je mozne ze ked sa

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

elias
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St Feb 21, 2007 20:56

je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa elias »

ked sa astralne telo odeluje od toho fyzickeho a napr som prikrity paplonom tak citimako ces ten paplon idem von??? a je to taki no tlakovy pocit??
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa RedHawk »

elias napísal:ked sa astralne telo odeluje od toho fyzickeho a napr som prikrity paplonom tak citimako ces ten paplon idem von??? a je to taki no tlakovy pocit??

Astralne telo je nehmotne, tlakovy pocit je pri odchode s fyzickeho tela.

Prerazas barieru "medzi svetmi"
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa bonkwodny »

ahoj301 napísal: ..ani vo sne necitiš tlak niečoho fizickeho..
tak s tymto teda nesuhlasim :evil:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

bonkwodny napísal:
ahoj301 napísal: ..ani vo sne necitiš tlak niečoho fizickeho..
tak s tymto teda nesuhlasim :evil:
A prečo? Je to ako v matrixe. Keď veríš, že cítiť môžeš, budeš cítiť. V sne však tlak fyzického cítiť nemôžeš. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

v LD zazitkoch som raz opisoval situaciu,ked som vyskocil z okna a zarazil ma dost tvrdy pad na cestu pri ktorom som citil bolest ako v reale(nastastie iba bolest)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

ahoj1301: Ale stále je to snová realita, aj keď si si viac vedomý fyzického tela.

bonkowodny: O tom nepochybujem, že si bolesť cítil. Cítil si ju, pretože si naučený, že pri tvrdom páde je nutné bolesť cítiť. To je Tvoj/môj/náš matrix. Časom si však uvedomíš, že toto v astrále nemusí platiť, keď nechceš.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa Viliond »

ahoj301 napísal:ale toto su sny a Ld..astral je realnejši..skor by som to nazval skutočny..
pretože si uvedomuješ že maš telo v posteli.
astral je realnejsi ako LD??? :lol: faaakt ja som si myslel ze lucidne sny sa odohravaju v astrale nie nahodou? ak si vsak myslel AC s AP...co je pre teba realita? fyzicky svet nieje jedina realita...neviem ale urcite neocakavam od AC aby bolo bodobne fyzickemu svetu---nemalo by to zmysel......
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

ahoj301 napísal:myslim si že sen od vedomeho citenia nieje to iste..ak ma niekto v sne odstreli zobudim sa..ak ta niekto v astraly napadne nemusiš sa už prebrat..
nemusis no.... jedine ze by pretrhol striebornu nit ale pochibujem ze by to niekto dokazal... neviem ale myslim ze to nieje mozne ale pri AC namna este nik nestrielal iba pri miernom LD ma napadol niekto nozom... ale nestihol bodnut... :-) kazdopadne pokial viem tak maju astralne zazitky vpliv len na nasu psychiku nie na fyzicky svet... teda ak nejde o sugesciu atd. ak sa mylim prepacte
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

bonkwodny napísal:v LD zazitkoch som raz opisoval situaciu,ked som vyskocil z okna a zarazil ma dost tvrdy pad na cestu pri ktorom som citil bolest ako v reale(nastastie iba bolest)
LD je vedomy sen, ktory mozes riadit v Astrale to mozne nieje, je tam vela okolnosti ktore neovplivnis
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Viliond napísal:
ahoj301 napísal:myslim si že sen od vedomeho citenia nieje to iste..ak ma niekto v sne odstreli zobudim sa..ak ta niekto v astraly napadne nemusiš sa už prebrat..
nemusis no.... jedine ze by pretrhol striebornu nit ale pochibujem ze by to niekto dokazal... neviem ale myslim ze to nieje mozne ale pri AC namna este nik nestrielal iba pri miernom LD ma napadol niekto nozom... ale nestihol bodnut... :-) kazdopadne pokial viem tak maju astralne zazitky vpliv len na nasu psychiku nie na fyzicky svet... teda ak nejde o sugesciu atd. ak sa mylim prepacte
pretrhnut nit medzi telom a dusou je velmi jednoduche.

Jednoduchsie nez sa vacsinou nazdava. Ako napisal WW6 vacsina je o tom ze si staviame /te bariery v astrale prave zo zvyku. ako ta bolest pri pade
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

RedHawk napísal: pretrhnut nit medzi telom a dusou je velmi jednoduche.

Jednoduchsie nez sa vacsinou nazdava. Ako napisal WW6 vacsina je o tom ze si staviame /te bariery v astrale prave zo zvyku. ako ta bolest pri pade
ak to spravne chapem, tak to znamena, ze v AC sa da umriet? povedzme ze dnes by sa mi podarilo AC a uz sa nemusim prebrat? :?
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa mNemoN »

preco by sa do teba chcel niekto nasackovat ?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

V astrále môžeš stretnúť duše mŕtvych, ktorí nemajú ešte dokončené veci na Zemi a ktoré hľadajú akýkoľvek spôsob, ako by mohli ovplyvňovať fyzickú realitu. Keďže sú mŕtvi, hľadajú hostiteľa.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa georg »

to mi pripomina goa´uldov :D
mnohý a ani jeden
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

IMHO,sny mozu byt rovnako realne ako astral,len ich treba dokonale ovladat,ja v LD dokazem veci,ktore by som pred tym nikdy nedokazal a takto to podla mna moze pokracovat donekonecna,myslim to zlepsovanie vedomiav sne
lenze,neviem co je to astral,takze mozem tazko posudit :mrgreen:

btw:dnes som mal LD a pri marnom pokuse o lietane ma strepalo na zem,na brucho a ked som sa postavil,tak som musel vyplut vsetku travu,ktoru som pri pade zhryzol a ked som siel cez rieku,tak voda bola dost ladova,ze som to skoro nevydrzal,mozno som si to vytvoril sam ale v LD uz poslednu dobu citim coraz viac fyzicky
Napísať odpoveď