Prvý lucidný sen

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Einstein
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne Jún 03, 2007 17:25
Kontaktovať používateľa:

Prv

Príspevok od používateľa Einstein »

Najsamskôr sa chcem poďakovať Viliondovi za rady do začiatkov.
Nebudem popisovať celý sen, ale len jeho poslednú časť kedy som mal LD:

Stál som so spolužiakmi na chodbe a pomáhal evakuovať 1. stupeň, čo vlastne boli ešte malé deti do 3 rokov. Nechal som chalanov nech ich vynášajú von oknom, a išiel som sa pozrieť či sa ten zabijak ktorý na nás mal zaútočiť blíži. Uvidel som ho v pergole a vtedy mi docvaklo bez akéhokoľvek testu reality, že niečo nie je v poriadku a povedal som si: "Veď toto je sen!". Zaplavil ma strašne príjemný pocit, vyskúšal som prestrčiť ruku cez zavreté okno a ono to šlo. To mi stačilo aby som vedel, že toto je skutočne sen a zišiel som dole do pergoly kde už žiadny zabijak nebol. Prešiel som von na školský dvor kde som sa zastavil a sen sa začal akoby vytrácať. Zaostril som myšlienky na jedinú vec - udržať sa v sne a podarilo sa. Zbadal som jednu postavu ako prechádza betonovým stĺpom a šiel som to vyskúšať tiež. Rozbehol som sa a narazil som doň, tak som to spravil ako s oknom, priložil som končeky prstov k stĺpu a pomaly ich vsunul dnu. Nakoniec som sa dostal do stĺpu celý, začali sa v ňom ozývať divné hlasy, na druhej strane som sa dostal do tej istej časti z ktorej som vyšiel. Zbadal som tam jedno dievča, prišiel som k nej a keď sa na mňa pozrela sen sa začal vytrácať zobudil som sa.

Dúfam, že to nebol posledný LD pretože pri uvedomení sa v sne príde fakt skvelý pocit.
Napísať odpoveď