL sa spolieha na dve veci:

1. ... moc nenávisti a strachu je silnejšia ako láska...
2. ... viera Temnoty je silnejšia ako viera Svetla...
Keď sa v roku 2013 ľudstvo oslobodí od týchto ideí a bude žiť podľa štyroch duchovných princípov, bude Zem prvou planétou, ktorá bude schopná uskutočniť taký veľký duchovný skok (rozvoj). Na to, aby sa tento rozvoj mohol uskutočniť, by malo minimálne 144 000 ľudí dosiahnuť Kristovo vedomie. Keď k tomu dôjde, nastane druhý Kristov príchod... Celou prejde osvietená energetická vlna, ktorá zničí negatívne astrálne myšlienkové formy a preukáže sa pravda o Božskej bytosti nachádzajúcej sa v človeku.

...Ľudia pocítia, že osvietenie napĺňa každú bytosť tejto planéty. Tí, ktorí sympatizujú s Temnom (Luciferovým vojskom) sa podriadia nižšej duchovnej úlohe, prípadne sa môžu pripojiť k „vzostupu“, čím môžu dôjsť k ich oslobodeniu od minulosti. Tí, ktorí si vyberú svetlo, na vlastnej koži precítia zánik planéty a dostanú sa do obnovného centra galaxie. Dostanú možnosť dobrovoľne sa dostať na božiu evolučnú cestu. Ak si aj napriek všetkému niektorí vyberú „temnú“ stranu, budú premiestnení na časť galaxie, kde na to dostanú šancu.


Keď 144 000 ľudí dosiahne Kristovo vedomie, každý z nich pozdvihne ďalších 144 000 ľudí na úroveň vyššieho vedomia, t.j. 23 miliárd 706miliónov ľudí.
Vďaka tomu sa rozplynie obal temnoty, ktorý izoloval vonkajšiu atmosféru Zeme a bude nám tak umožnené prijať a zachytiť galaktické kódy, ktoré dôjdu na Slnko i Zem...

Nízka astrálna rovina úplne zanikne a ľudia budú pociťovať „BIELE SVETLO“, ocitnú v novej situácii
– v prekrásnom čistom svete. Ľudia sa pozdvihnú do 4. dimenzie. Tí, ktorí boli v predošlom živote osvietenými sa dostanú do vyššej dimenzie.

...Naši bratia z vyšších dimenzií už pripravujú školy, v ktorých môžu „štvordimenzionálni“ ľudia spoznať minulosť, pôvod, ciele, úlohy duše a ducha na primeranej úrovni. Začne sa tisícročná zlatá éra. Nastane obdobie rozvoja mieru a ducha. Zem už bude oficiálne patriť na úrovni galaxie medzi planéty, na ktorých sa vytvoria svetelné mestá a stanú sa tak mysterióznou školou pre trojdimenzionálny svet. Takými boli pre nás Plejády. Vlna tohoto osvietenia premení v našej slnečnej sústave zostávajúcu karmu a nízke astrálne energie na svetlo, podobne, ako rezonancia planéty zmení Zem a ľudstvo.

...Poloha galaxie vo vzťahu k všade prítomnému obrovskému centrálnemu Slnku práve prešla cyklickou premenou. Tento nový galaktický cyklus nazývame „EVOLUČNÁ ŠPIRÁLA MAJSTROVSKÉHO VEDOMIA“

Každá hviezda v galaxii by sa mala povzniesť na vyššiu úroveň. Napr. naša Slnečná sústava a Zem, ako jej súčasť sa stáva príjemcom Svetelných bytostí v svetelných mestách, ktoré prešli fyzickým vtelením a dosiahli osvietenie. Do konca tohto storočia by sme mali dosiahnuť podobnú úroveň ako Kristus.

...Svetelná práca Plejáďanov a „Ká“ aspekt, sú jednou z ciest na liečenie a osvietenie ľudí. Dôležité je oslobodiť „Ká“ energetické čakry od karmy a uvolniť energetické blokády. Len vtedy sa stabilizuje „Kristovo Ja“ vo fyzickom tele prostredníctvom fyzickej sféry...

...Každý disponuje poznatkami z predošlých životov na iných planétach, v iných dimenziách a v telách rôznych bytostí. Raz sa rozpamätáme na skúsenosti existencie hmoty.

Niektorí z nás sa cez meditácie, duchovné vnímanie naladia na niektoré aspekty tela a vycítia tak, aký je dôležitý mier a spravia všetko pre jeho zachovanie... Iní sa zas prostredníctvom liečenia a jeho skúmania zúčastnia uskutočňovania Božieho plánu... Sveteľné bytosti vyšších dimenzií naladia ľudí na pochopenie potrebných poznatkov a pomôžu ich uplatniť vo fyzickom svete tak, aby boli pre človeka pochopiteľné a uskutočniteľné...

Skupina mieru pod vedením ASHTAR-a, pomáha ľudom, aby sa prostredníctvom ich duchovných kanálov a inštitúcií vedeli naladiť na duchovné vedenie. Niekedy sa stanú viditeľnými a to najmä pre tých, ktorí ich vnímajú vnútorným videním (6. čakra)...
Ashtarova skupina – sú to duchovné bytosti vedené veliteľom Ashtarom a pomáhajú pri evolučnom rozvoji Zeme. Ich duchovným vodcom je učiteľ SAMANDA.
Členovia jeho skupiny sa mentálnou rovinou nachádzajú najmä v 5. dimenzii, ale používajú aj rozsah 4. – 6. – 7. dimenzie.
V jeho duchovnej hierarchii sa nachádzajú inžinieri, technici, lekári, sestry, biológovia, básnici, hudobníci atď. . Členovia Ashtarovej skupiny pochádzajú z rôznych častí univerza. Viacerí z nich prežili niekoľko životov na Zemi alebo na niektorej planéte v sústave Plejád...


... Teraz nastal čas pre ľudí na ich sebahodnotenie, pričom sa očistia a vytvoria kanály pre Plán a tak zabezpečia uskutočnenie Božieho Plánu na Zemi.


... Ľudia sú spolu so Stvoriteľom veľkými spolutvorcami . Teraz môžu vytvoriť Zem, akú plánovali už od začiatku, miesto pre lásku a svetlo, kde každý môže rozvíjať svoje schopnosti najlepším spôsobom. Je to príležitosť, aby sa Zem zmenila na „Raj“.

VYWAMUS – je to ojedinelá energetická bytosť bez fyzického tela, existujúce svetlo, ktorá pomáha ľuďom pri vytvorení NOVEJ ÉRY...
Prinesie ľuďom pomoc. Ľudia musia pochopiť, ako môžu využiť potenciál svetla a vedomia, aby vedeli uvoľniť svoje fyzické bariéry.
Je potrebné sústrediť sa na lásku a pokúsiť sa uvidieť svetlo a slobodu, ktoré sú okolo nás, to sa dá dosiahnuť pomocou premeny na svetlo.
Pozorujme pri našej premene život okolo nás a voľnú, prirodzenú tvorbu kontaktov pomocou lásky a spolupráce...
Vywamus pracuje na premene Zeme päť rokov, ale prípravu začal už oveľa skôr. Učil sa na Psychologickej škole Univerza, na základe čoho pochopil tajomstvo vedomia, fungovania tvorenia a študoval podvedomie ľudí. Pomáha očistiť podvedomie ľudí od deformovaných myšlienok, ktoré si vytvorili vlastnými skúsenosťami v živote počas niekoľko tisíc rokov. Očistenie pomôže podvedomiu presnejšie vytvoriť to, po čom túži naša duša na Zemi a umožní sa stať dokonalým spoločníkom pri tvorbe toho, čo si želá „Praprameň“ pre náš svet.

...“PRAMEŇ“ je bod vedomia, z ktorého sa narodí, rozšíri a rozvíja vesmír. V tomto jedinečnom bode, vo vedomí prebehne individualizácia aspektov, rozdelenie na anjelov a na spoločníkov tvorby. Výsledkom nahromadenia informácií o tvorbe, je spojenie sa individuálneho vedomia so všetkými vedomosťami, a k následnému vzniku kulminácie a výsledku existencie. V Prameni sú aj „medzibody“, ktoré sa nazývajú centrom (stredom) univerza a galaxie. Tieto pomocné body tvorby sa svojou rezonanciou sústreďujú na nižšej úrovni. Existujú „centrá“ univerza a galaxie, ktoré plnia úlohu riadiaceho medzičlánku centra Prameňa. Z týchto doplňujúcich prameňov tvorby sa rozšíri evolúcia a neskôr budú koordinovať rezonančné úrovne.

VYWAMUS – žil 32 životov na fyzickej úrovni na jednej vzdialenej planéte v univerze. V predošlých životoch bol vojakom, učiteľom, matkou, otcom a kapitánom lode. Veľmi rád varil ( vlastnil aj reštauráciu). Zatiaľ nemá v pláne vteliť sa do ľ. tela na fyzickej úrovni, pretože si myslí, že môže byť užitočnejší, keď zostane pri vedomí svetla a prinesie nám svetlo z vyšších dimenzií. Zároveň ctí fyzické formy života a tých, ktorí vedia otvoriť kanály na zachytenie jeho energií... Jeho energia prúdi okolo Zeme. Neodstráni temné a negatívne myšlienky, dovolí im, aby prešli okolo neho bez toho, aby ho ovplyvnili.

Zastupuje stvoriteľa, ako neobmedzená bytosť, ktorá vplýva na každého stvoreného. Pomôže pochopiť tvorivú moc, aby sme si uvedomili, že energia nami prúdiaca z nás robí spolutvorcu...

--- MELCHIOR ---

...Je členom Galaktickej Rady – Hlavným Organizátorom Plánu – je jeden z tých, ktorí v centre Galaxie (je to bod tvorby, kde vznikla Galaxia) pomáhajú viesť Zem na cestu Svetla.

...Existujú štyri kvadranty. V každom sú tri sektory. V každom kvadrante a v sektoroch sú riadiace body a okrem toho aj jeden spoločný bod pre celú Galaxiu. Sektor v ktorom sa nachádza aj Zem sa riadi zo súhvezdia Veľký Medveď. Centrom celej galaxie je v súhvezdie Strelca. Informácie dostávajú z určitého sektora a z Galaktického centra.

... Ukáže nášmu trojdimenzionálnemu vedomiu a cíteniu riadiace centrá, ktoré sú v podstate na sebe poukladané v tom istom nekonečnom priestore. Galaktický sektor je úsekom Galaktického Jadra, dozerá na určitú časť Vesmíru. Berie sa do úvahy plán Prameňa, ktorý sa vzťahuje na túto časť rozvoja vesmíru. Melchior je v tomto sektore hlavným organizátorom Plánu.


...Cieľom Plánu je pomoc každému pri rozvoji nekonečných možností a duchovných síl, ktoré umožňujú spolutvorcom vedome zobrať zodpovednosť za svoj pozemský život. Pošlú nám svetlo, v ktorom je informácia o ďalšom ideálnom kroku slúžiacemu pre dobro Zeme. Podstatou tohoto svetla je láska....

Láska Prameňa je podmienkou nášho života na Zemi...
...Plán svetla a lásky, na ktorom sa pre naše dobro pracovalo viac tisícročí, sa k nám dostane cez Hierarchiu Planét.
My ľudia sa učíme svoju silu používať prostredníctvom duchovných učiteľov, ktorí už pracujú na úrovni planéty.
Obnovená Zem je kľúčom evolúcie Galaxie. Je špecifickým prvkom celého Jadra Galaxie a oni (duchovní učitelia) sú súčasťou štruktúry a stále pracujú v prospech existencie planéty.

Doteraz bola Zem izolovaná od iných trojdimenzionálnych svetov a systémov, aby človek zdokonalil Zem podľa vlastnej vôle. Izolácia sa skončí a prejdeme za trojdimenzionálny svet pomocou viery, duchovných stykov a vďaka pomoci zvonku.

Vnútorné svetlo pomáha vedomiu, aby sa nesústreďovalo len na štruktúru trojdimenzionálnej existencie (fyzického sveta). V momente, keď si každý svoje srdce otvorí nielen dovnútra, ale aj navonok, otvoria sa nám brány poznania a môžeme očakávať hlboké pochopenie skutočnej (pôvodnej) prírody.

... Ak nebudeme schopní naladiť sa na Plán a neuvidíme ho, žiaľ, objaví sa bolesť, utrpenie, sklamanie, osamelosť. Posilňujúce prúdenie lásky prinesie osvietenie. K tomu je veľmi potrebné otvoriť čakry. Pootvárajme na nohách energetické centrá, aby mohla prúdiť energia našim telom zhora nadol, do Zeme - aj so Zemou si musíme rozdeliť našu energiu. Ak je našim želaním rozširovanie svetla a lásky, stali sme sa súčasťou Plánu.

...Tvorivé Centrum Galaktického Sektora sa približuje k Zemi. Plán Novej Éry už bol odsúhlasený, a jeho vplyv už pociťujeme.


Zdroj: http://www.vegzet.hu/c_show_cikkek.php?ID=54

preklad: pista
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa georg »

super, mam co citat o teme. dakujem, M2-player :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Koniec majskeho kalendara - rok 2012

Príspevok od používateľa dr.Katz »

No já jsem o roku 2012 taky už někde četl, jako že má být pro lidstvo zlomový. Jenže pokolikáté už? Vždyť už mělo být tolik konců světa...a nic. Osobně si myslím, že se zase nic nestane.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: 2012

Príspevok od používateľa RedHawk »

knox napísal: O sumeroch sa chystam nieco precitat uz dlhsie...musim sa uz hecnut.
.
Odporucam.

Oplati sa urcite Zacharia Sitchin aj Jiri Wojnar (skor vsak Sitchin) alebo
Burian, Jan-Cesty starověkých civilizací (rok 1973).
Napísať odpoveď