Hudba v LD

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Hudba v LD

Príspevok od používateľa Zenny »

Uz velakrat sa mi stalo, ze v sne som pocul nejaku hudbu, ktora bola fakt dobra, ale nikdy predtym som ju nepocul. V poslednom LD som aj cielene "zlozil" jednu piesen - Pomyslel som si na rozne prvky, ake by ta piesen mala mat, a potom som sa len divil, ze co za super hudbu ten moj mozog dokaze vytvorit :D Keby sa to len nejak dalo preniest do realu, tak by zo mna mohol byt hudobny skladatel :mrgreen:
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

presne to sa uz aj mne stalo, dokonca aj text co sa rymoval a mal zmysel mi mozog vytvoril aj s podkladom.
Quicky
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: So Jan 27, 2007 22:55
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa Quicky »

Aj mne sa to uz stalo parkrat. Zlozil som uplne super hudbu, ale ked som sa zobudil tak som si nepamatal ani jeden motiv z nej, len som vedel ze bola uplne super :) .
Používateľov profilový obrázok
Hactyla
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi Apr 04, 2008 18:40
Kontaktovať používateľa:

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa Hactyla »

Ja skladam vo sne hudbu len zriedka (ale predsa), skor velmi casto pocujem taku, ktoru poznam a ktoru v tom obdobi casto spievam. Ked sa rano zobudim, tak si ju musim zacat spievat a zneje mi v hlave aj do obeda...
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa Termikxs »

Hudba v LD ? To je mi novinka :-) Dekuji za napad ... Dneska same zrcadla ale hudba me nenapadla
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Tom Clancy
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Júl 29, 2009 12:13
Bydlisko: Bratislava, KV

Príspevok od používateľa Tom Clancy »

pred asi 2 rokmi sa mi stalo vo velmi zvlastnom takmer zivom sne (mozno to bolo aj LD neviem, vtedy som sa o to este nezaujimal), ze som bol v akejsi velkej miestnosti bez okien a bez dveri no bola cela osvetlena silnym svetlom a hrala tam kraaasna hudba. Ja som si iba pomyslel co by som chcel v tej hudbe zmenit a ono sa to zaroven aj menilo a tak som vymyslal a skladal brutalne krasnu hudbu. Aj som si potom uvedomil, ze sa mi sniva, tak som si povedal ze si tu melodiu musim zapamatat ked sa zobudim. Ihned v tom okamziku sen prestal a ja som sa zobudil, ale uz som si nevedel spomenut ne tu hudbu :cry2: a bol somz toho smutny. Az nedavno (asi pre tyzdnom) som si tak hral na keyboarde a zrazu som si spomenul ze tu melodiu poznam - a vtedy mi to doslo - to bola ta melodia zo sna. Sice si nepamatam celu melodiu ale taky refrenik som si hned nahral. Budem este skusat pokracovat, mozno sa mi podari znova pocut tu krasnu hudbu (mozno ju aj zahram ked ssi na nu dalej spomeniem) :angel: to by bolo supeeeeer. Stalo sa nieco opodobne aj vam?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Tom Clancy napísal: Ja som si iba pomyslel co by som chcel v tej hudbe zmenit a ono sa to zaroven aj menilo a tak som vymyslal a skladal brutalne krasnu hudbu.
Toto sa mi stava skoro vzdy, ked je v sne hudba :)

A poznam dokonca aj jednu skupinu, co tvrdi, ze vsetky melodie co maju su zo snov.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Četl jsem rozhovor s jedním slavným hudebním skladatelem (už si ale nevzpomenu jakým) co dělá vážnou hudbu a ten vypravoval, že v jednom snu slyšel tak úžasnou hudbu, že kdyby se mu ji podařilo zapamatovat i po probuzení, že by to bylo jeho životní dílo. Sice si ji nezapamatoval, ale i přesto po tomto zážitku složil svou nejlepší skladbu, i když to nebyla ta z toho snu.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa ibbeta »

Ja som videl interview s nasou super hviezdou a rebelom Jozom Razom este ked bol mlady a tiez tvrdil ze sa mu texty piesni snivaju :shock:
blackmouse
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St Jan 06, 2010 21:53
Bydlisko: NR / TT

hudba prenadherna

Príspevok od používateľa blackmouse »

no tak ja som zatial nic nezlozila 8) ale za to prisnil sa mi uz daavno pradaavno jeden skvely sen s nejakym neznamym clovekom (v zivote som ho nevidela :D ) vlastne sme nic nerobili len sme stali asi dva metre od seba a pozerali sa na seba .. pocas toho slaa uuuzasna pesnicka nadherna!.. a viem ze este par dni som po tom sne som bola uplne mimo z neho prave koli tej piesni.. najlepsie na tom je ze on mi ten chlap povedal aj jej nazov a ja som si ho hned po prebudeni ( v noci ) napisala do mobilu.. prve co som spravila rano je, ze som sla na internet a skusila ju najst:D ale ten absurdny nazov !!! PINK FLOYD - RUN :mrgreen: !! nic take neexistuje..a od skupiny pink floyd poznam dve pekne piesne ale zeby som nejako nato v tej dobre myslela:DD tusim som o nich vtedy ani takmer nevedela...:) no zahada mi toto je :D.. a neska som koli tomuto prispevku tukla este raz na net a nasla som od pink floydu "on the run" ale teda to je fakt zvlasna piesen .. s mojim snom teda nema zdaleka nic spolocne ...
inak parkrat sa mi este potom prisnili sny s hudbou a poznam ten pocit "tuto piesen by som si chcela vypocut ete milionkrat " ale nemozem:(
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

Takže dneska som mal LD v ktorom som si povedal že spravím nejakú pesničku cez FL studio 9 :) keď som ju dokončil a pustil tak som zistil že je naozaj nádherná :D snažil som sa zapamätať melódiu aby som aj v reál ju mohol spraviť... ráno som sa zobudil a snažil som sa rozpomenúť si na tu melódiu. Nakoniec som si na ňu spomenul ale len útržkovite :D. Ale aj tak mi je na nič lebo som si nezapamätal použite nástroje v tej skladbe :/ nabudúce si budem musieť zapamätať aj to :D
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
preetinka
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Dec 17, 2011 9:05

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa preetinka »

môk manžel je ind,preto dosť často počujem hindštinu,ktprú 10% ovládam

raz sa mi snívalo, že som spievala indickú pesničkum.bola o láske, lebo som jej rozumela.ale v reále by som nevedela tak dobre slová.proste tp išlo samo.viem,že to bolo aj geamaticly správne
ráno keď som sa zobidila,chcela som sa vytiahnuť prwd manželom a zaspievať mu to, ale všetko som zabudla :D škodaaaaa

a to že spievam známe pesničky sa mi deje často.


raz sa mi snívalo, že som prišla fo maroka , do miearnosti lde srálp veľa ľidí a spievala spm celú fatihu (úvodnú kapitolu koránu), dá sa povrdať, že som viedla modlitbu
. Bola som šťastná. Že som mala taký úžasný sen, som totiž moslimka, , beriem ro ako darček od Allaha :)


naposledy sa mi snívalo, že som bola na nekalom rpdinnom stretnutí skde som zaapievala celú pesničku Woh Ho Tum z filmu Muskaan. Užívala som si každý tón presne tak, ako to robím v reále :P
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa vakantanka »

Neviem koľko máš rokov a či vieš prečo si sa narodila.Čo je zmysel života.Ale viem,že vieš snívať.Preto sa spýtam,vieš čo je sen/snívanie/?Mám štyroch kolegov z Bangladéža,jedného z Indie a sú moslimovia.Na každú otázku mi odpovedia iba korán.To je to isté ako kresťania biblia.Jedni sú za 18 a druhý za20 bez 2.Skús uvažovať bez náboženských okov a dostaneš sa niekam.A potom zrejme budú aj ľudia prístupnejší k tajomstvám medzi nebom a zemou.Náboženstvo Ťa len zväzuje a dáva mantinely.V skutočnosti tu nič hlboké nenájdeš,minimálne polovica ľudí nevie,čo je tretie oko a tvária sa tajnostkársky.Je to tu trochu ako cisárové,nové šaty. ahoj.
Dueliola
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St Apr 25, 2012 17:24

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa Dueliola »

Mám otázku, může dojít ke spontánnímu otevření třetího oka?
Stalo se mi: obočí se rozjelo do stran, naprosto fyzický pocit, oči se prozářily světlem, rozsvítily, oblast mezi obočím se úplně uvolnila, šla jsem světlem, celá jsem zářila, dívala jsem se do slunce...Pocit sjednocení, lásky ke všemu, všem, světlo
Nebo to bylo odblokování 6. čakry?
Nemeditovala jsem, magii taky nee, v duchovnu se nevyznám.
Nedělám si srandu, akorát nic nevím...
Díky, pokud někdo odpoví
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hudba v LD

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Dueliola napísal:Mám otázku, může dojít ke spontánnímu otevření třetího oka?
Môže
Dueliola napísal:Nebo to bylo odblokování 6. čakry?
Nemeditovala jsem, magii taky nee, v duchovnu se nevyznám.
Nedělám si srandu, akorát nic nevím...
Díky, pokud někdo odpoví
Pokiaľ viem, tak 6. čakra koreluje s tretím okom.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď