ako zaspat na chrbte??

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
loveless
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: So Apr 26, 2008 12:36

ako zaspat na chrbte??

Príspevok od používateľa loveless »

ahojte skusam to uz dost dlho ale hrozne mi ide na nervy zaspavat na chrbte a malokeby sa mi to podari, neviete nejaky sposob ako co najrychlejsie zaspat na chrbte??
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: ako zaspat na chrbte??

Príspevok od používateľa dr.Katz »

když jdeš večer spát, tak si raději lehni na bok, ale když v noci vstáváš kvůli LD a pak si jdeš lehnout, tak na záda. je to kvůli tomu, abys neusnul tak rychle a vystihl přechod mezi bděním a snem, musíš být ale trpělivý. když to vydržíš a nelehneš si na bok, tak se nakonec dočkáš a je velká pravděpodobnost, že budeš mít LD. takhle to funguje alespoň u mně. někdy to trvá ale dost dlouho, i více než hodinu, než se mi podaří usnout. žádný recept na rychlé usínání ale nehledej, protože musíš usnout pomalu.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ako zaspat na chrbte??

Príspevok od používateľa sorer »

som cital raz pekny clanok o jednom chlapikovi co nasilu skusal zaspavat na chrbte. V podstate vlastne chcel vycestovat, ale vzdy ked si lahol na bok tak zaspal. Tak to skusal na chrbte, ale to zas mu bolo neprakticke tak vzdy nakoniec si lahol na bok, zaspal, a bolo po cestovani. Az sa raz nakoniec nastval, si tusim lahol na zem a nasilu lezal na chtbte az kym telo nebude take unavene ze zaspi aj na chrbte. Tak si lezal a ked uz to bolo k nevydrzaniu miklo to nim nasilu nabok a bol vonku z tela :)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Hacket
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2008 19:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hacket »

ja mam tiež v podstate rovnaky problem,a asi to urobim tak ako piše Sorer :grin:
[b]Je lepšie raz vidiet ako stokrát počuť![/b]
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

Hacket napísal:ja mam tiež v podstate rovnaky problem,a asi to urobim tak ako piše Sorer :grin:
:D Pak dej vedet
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Napísať odpoveď