První zážitek

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Prvn

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Takže, před chvílí se stalo něco, o co se pokouším už delší dobu. A to jsem se o to teď ani nijak nesnažil, přišlo to víceméně náhodou. Přímo o tom toho nedokážu moc říct, protože jsem většinu zapomněl. Alo odehrávalo se to na stejné místě, na kterém jsem si šel lehnout. Myslím, že jsem se tam jakoby probudil, ale bylo mi hodně divně, viděl jsem nějak zamlženě, ... cítil jsem, jako bych byl hodně nemocný (nebylo mi špatně nebo tak něco... jen ten pohled nebyl v pořádku). Chtěl jsem vstát, ale raději jsem si zase lehl nazpět a zkoušel usnout, což se mi nedařilo. Později už jsem opravdu vstal a chtěl si jít lehnout do postele ve svém pokoji, ale zastavil jsem se ve druhé místnosti, kde jsem uviděl svou mamku. Nevím proč, ale nějak mě napadlo, že jsem v astrálu. Asi jsem na ni při té myšlence chvíli civěl, protože mi 'řekla' (neotvírala ústa, její myšlenky se objevovaly přímo v mojí hlavě, stejně tak jsem já komunikoval s ní) něco ve smysl: 'to jsi ještě nikdy neviděl astrální obraz své matky?'. Já odpověděl, že jsem tu poprvé. Potom jsem se vyptával na různé detaily kolem astrálu a toho, jak to v něm funguje. Jako poslední věc jsem se chtěl zeptat (možná i zeptal), kde můžu najít astrálního průvodce. Nějak mě v tu chvíli nenapadlo, že astrálním průvodcem je nejspíš ona. Jenže k tomu už jsem se nedostal. Měl jsem před očima jen černo a později jsem začal cítit, jak se probouzím. Probuzení bylo... rozhodně nejzvláštnější, jaké jsem kdy měl. Pocítil jsem, jako kdybych byl obrovskou rychlostí vystřelen do svého těla, otevřel jsem oči, pohled se mi strašně třepal, rychle se mi rozbušilo srdce a měl jsem paralyzované tělo, které jsem po chvíli rozhýbal.
Napísať odpoveď