AURA

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Ako ste na tom s aurou?

Auru vidim - farebne
6
22%
Auru vidim - bezfarebne
4
15%
Pokusam sa o videnie aury
14
52%
Citim auru rukami a pomockami ale nepokusam sa o jej videnie
3
11%
 
Celkom hlasov: 27

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Knih a info mam az nad hlavu ja som sa pytal na vase osobne zazitky a skusenosti..inac tie 3D obrazky su dobre tak mozno na to e ti rozostria oci iny vyznam nevidim... a s cakrami pracujem
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

na nic ine som tie obrazky ani nemal v plane pouzit...a putnik...zase by som to nebral tak vazne...pocul som uz o tom ze sa pri tom kazia oci...ale vies ako si to overis?...myslis ze robili nejaky vyskumy ankety?...tazko si byt isty zvlast pokial vytahujes taketo fakty...a to ze nie sme na to pripraveny...tak ja som zase velmi casto pocul ze auru moze vidiet uplne kazdy a uplne jednoducho...staci len prist na techniku...
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa putnik26 »

No spytaj sa ludi ktory vidia auru v ako maju stave oci pohybujem sa trosku medzi osobami co vidia a co sa tomu venuju. Skus sa spytat, ono teoreticky moze vidiet uplne kazdy ale teoreticky je mozne sa kazdy dokaze teleportovat musis si uvedomit ze aj videnie aury suvisi z duchovnym vyvinom a ako som uz pisal suvisi to z cakrami. Pokial si 3 oko rychlo otvoris bez otvorenia a harmonizovania ostatnych cakier tak ti to moze poskodit org. a pri postupnom otvarani 3 oka nevnimas len auru ale aj ine nehmotne bytosti okolo a si pripraveny ze raz budes vidiet dmeonov zivlove a prirodne bytosti a podobne???
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

putnik26 napísal:No spytaj sa ludi ktory vidia auru v ako maju stave oci pohybujem sa trosku medzi osobami co vidia a co sa tomu venuju. Skus sa spytat, ono teoreticky moze vidiet uplne kazdy ale teoreticky je mozne sa kazdy dokaze teleportovat musis si uvedomit ze aj videnie aury suvisi z duchovnym vyvinom a ako som uz pisal suvisi to z cakrami. Pokial si 3 oko rychlo otvoris bez otvorenia a harmonizovania ostatnych cakier tak ti to moze poskodit org. a pri postupnom otvarani 3 oka nevnimas len auru ale aj ine nehmotne bytosti okolo a si pripraveny ze raz budes vidiet dmeonov zivlove a prirodne bytosti a podobne???
No raz dost davno bol u nas na navsteve jeden pan - znamy mojich rodicov. Tvrdil ze vidi auru, celkom presne urcil aj niektore organy co rodicov trapia a pod... mal cez 40-50 rokov, vraj sa tomu venoval uz od mlada a NENOSIL okuliare.
+ nespominal nic o demonoch a podobnych....veciach
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Melvar napísal: No raz dost davno bol u nas na navsteve jeden pan - znamy mojich rodicov. Tvrdil ze vidi auru, celkom presne urcil aj niektore organy co rodicov trapia a pod... mal cez 40-50 rokov, vraj sa tomu venoval uz od mlada a NENOSIL okuliare.
+ nespominal nic o demonoch a podobnych....veciach
:) tomu ver ze nie BTW demonov a temne bytosti by vam asi nevesal na nos
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

RedHawk napísal: :) tomu ver ze nie BTW demonov a temne bytosti by vam asi nevesal na nos
na tom nieco bude :wink:
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

putnik26 napísal:No spytaj sa ludi ktory vidia auru v ako maju stave oci pohybujem sa trosku medzi osobami co vidia a co sa tomu venuju. Skus sa spytat, ono teoreticky moze vidiet uplne kazdy ale teoreticky je mozne sa kazdy dokaze teleportovat musis si uvedomit ze aj videnie aury suvisi z duchovnym vyvinom a ako som uz pisal suvisi to z cakrami. Pokial si 3 oko rychlo otvoris bez otvorenia a harmonizovania ostatnych cakier tak ti to moze poskodit org. a pri postupnom otvarani 3 oka nevnimas len auru ale aj ine nehmotne bytosti okolo a si pripraveny ze raz budes vidiet dmeonov zivlove a prirodne bytosti a podobne???
o to prave ide ziadnych ludi ktory tuto schopnost maju osobne nepoznam a co sa tyka ci som pripraveny myslim ze dostatocne.vnima prirodnych duchov a komunikujem snimi vidiet ich nebude pre mna az taky sok.mozno keby niekto videl o niekom kurze pomohlo by to predsa len ucitel je ucitel...
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: AURA

Príspevok od používateľa mNemoN »

Ked uz hovoris o tom, ze
Viliond napísal:predsa len ucitel je ucitel
tak, neviem kde som to cital alebo kto mi to povedal, ale znelo to asi takto :
"Vaz si toho cloveka, ktory ta nauci nepotrebovat ziadnych ucitelov"
Mozno to nieje doslovne a mozno je to offtopic ale tak silno to zarezonovalo v mojej hlave ze som to musel napisat :)
Teraz vznika otazka co si o tom myslite ? O uciteloch, kurzoch etc ?
Ja si myslim ze ked clovek bude pripraveny alebo vystaveny extremnim zazitkom (aka klinicka smrt) tak to knemu pride same a az potom sa to bude schopny naucit zvladat.

Drahy Viliond ked som bol mladsi bol som tiez taky horlivy ako ty a myslel som si ze dokazem pochopit a zvladnut vsetko .. myslel som si ze som !DOSTATOCNE PRIPRAVENY! ale potom prisli veci, ktore by som radsej vratil spat, keby sa dalo :/. Ked som si uz myslel ze to neprejde snad nikdy .. nejak sa to vratilo spat do normalu. Nebudem to viac rozpisovat. Koniec koncov vsetko je na tebe a aj na tebe je ako sa rozhodnes. Ved uz si velky a mas vlastnu hlavu. Vsetko chce len cas a spravny pristup. Ved okrem videnia aury su aj ine vzacne vlasnosti osobnosti ako pokora a trpezlivost, o kotrych vela ludi na svete ani netusi.

"Hauk dohovoril som" :D
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

niesom horlivy...mozno sa tp zda ale cim dalej tym viac davam tomu volnu ruku...no volnu...necham veci nech sa daju a nerobim nic nasilu...kazdopadne pokora a trpezlivost? je to predsa to hlavne co potrebujem aby som dosiahol aky taky pokrok... a poznam ich... neviem ani ako teraz budem cvicit zacala skola a tak ale to niek zvladnem... :-)
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

dnes som sa na praxy strasne nudil, a kukal som si na ruky a zacal som vnimat auru. Predtym som nemal ziadne skusenosti s videnim aury, ani som sa oto nepokusal / nezaujimal. Cestou domov v elektricke som to skumal, ked som bol v tuneli sustredil som sa na svoj palec, a videl som taku bezfarebnu priesvitnu auru okolo. Ked som si v duchu povedal ze "ja vidim auru" az som sa usmial, potesilo ma to a to mi dodalo este vacsiu silu, citil som ju. Znova som si povedal "ja vidim auru!! ja ju vidim!!" a uplne sa zacala zfarbovat do takej bielej, a zvacsovala sa v okoli, mohla mat tak 0.5 cm. Premna novy zazitok, zacnem sa tomu venovat viac. Dufam ze sa mi nepokazia oci, jak hovorite.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: AURA

Príspevok od používateľa nou »

auru sice nevidim ani s tym nemam skusenosti ale myslim si ze kazenie oci vychadza z toho ze sa clovek tak snazi vidiet tu auru ze si prilis zatazuje oci. ako keby sa snazil citat pri slabom svetle.
Prídem si po teba.
Azmodan
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St Feb 20, 2008 10:56

Príspevok od používateľa Azmodan »

auru som videl par krat farebne ale malo sa o to pokusam nijak extra. rukov auru citim a vidim eterickeho dvojnika bez problemov. dalej to neskusam v tejto chvili
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Azmodan napísal:auru som videl par krat farebne ale malo sa o to pokusam nijak extra. rukov auru citim a vidim eterickeho dvojnika bez problemov. dalej to neskusam v tejto chvili
Vidiet auru nie je nutne. pokial citis staci to , niekedy.
Ja vidim a niekedy by som radsej bol slepy :)
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

ja mam taku otázku.da sa vidiet aura aj v zrkadle?
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

Eddy napísal:ja mam taku otázku.da sa vidiet aura aj v zrkadle?
ja som to skusal :P ale v zrkadle je taky druhy jemny odtien kazdeho telesa, a nejsom si isty ci to neni zrkadlova aura, teda aura ktora je zobrazena v zrkadle. A este taka otazka, maju aj nezive predmety auru?
Napísať odpoveď