lietanie

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

blackmouse
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St Jan 06, 2010 21:53
Bydlisko: NR / TT

Re: lietanie

Príspevok od používateľa blackmouse »

suuhlas s rabbitom.. ja som sice LD uz mala davno a potom mi z blbych dovodov skoncili :? aleee tiez ked som lietala (nikdy som sa to nemusela ucit) tak to zacalo najprv tym ze som vyskocila a letela som hoooreee aa obluuucikom doooluuu.. nebolo to rychle.. tak akurat:) ale boli to teda riadne velke skoko-lety :) (cca 8 rodinnych domov :wink: ) ale zaujimave je , ze vzdy ked som potom uz riadne lietala ( vo vyske oblakov a dokonca aj daleko daleko nad nimi...) tak vzdy som pod sebou musela mat nejaku malu podlozku alebo pristroj :D... maly myslim NIECO VACSI AKO MOJA DLAN:D.. ked som nemala, nemohla som vyletiet :DD ....
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: lietanie

Príspevok od používateľa MartinP »

mne sa dneska stalo ze sa mi nieco snivali bol som s kamaratmi a tak, potom zrazu som sa ocitol na nejakej lodi a ked sme sa vylodili niekde v lese boli tam zombie, mal som vzduchovku a ani jedneho som netrafil pritom som si v sne opakoval som vo sne , toto je sen atd, ale aj tak som na to nezaregeoval a nechal sa unasat snom...skoda
DobruNoc44
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Okt 03, 2010 10:39

Re: lietanie

Príspevok od používateľa DobruNoc44 »

presne toto sa stalo i mne chel som vzlietnut napadlo ma to ako prve a nemohol som proste asi malo enrgie alebo ale pritom sommal strasne dlhy LD a nudil somsa tama chcel som uz aby som sa prebudil
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: lietanie

Príspevok od používateľa Fantasmic »

No ja mam tiez problemy s lietanim... teda nemam problem vzlietnut ale ked sa uz vznasam vo vzduchu tak sa chvilu na to zobudim v posteli. Jednoducho ked zacnem lietat tak ma to "vyhodi" zo sna. Dnes som mal LD a dokonca som si spomenul aj na metodu "tocit sa okolo svojej osi" aby som si predlzil LD. Tak som si povedal ze OK teraz skusil lietat... iba som sa na chvilu odlepil od zeme a hned som sa zobudil... Tak neviem ci mam malo praxe v tomto alebo niekde robim stale tu istu chybu.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: lietanie

Príspevok od používateľa sorer »

skus skocit z nejakeho vysokeho miesta napr. budovy. Len si over pred tym ze je to sen ;)
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: lietanie

Príspevok od používateľa amethyst »

moj druhy LD bol ze som lietal bez problemu nad mojou bitovkou, prostredie nebolo take ako mavam teraz ake aj tak :) ziadney problem s lietanim, musite si jedno uvedomit :D sak s te v sne OMG :DDDDDDD uveedomme sa :D
Dandy96
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Sep 01, 2013 10:50

Re: lietanie

Príspevok od používateľa Dandy96 »

Ak môžem poradiť som len začiatočník. V prvom LD som ani ja nelietal ale v druhom som si vsugeroval že gravitácia neexistuje tak som mohol "lietať" ale nebolo to ono ale v treťom LD to už bolo v pohode.
Napísať odpoveď