Vesmir v LD

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Vesmir v LD

Príspevok od používateľa Zenny »

Boli ste uz v LD vo vesmire? Ja som to skusal uz viackrat, ale nikdy sa mi to nepodari. Napr. naposledy som sa postavil na luku a odtial som zacal letiet kolmo hore velkou rychlostou, pricom som si hovoril, ze teraz to uz dokazem a zase nic :cry: Ked sa uz dostavam na hranicu neba a vesmiru, tak tam dostanem asi nejaky strach alebo co a to sposobi, ze spadnem. Ma niekto podobny problem?
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Vesmir v LD

Príspevok od používateľa ibbeta »

ja som nebol, alebo si aspon nepamatam, ani v beznom sne.
inac o ld sa tu uz vobec nediskutuje :(
Ja som mal naposledy zaujimave LD, kedy som videl sam seba z pohladu druhej osoby, teda ja som bol akoby duch, a moje ja ma vnimalo. Ked som sa pozrel tomu ja do oci, nevidel som svoj obrys. Skusil som zakrycat moje oblubene Trulkor a nic sa nedialo. tot vsio
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Na ten trulkor som zabudol, uz som to chcel davnejsie vyskusat :) A do vesmiru odporucam skusit ist, lebo ti, co tam boli hovoria, ze tam je krasne.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja jsme v LD uz ve vesmiru byl, je tam strasne depresivni prostredi, strasne prazdno, byl jsem na nejake planete, kde nikdo nebyl. Pak jsem letel dal az sem se dostal k jasne zarici kouli, ktera vsechno spalovala a ja sem myslel, ze konci svet tak jsem se probudil. Ale po takovych snech/LD ma clovek zkazeny cely den ... :(
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: Vesmir v LD

Príspevok od používateľa amethyst »

par krat som bol, ale len vyleteniim do vzduchu :D ... nie ze som sa tam ocitol :DD takee noo .. :) ak niekto odpise mozem to popiisat viac :D
Napísať odpoveď