lietanie

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

lietanie

Príspevok od používateľa Eddy »

včera som mal svoj prví LD zážitok ale neviem s akého dvovodu som nemohol lietať.Proste vyskočil som a chcel som vyletieť ale vždy keď som sa o to pokúsil tak som spadol na zem.Ako to robíte vy?
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: lietanie

Príspevok od používateľa dr.Katz »

lítání se musíš nejdříve naučit. Taky se mi stávalo, že jsem nedokázal vzlétnout, jenom jsem tak poskakoval. Chce to trošku cviku a hlavně tomu věřit. Zkus vyskočit z okna.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

u mna sa dost casto stava, ze ked vyletim vysoko(100m) tak stratim kontrolu nad letom a zacne ma unasat nejaky prud energie, nemam to rad :x
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

no ja som mal zatial len 2 LD a ani raz som nedokázal vyletiet.Iba som trochu vyššie vyskočil a potom som padol na zem
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sorer »

Eddy napísal:no ja som mal zatial len 2 LD a ani raz som nedokázal vyletiet.Iba som trochu vyššie vyskočil a potom som padol na zem
ak uz bolo vela krat pisane, skus skocit z vyssieho miesta, snad sa ti podari letiet. Len si over ze naozaj spis :)
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

poslednu dobu mam vazny problem s lietanim a ani skoky z vysok nepomahaju,je to akoby som nechcel verit tomu,ze vzlietnem
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

no,ja som ho naopak zabudol :| ale asi to bude vierou v to,ze to dokazes.raz sa mi stalo,ze pocas letu(po dlhsom case sa mi to podarilo)som o tom zapochyboval a odrazu som padal k zemi bez akejkolvek kontroly
"...houba je ve skutecnosti
inteligentní entitou, ne z tohoto sveta, ale mimozemskou, schopnou
prostrednictvím stavu transu sdelovat svou osobnost jako cosi prí
tomného v do nitra obráceném vnímání toho, kdo stav prožívá." Terence McKenna
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Vylepsovanie schopnosti pohybu tela v sne

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to je právě ten problém, pokud tomu neuvěříš, tak nevyletíš. bludný kruh.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: lietanie

Príspevok od používateľa georg »

dr.Katz napísal:lítání se musíš nejdříve naučit. Taky se mi stávalo, že jsem nedokázal vzlétnout, jenom jsem tak poskakoval. Chce to trošku cviku a hlavně tomu věřit. Zkus vyskočit z okna.
ked som ja maval LD (mal som ich asi 5), tak som lietal uplne v pohodicke, hned na prvy krat som vzlietol. normalne som stal (na trave pred domom), pomyslel som si ze by som mohol skusit vzlietnut, tak som sa trosku odrazil (akoby bola vtedy mensia gravitacia) a zrazu som bol hore a mohol som normalne lietat :). samozrejme ze som veril, ze to dokazem, nepochyboval som o tom. a pomohlo.
zase chcem LD. v poslednych par mesiacoch som sa na to vykaslal, ale chcem to zase zazit :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: lietanie

Príspevok od používateľa Hanyman »

jj vyskocit z okna pomaha ja nejdriv taky moc nelital jen pomalu jsem se vznasel do vzduchu a potom zase na zem takovy velky skoky nedavno jsem ale skocil z okna a lital jsem nejdriv pomalu ale vic a vic jsem se soustredil a potom sem lital fakt rychle :D
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: lietanie

Príspevok od používateľa Hanyman »

kdyz jen na okamzik o tom zapochybujes je to jako kdybys na to myslel takze zase spadnes dolu
Používateľov profilový obrázok
Rabbit
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 08, 2009 19:59

Re: lietanie

Príspevok od používateľa Rabbit »

Ja uz par rokov lietam v LD :) Ked som zacal, tak som ani netusil co je to LD (bolo to niekedy na zakladke. Neviem presne kedy, odhadujem tak 10 rokov)... Nie je to ani rok co som sa zacal zaoberat takymi vecami. Teraz mam LD plne pod kontrolou (teda pokial som v dobrom fyzickom/psychickom stave... Ked som velmi vycerpany, tak stracam "vedomie" v LD). Zakladom je podla mna to, ze kazda myslienka sa zhmotni. Pomyslite si, ze chcete bycikel, bude tam. Zalezi len na vas, comu verite - ako myslite. Mozte doslova stvorit bycikel pred sebou, alebo sa na nom jednoducho ocitnut, ak tomu verite. Ak nie, ale len jednoducho myslite na bycikel, tak ho mozno najdete za najblizsim rohom :) Lietanie som sa nikdy neucil skokom z vysky. Prvykrat (a aj vela krat potom) som sa naucil lietat obycajnym skok. Chcel som nieco preskocit, ale bolo to dost velke a uvodmil som si to az uprostred. Myslel som na to, ze to preskocim, az som sa ponad to zacal vznasat. Tak som si pomyslel, ze sa mozem vznasat dalej a fungovalo to. Skusil som ist vyssie a slo to :) Zacal som lietat... Vyletel som do vysky, nabral rychlost, ale potom sa to stale nekontrolovatelne - vedel som zrychlit, ale nie spomalit. Nedarilo sa mi vratit na zem a pristat, tak som sa zobudil. Teraz uz s tym nemavam problem :) Skor opacny problem, ak sa prilis vycerpam, neskoro idem spat... Vtedy ked mam LD a lietam, tak neviem nabrat rychlost, stale ma to taha k zemy... Zacnu sa mi zatvarat oci, stracam vedomie...
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: lietanie

Príspevok od používateľa Hanyman »

ted jsem dlouhou dobu nemel LD a moc jsem se o to nezajimal, ale mozna se o to zas zacnu zajimat letani me bavilo asi nejvic
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

rychlost lietania

Príspevok od používateľa Zenny »

nejak sa mi nedari lietat rychlejsie ako 50km/h, ako je to u vas? co mam spravit aby som siel rychlejsie? myslienky nejak nestacia :cry:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: lietanie

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Možná máš pokažený tachometr, ať se ti na to někdo podívá.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď