Naučí mě někdo astrální projekci?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Nau

Príspevok od používateľa RedHawk »

Jacqueline napísal:LS: K tvé debatě s Redem a WW6 - Není ani tak důležité, jestli tě dokáží vytáhnout ven z těla, nebo ne, důležité je, jestli chtějí oni. Protože pokud to nedokážeš sám, není důvod, aby to dělal někdo jiný, takže by tě možná do astrálního světa "vytáhnout" mohli, a dobře, něvěř nám, že by to mělo nedozírné následky pro tebe, je to tvůj život, ale prosím uvědom si, jaké následky by to mělo pro ně. Ty možná nevěříš na to, že se v astrálu může něco stát, ale oni to snad ví líp a zcela jistě správně tuší, proč by neměli (teď přejdu etické smýšlení) riskovat svou srst kvůli někomu, kdo si usmyslel, že si chce udělat výlet do astrálu.
:heart: :heart: :heart: :heart:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Nau

Príspevok od používateľa RedHawk »

LS samozrejme ze ide vytiahnut cloveka aj neskuseneho do AP

Ta nebezpečnost astrálu: ti co o ní tady začali mluvit mi nedokázali ani jediným důvodem říci proč si to myslí!

Ja si to nemyslim, ja to viemLS samozrejme ze ide vytiahnut cloveka aj neskuseneho do AP

Ta nebezpečnost astrálu: ti co o ní tady začali mluvit mi nedokázali ani jediným důvodem říci proč si to myslí!

Ja si to nemyslim, ja to viem
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Co sa tyka nebezpecnosti AC, tak ja som tiez cital, ze to je absolutne bezpecne a hoci vlastnu skusenost nemam, priklanam sa k skor k moznosti, ze to moze byt nebezpecne, nakolko ja sa casto bojim aj v LD a o tych je vseobecne zname, ze su bezpecne :zzz:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa sorer »

Size som moc AC nezazil, ale ak mam AC prirovnat, tak by som ho prirovnal pobytu pod vodou, bez masky a bez kyslikovej bomby. Skusenejsi cestovatelia maju uz aj tu bombu aj masku. Pokial sa tam nenaucis zit, nebudes dobre vidiet ani pocut. V podstate to je ten isty svet ako tento, ale ked v nom nevies plavat tak sa rychlo utopis. Skusenejsi by ta mohol zatiahnut do astralu ale pokial ti neda nadychnut kyslik zo svojej trubice tak sa zadusis, ale skor vyplavas nad hladinu(prebudis sa v tele). Ale treba sa vediet aj z tej trubice nadychnut :)
Takze neocakavaj nejaku oddychovku ked sa tam ocitnes. Pokial sa nestanes skusenym potapacom moze to byt pre tazsie.
Stretneme sa vo sne ;)
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to RedHawk: mohl by jsi nám tady těm co čteme jen o bezpečném astrálu popsat jak je nebezpečný? A jak lze tedy vytáhnout nezkušeného člověka z těla? Popřípadě jak to může být nebezpečné pro osobu která je vytahována a osobu která vytahuje?
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Nau

Príspevok od používateľa RedHawk »

LS: uz som to napisal prejdi si moje predosle prispevky. Co sa tyka nebezpecia Sorer to vcelku vystijol
Používateľov profilový obrázok
SeventhWolve
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Mar 12, 2008 18:04
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SeventhWolve »

Víte že si tak i připadám, když čtu příspěvky na tomto fóru.

Vezmu to tedy od začátku: Přišel jsem s otázkou zda-li mě někdo naučí AC. První narážka WW6 "Ani ja by som sa nevybral do amazonského pralesa len tak bez sprievodcu. Preto sa divím koľko je tu dobrodruhov ochotných liezť bez akejkoľvek prípravy do astrálu." Odpovídám, že nikde nikdo nepíše že AC je nebezpečný! (pokud ano, tak mi to prosím ukažte kde). Odpověď ahoj301: "nemaš prečo tam ist a chceš tam ist..to je jeden zdovodou prečo bysi sa mal bat." Reaguji, že mám důvod a že ti co mluví a straší ostatní že AC je nebezpečný považuji za prázdná slova. Důvod? Dejte mi důkaz že se mýlím (ale patrně žádný nebude). Uživatel ahoj301 mi začne tvrdit že někoho nutim bo co? ... Ještě jednou vysvětluji svůj důvod a píšu o tom, že jsem osobně!!! mluvil s lidmi co dokázali to co zde popisujete jako nemožné!!!! rekce WW6: "Veľa šťastia..."

... mám pokračovat? A nebo jsem jediný kdo vidí, že ani jedna odpověď nikdy nebyla k mé otázce a plky okolo připravenosti / nechat AC fakt nežeru! Jeden tvrdí že AC je smrtelně nebezpečný (pokud nevíe kdo to psal tak si to najděte v textu) ... důkaz? Mám si dát ten čas a citovat z knih a článků lidí co píší o AC? Nikde nikdo netvrdí že AC je nebezpečný... co si pak mám pomyslet? Že ze mě děláte to dítě co jen křičí já chci, já chci...

Dokážete jen odradit druhé lidi od toho co je zajímá a přicházíte s odpověďmi alá Jacqueline: "Apropo, tvůj přístup "moje, jedině moje teorie je správná, a vaše znalosti se musí vejít do teoretického rámce, jinak nejsou správné" je zarážející." ... ano, nemyslím si že AC je smrtelně nebezpečné ... jestli se Vám to zdá zarážející, napište mi proč je tedy AC smrtelně nebezpečné!!! Jenom strašíte, že se mi to nebude líbit. Jeden říká, že je možné dostat druhou osobu do AC, druhý to popře... a když Vám to napíšu tak zase spustíte že nejsem připravený bo co - jak to víte? Znáte mě? ... pokud je pro Vás nepřipravenost mít otázky a názory (které jsem si sám nevymyslel!!!) tak jsem skutečně nepřipravený - podotýkám, že takovou nepřipravenost neberu! (a berte si to opět třeba jako že nechci poslouchat)) .. měli by jste se vidět co mi píšete jeden přez druhého.

Pripadáš mi ako človek, ktorý nie je schopný chápať elementárne veci okolo seba, ukáž mi jeden citát, ktorý Ta nejako priamo uráža, alebo dehonestuje, čo je na tom zlé že Ti trvdíme opak a že sa Ti snažíme zložiť tie ružové okuliare cez ktoré sa na to pozeráš..

Vidíš to všetko idealisticky, prečo si nennecháš niečo vysvetliť? Prečo na každý náš názor musíš odpovedať podráždene, bez toho aby si sa nad tým čo Ti hovoríme aspoň zamyslel?

Ešte raz Ti opakujem komplexy a depresie si AC nevyliečiš. :?

A spôsob akým tu s nami komunikuješ ma nepresviedča o tom že by si mal byť pripravený.. :?
Nehovor, ze je to nemozne, je to len zrejme malo pravdepodobne..
LostSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 21:33

Príspevok od používateľa LostSoul »

to SeventhWolve: už opravdu nevím co si o tom mám myslet ...

1) definuj mi připravenot pro AP! Projdi jeětě jednou celé téma a cituj ty věci které podle tebe svědčí o připravenosti/nepřipravenosti.

2) Pak cituj všechny Vaše rady a vysvětlení a moje podrážděné reakce.

... a zamysli se třeba nad tím co píše RedHawk!
Používateľov profilový obrázok
SeventhWolve
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Mar 12, 2008 18:04
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SeventhWolve »

Daľeko do minulosti chodit nemusíme, vid môj predchádzajúci príspevok s tvojou kľudnou reakciou citovanou..

Ale aby som bol korektný: Pod pripravenosťou na AC myslím predovšetkým mentálnu vyzretosť, jasný cieľ , a silnú sebareflexiu.

Netrvím, že to nedokážeš, dovolil som si len povedať to, že pokiaľ máš porblémy , ktoré si opisoval na začiatku témy, tak to len veľmi tažko dokážeš.
Dalej sme poukázali na nebezpečia, ktoré z AC môžu vyplinúť. K tomu si tieť zaujal svojský postoj.

Ak s niečím nesúhlasíš, prejdi si celú tému od začiatku a nájdeš.

Ale v niečom máš pravdu. Uvedomil som si, že si slobodný, svojprávny človek, ktorý zrejme o danej problematike niečo vie, vid. predchádzajúce Tvoje príspevky a ktorému netreba radiť. Takže, z mojej strany, rob si čo chceš a ako chceš. Snažil som sa Ta len trochu naviesť na podstatu tvojho konania, ale budiž..

P.S Vôbec ma neprekvapí ak tu po istej dobe nájdem témy založené Tebou, v ktorých si nebudeš vedieť dať rady a budš tu opäť vyplakávať.

Dosiahol si čo si chcel, áno Tvoj názor je správny a ja sa mýlim...ale veď tak to asi pôvodne malo byť..
Nehovor, ze je to nemozne, je to len zrejme malo pravdepodobne..
Používateľov profilový obrázok
SeventhWolve
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St Mar 12, 2008 18:04
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SeventhWolve »

ahoj301 napísal:
LostSoul napísal:to Jacqueline: myslím, že jediná možnost jak zjistit, kdo má klapky na očích je to, že se mi podaří AC. Nevěřím, že těm co dokázali AC bylo z důvodu aby se tam něco naučili. Nevěřím, že ti co se marně pokouší o AC tak jen pro to že nenadešel jejich čas. Takový důvod (je dle mého poznání) chybný....
tak toto mi pripomina vyslovene provokaciu ktoru chceš vyvolat na protest že nevieš dosiahnut astralu...je to jedna z veci ktora je velmi prisne riešena keby sa ti to nahodou podarilo...astral rieši veci hned a na mieste a nepita sa či maš lebo nemaš tam byt..ty vobec necieš očom pišeš...musim tak reagovat lebo mam pocit že sa vysmievaš tomu čo nemožeš dosiahnut...ak si chcel toto dosiahnut tak sa ti to podarilo..gratulujem.. :appl:
Keď už tak túžiš po citáciach.. ale to len tak na okraj, už som ticho.
Nehovor, ze je to nemozne, je to len zrejme malo pravdepodobne..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LostSoul napísal:to WW6: obviňujete mě že nečtu co píšete a sám potom potom zkomolíte opět nic neřešící věty alá že "AC je brnkačka" ... Před Vámi jsem uvedl příspěvek. Ani na jedno z toco jsem jsem uvedl jste neodpověděl. Ale patrně od Vás stejně nic jiného nedostanu...
Máš pravdu, nič iné zo mňa nedostaneš, pretože už na začiatku tretej strany tejto témy som Ti napísal toto: "Máš veľmi zvláštnu logiku, s ktorou si nejako nedokážem rady a preto sa už nebudem pokúšať niečo Ti vysvetliť. Nemá to zmysel." Z Tvojej reakcie je evidentné, že si znovu odignoroval čo som Ti tam vtedy napísal. Viac k tomu i k téme naozaj nemám čo dodať. Už Ti ani nebudem nič želať, je to úplne zbytočné. :no:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

Ahoj LostSoul, pripominas mi ludi typu financny poradca :)) Rozpravas sa s nim o zhodnoteny tvojich financi, poisteniach atd. a vzdy ked mas nejake namietky alebo neprijemne otazky, tak to zahovori tak, ze ti vzdy zopakuje tu jednu a tu istu pesnicku dookola :))) A jednoducho nikdy neuzna, ze to moze byt aj inak. Na vacsinu ludi, ktori niesu tak psychicki odolni to plati a po x krate sa nechaju presvedcit :), pretoze je im trapne jednoducho odsit :) Tu na fore s tym asi nepochodis :)
Ale aby si z tohoto fora nemal taky zly pocit ako citim, ze mas :) Odpoviem ti na niektore otazky:
Na AC budes pripraveny, ked nebudes mat potrebu pytat sa, ze si pripraveny. Btw. Ked je ziak pripraveny, objavi sa ucitel. (neviem kto to povedal)
O AC sa pravdepodobne s nikym cez skype neporozpravas :) Pretoze necakaj, ze tam budu take iste zmysli ako mas v tomto svete :) Takze ak si ich chces interpretovat v tomto svete ide skor len o zvlastne pocity, ktorym nerozumies :)),lebo ich nepoznas. A pre vacsinu je to osobne.
Pozri sa tento svet je pekne miesto, nemusis sa stresovat, lebo vsetko co spravis mozes prehodnotit a napravit :) teoreticky sa mozes vratit spat a zacat odznovu. Je to taka oddychovka, dokonca mozes aj spaaat as snivat. V AC sa ti moze stat, ze kazdy tvoj krok meni realitu okamzite. Co nieje vobec prijemne.

Pozri v AC nemas co robit :) tento svet je omnoho vzrusujucejsi :) ak chces ziskat dokaz, ze po tomto svete existuje dalsi, v ktorom sa ocitnes? Porozmyslaj, co by ti taka skusenost dala ? Co ak sa ti AC nebude pacit a tam mas zit vecne ? (len by ta to viac stresovalo) Tak dufam ze nieco je aj za AC ? Alebo sa znovu narodim ? Ale preco ved si to tu neuzivam :) ? Co by som tu zase robil ? Ved tento kolobeh by siel do nekonecna a len ma nudil :? Alebo zit vo vecnosti?

Na tomto fore bol jeden tipek, tusim sa volal Vilond alebo tak nejak :) Kadecomu sa venoval a chcel venovat :) Ale potom zmaturoval a prestahoval sa do Ba. Bud sa mu nieco stalo alebo nasiel zabavu vo svojom zivote, lebo som ho tu odvtedy nevidel :))) Pozri ak mas neme obdobie v tvojom zivote - tak len pockaj, ono vzdy nieco pride :))) Ak chces AC tak o tom studujum, rozpravaj sa z ludmi, ale necakaj ze ho budes mat a ono pride same :) Nikdy nedosiehnes to co chces, lebo v nasom svete sa veci nedeju nahle ale musis im dat cas aby ti vytvorili prilezitost/i. Formuj si myslienky a vytrvalost a verim, ze raz budes mat AC a dufam, ze ti to pomoze. Ale varujem ta ak sa tam dostanes "podvodom" alebo hociako - tak si zliznes :))) Garantujem ti ze sa stym nevyrovnas a zmeni ti to zivot na nepoznanie.

Hawk dohovoril som :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

WhiteWolfSix napísal:LS: Nemám Ti prečo dávať ban, takže kľud.

Pripomínaš mi kohosi, kto sa ma pred nejakou dobou pokúšal presvedčiť, že dosiahnúť AC je jeho absolútne právo a nik a nič mu v tom nemôže brániť či zabrániť. Tak bol presvedčený, že má absolútnu pravdu, že nebol ochotný vypočuť (či vlastne prečítať) akýkoľvek názor, ktorý by jeho skalopevnému presvedčeniu čo i len trochu oponoval. Nakoniec som z toho rozhovoru odišiel, pretože to nemalo význam, nechcel si nechať poradiť, on chcel počuť, že má pravdu. Nič viac. Som presvedčený, že dodnes sa mu AC nepodarilo a o Tebe som o tom podobne predvedčený. Aj napriek tomu Ti už tretí krát želám Veľa šťastia.
Tak som pri prechádaní mojim fórom natrafil na diskusiu s tým človekom a som presvedčený že LostSoul a AlexJR je tá istá osoba. Nasvedčuje tomu i IP adresa, ktorá síce nie je úplne totožná, ale pochádza z rovnakého zdroja. Vidím, že si sa nepohol ani o milimeter, okrem toho, že si zmenil nick.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Jacqueline
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St Feb 13, 2008 21:21

Príspevok od používateľa Jacqueline »

WW6 - áááj... No připomínal mi někoho z Annwinu. Podobný přístup, hádavost... tak proto ty řeči o banu :mrgreen: Pěkné zjištění. Opravdu člověka potěší :?
Někteří lidé tvrdí, že změna je život, ale ve skutečnosti znamená jen to, že se stalo něco, co jsme si přáli ze všeho nejméně... Kathleen Kelly
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Už si nepamätám či dostal ban, ak ho dostal, tak len na krátku dobu, aby vychladol. Podľa momentálnych záznamov však prístup nemá zablokovaný. Zaujímavý bol jeho úvod diskusie:
AlexJR napísal:psani na ruzna fora se mi leckerat vymstilo vinou zavistivych osob
Doteraz nechápem čo mu mohli ľudia závidieť. Rozhodne nezmenil svoj štýl diskutovania a tak sa nedivím, že väčšinou nepochodil...
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď