Naučí mě někdo astrální projekci?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Rabbit
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 08, 2009 19:59

Re: Nau

Príspevok od používateľa Rabbit »

Zdravim! Prisiel som tu s podobnym cielom ako LostSoul, ale snad s chladnejsou hlavou :) Necakam, ze sa najde niekto, kto ma "vytiahne do astralu" (aj ked ak to tak ma byt, tak sa to tak stane). Viem, ze ak nieco chcem a som na to pripraveny, tak sa to stane. Ako v lucidnom sne, kde by som mohol povedat, ze "nepocujem svoje EGO"... Jednoducho ak v LD nieco chcem, tak sa to stane hned. V realnom zivote je sice nejake oneskorenie, ale cim lepsie (duchovne) je na tom clovek, tym rychlejsie sa deje co chce. Nase myslienky su to najsilnejsie co mame :)

Ale spat k teme... Vyznam slova astral nepoznam az tak dlho... Menej ako rok... Aj ked som si stale vytvaral vlastne nazory a teorie na vsetko v zivote, tak az ked som stretol jednu osobu som sa naucil, ze tie moje teorie nie su nic nove, vela ludi zmyslalo podobe a vsetko ma svoje pomenovanie :) Tento zivot beriem ako nejaku duchovnu cestu k zdokonalovaniu sa. Ked prejdeme treningom, tak sa mozme dostat do vyssieho levelu :) Mam nejake skusenosti, o ktore sa s vacsinou ludi nemozem podelit, pretoze by to neprijali. Na tomto fore je to urcite inak (sudim podla tych niekolko nazorov co som si tu precital). Mozno je vam jasne z toho co pisem, ze do astralu sa chcem dostat kvoli zdokonalovaniu sa. Myslim, ze som si uz uvedomil sam seba ked som bol v astrale... Ale uvedomil som si to az po prebudeni... Pohlad na seba z vrchu som zazil viac krat... No po prebudeni sa spomienky stavali nejasnymi. Zatial sa mi vsak nepodarilo si uvedomit sam seba kym som bol v astrale - zacat vedome putovat. S lucidnymi snami mam vcelku dost skusenosti... Uz som vela krat zazil LD, lietal, ovladal telekinezu, alebo aj pretvaral prostredie v sne.

Rad by som tu nasiel niekoho, kto ma osobne skusenosti s AC. Bol by som rad, ak by si niekto nasiel chvilku cas na par slov... Porozpravat sa o zazitkoch... Najlepsie "real time" - cize napr. cez nejaky messenger, kde je okamzita odpoved. Napiste mi prosim SS a mozme dohodnut sposob komunikacie. Pochopim, ak sa neozve nikto - ale snad aspon budete reagovat tuto - vo fore :)

OT: Tento web sa mi celkom paci, len skoda, ze nie je az tak velmi navstevovany. Zeby nebolo az tak vela ludi, ktorych tuto rozoberane temy zaujimaju?
Používateľov profilový obrázok
Rabbit
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 08, 2009 19:59

Re: Nau

Príspevok od používateľa Rabbit »

Vcera som mal zaujimavy zazitok... Niekedy poobede som sa natiahol na gauc, zavrel oci, chcel som si na chvilku oddychnut. Po nejakej chvilke som pocitil vibracie na celom tele. Neboli to vibracie ako ked napr. cestujete po zlej ceste :) Boli to skor "harmonicke" vibracie - vlnenie cez cele telo vo vysokej frekvencii. Vtedy som si uvedomil, ze takto sa dostava do astralu - a to bol problem, zacal som vela uvazovat. "Je to brana do astralu? Dostanem sa tam? Co mam robit? Nemam robit nic ale len cakat? Alebo sa pokusit vyskocit z tela? Ako?". To moje uvazovanie ma preblalo - zacal som pocut hudbu. Ta hrala cely cas, ale predtym som ju jednoducho nepocul. Nevnimal som nic z fyzickeho sveta. Ked som zacul hudbu, tak som to chcel "vratit naspat", ale nevedel som ako. Skusil som sa sustredit na tlkot srdca (dovtedy som si neuvedomoval, ze mam nejake srdce). V tom okamiho som pocitil svoje srdce. Ale bolo to skor, ako by som bol ja tym srdcom. Ako by som ja cely bil - zvacsoval sa a zmansoval... Ako srdce... Bolo to velmi silne... Ale stale som pocul hudbu na pozadi. Po par sekundach som sa zacinal zle citit. Ten tlkot srdca ako by mi branil v dychani... Musel som preglgnut a vtedy sa vsetko rozplynulo.

Myslite, ze to bola "brana do astralu", alebo to bol nejaky iny stav, ktory sa vyskytol niekde medzi spankom a bdenim?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nie celkom chápem, čo v tomto príspevku nazývaš "brána do astrálu", takže na konečnú otázku Ti neodpoviem. Rozhodne sa oplatí netlačiť na pílu. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Rabbit
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 08, 2009 19:59

Re: Nau

Príspevok od používateľa Rabbit »

Myslel som tym prechod z "reality" do astralu... Ako to niektori pisali, ze ked sa dostavaju do astralu, tak citia vibracie, pocuju hluk (ahoj301 to prirovnal k nadzvukovemu lietadlu). Tie sprievodne javy pri prechode do astralu som myslel pod pojmom "brana do astralu"
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Aha... :grin: Chcel som sa uistiť, aby som Ťa zle nepochopil. Tie sprievodné javy, ktoré si popísal sú javmi spojenými s uvoľneným telom, čo je stav potrebný na dosiahnutie OBE. Samy o sebe však nie sú "bránou do astrálu". Určite to môžeš vnímať ako dobrý signál, že si na dobrej ceste.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Občas sa ma ľudia pýtajú na úspešnosť absolventov Prechodu bránou. Percento tých, ktorí sa naučia astrálne cestovať teraz z roka na rok stúpa. Medzi najúspešnejšie môžem považovať dva posledné nadstavbové kurzy (Hemi-Sync: Prechod bránou 2 - február 2009 a marec 2009), kedy v prvom termíne bola úspešnosť 90%, v druhom termíne to bolo 100%. Účastníci zažili veľa zábavy, keď sa počas AC vzájomne "navštevovali" alebo sa snažili "vyviesť mi nejaké kúsky". :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Rabbit
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 08, 2009 19:59

Príspevok od používateľa Rabbit »

Mohol by si napisat co za kusky vyvadzali? :)


Mam taku teoreticku otazku... Nie je problem sa v astrale vzajomne stretavat. Ale je mozne si vytvorit nejaku "sukromnu imaginarnu miestnost", kde by sa mohli v AC stretavat ludi, ktori o danej "miestnosti" vedia? Predstavujem si to tak nejak, ze si skupinka ludi vytvori imaginarnu miestnost. Spolu sa dohodnu na velkosti/tvare miestnosti, interiery atd. Vytvoria si takto vo svojej predstavivosti konkretnu miestnost s parametrami, ake chcu (ako napr. aj to, ze do danej miestnosi mozu vstupit len dany ludia). V AC (pripadne aj v LD) by malo byt potom mozne, ze si vybavia v mysli vytvorenu miestnost a presunu sa tam.

Co si o tom myslite? Da sa to nejak naucit a zrealizovat?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ad: 1. No, jeden taký čo môžem napísať, v astrále ma chytili napr. za nohu. Podotýkam, že ja som v tom momente v astrále nebol, ale aj tak som to zistil... :grin:

Ad: 2.Teoreticky to možné je, ale význam toho naozaj nevidím.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Rabbit
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne Mar 08, 2009 19:59

Príspevok od používateľa Rabbit »

1.) Kamaratka prvykrat zistila o astrale ked sa jej nieco podobne stalo... Ocitla sa pri dvoch jej dobre znamych osobach a jedna chcela udried druhu - no ona zachytila ruku. Na druhy den potom volala s dotycnou osobou a ta jej o tom povedala - takto zistila, ze to nebol len sen.

2.) Nieco take som videl v nejakom filme s "ninja bojovnikmi" (bola to nejaka komedia)... Po absolvovani vycviku mohli vycestovat do astralu za ich majstrom, na miesto, kde mali pristup len oni. Myslim, ze takto by bola (takmer) nulova sanca, ze rozhovor v danej miestnosti bude niekto odpocuvat :D
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nau

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

1. Je to možné...

2. Stále nevidím praktický zmysel. Možno, ak by si bol v spravodajských službách, ale pre bežného človeka je to zbytočné.

Už sme sa odklonili od základnej témy naučiť sa AC.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re:

Príspevok od používateľa MartinP »

ahoj301 napísal:
LostSoul napísal:Tak amazonský prales se přeci nedá srovnávat s astrálem ... všude čtu, že ještě nikdo nikdy neumřel ba se nezbláznil když astrálně cestoval. Respektive neni se čeho bát, pokud si sám nebudu chtít něco udělat.


Co mám považovat za tu přípravu? Vesměs o žádné přípravě nepsal ani R.Monroe...
nemaš prečo tam ist a chceš tam ist..to je jeden zdovodou prečo bysi sa mal bat..
:roll: a ty si mal dovod tam liezt?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

ahoj301 napísal:možno to bolo aj tak dobre že som nevedel kam cestujem po ranu pretože keby som to vedel začal by som sa určite viac bat..
Si si istý, že by si sa určite viac bál?

Väčšinou nás desí neznámo a nie to, čo poznáme. Na astrálnom priestore nie je samo o sebe nič desivé, takže vedomie, že sa dostávaš do AP by nikoho nemalo desiť. Skôr si myslím, že sa v Tebe vytvoril blok voči AC práve v období, keď si sa zmietal v neistote čo sa Ti deje a keď Ti nemal kto pomôcť objasniť Tvoje otázky.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

ahoj301: Teraz si to myslím vysvetlil podrobnejšie.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Amethy
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut Sep 25, 2012 18:43

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa Amethy »

Ahojte :)

Neviem, či mi ešte niekto odpíše, keď je téma tak dlho nečinná, ale tak skúsim.. :) (keď nie, tak pootravujem inde :D )

Zaujalo ma, ako vyššie WW6 napísal, že sa diví ľuďom, čo chcú ísť do astrálu bez prípravy.

Tak teraz trošku odbočím: na toto fórum som došla len nedávno, no prešla som už prevažnú väčšinu prípsevkov v sekcii o AC, ale nenašla som nikde, akú prípravu máte na mysli?

O AC som už vedela dávnejšie, ale mávala som podvedomý strach, no pred nejakým časom som sa dostala ku knihe od Lobsanga Rampu - Škola ezoteriky, a tam ho opisoval ako bezpečné a nie nebezpečné. Tak som už aj začala skúšať praktikovať uvoľnenie, a myslím, že aj som dosiahla stav tranzu (?) (strnulosť tela, akési pulzovanie pokožky tváre, najprv pocit búšenia srdca, potom už len silný zvuk rýchleho tlkotu a akési "zosvetľovanie sa" pred zatvorenými očami), no potom pocit očakávania alebo vzrušenia to všetko vymazal.

No a medzitým som sa dostala na toto fórum, a zrazu čítam z vašich príspevkov, že to až také bezpečné nemusí byť.

Bola by som veľmi vďačná, keby mi to niekto ozrejmil. Vďaka tej knihe od Rampu som sa (podľa svojho názoru - veď podľa akého iného, že) prestala báť, a tak by som bola nerada, keby ma to po prečítaní tohto fóra malo zablokovať.

Tak budem vďačná za vaše odpovede :) (Prípadne ozrejmenie vhodnej prípravy)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Naučí mě někdo astrální projekci?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj Amethy :)

Určite nie je mojím zámerom kohokoľvek pri AC zablokovať, no tiež nechcem AC maľovať ružovými farbami. Keďže sa pri zážitkoch mimo tela (out of body experience) jedná o stavy blízke smrti (near death experience), je treba s nimi aj tak zaobchádzať.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď