ako poslat energiu??

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

WhiteWolfSix napísal:
emčo napísal:...a preco by chcel niekto sat ineho, ked jej "tam hore" energie dostatok pre vsetkych? Co dostatok, nadbytok...
Nie každy ju však vie prijímať.
Myslim (ale nemam to overene) ze energiu mozes davat nepriamo a neskodne bez toho, aby ju ten druhy vedel prijat. Ta energia je ale na urovni "prajem ti zo srdca len to najlepsie" a nie " bud zdravy, uzdrav sa ".
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: ako poslat energiu??

Príspevok od používateľa RedHawk »

ano dat ju mozes, ale vacsina ju samovolne neprijme. ked das energiu, smerujes ju uz "upravenu"
miroku

Re: ako poslat energiu??

Príspevok od používateľa miroku »

nechcem zakladat novu temu a neviem ci som sa to tu uz nepytal ale predsa.
uz ste niekto pohli aurou druheho cloveka??
ja to viem :D:D je to haluz:D
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: ako poslat energiu??

Príspevok od používateľa vlčok »

emčo napísal:
loveless napísal:cawte, neviete abo by sa dala poslat enegria tomu kto je chory alebo sa citi zle??ale na dialku ked neni pri vas
Vyslovene k tvoje otazke som ti chcel napisat, ze nemozes len tak, ked si zmyslis, poslat niekomu energiu s umyslom liecit. Na taketo ukony potrebujes "povolenia" a vediet vsetky rizika...ked chces niekomu posielat energiu, svoju, moze to byt jedine vo forme lasky.

:heart:
Neviem no podľa mňa by sa hodilo pri magii používať zdravý rozum napríklad aj energický útok je na ďialku a je to nie v zmysle lásky a ten človek ju dostane do teľa?Pri posielaní energie na diaľku si stačí zobrať fotku,vlasy,nechty alebo niečo také človeka ktorému to chceme poslať myslieť naňho dlho a predstavovať si ako s teba vychádzajú biele gulôčky do neho ty sa potom neskôr dobyješ.A energetický vampirizmus nemá následky žiadne dovtedy dokým to niekto nezistí a nezačne na teba energicky útočiť :)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: ako poslat energiu??

Príspevok od používateľa vlčok »

A emčo nemyslíš že aj tam hore to nieje len nekonečné množstvo energie ? Viem si predstaviť ako po tych desaťročiach stade reikisti odsávali pozitívnu energiu a dávali negatívnu lepšie je energiu si ukladať do kameňov napríklad a potom si ju z nich vybrať a negatívnu páliť napríklad v plameni sviečky :)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď