Vycestoval som, Nevycestoval som???

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Vycestoval som, Nevycestoval som???

Príspevok od používateľa Patrix85 »

skusal som AC normalne ako obvikle len teraz som skusil predtym meditaciu a nesedel som v tureckom sede ale v normalnom :)...nic sa nedialo az sem tam na ten pocit co som uz opisoval (inac neviem co s nim mam robit ked pride) skusal som to tusim tak hodinu...teda viem ze som zacal jak skoncil serial o 23:00 a skoncil o 23:55 :)...som netusil ze to skusam tak dlho...a nic sa nedialo len ku koncu odrazu som mal pocit ze moje ruky su lahke ale pritom strasne tazke a nechcu sa od tej lahkosti nadvihnut....dlhsiu dobu sa nic nedialo tak som prestal

isiel som spat...radsej som skusil zaspat taky uvolneni :)...a v noci okolo tretej tusim som sa zobudil...lezal som na bruchu a snazil som sa opät zaspat...uz som zaspaval a v tom som si akokeby uvedomil ze zaspavam (nieco ako uvedomit si sen) a ono ma to prebralo (bol som tak akokeby v medzibode...ani spanok ani bdelost) a zdalo sa mi ze zacinam stupat z tela von...v tom som pocul taky cudny zvuk, dost neprijemny na usi...v tom som uvidel svoju izbu ale skor z boku nie zhora (ale videl som ju tak rozmazane neviem jak to vysvetlit tak nejak polovicne alebo nejak tak) ako som mozno stupal tak som sa strasne bal a nechcel som ist a povedal som si chcem ist sp... a nedopovedal som a v tom som sa odvazil to zmenit...chcem ist von...zdalo sa mi ze som vysiel a v tom sa vratil s5 do tela (teraz neviem ci to bol sen alebo realita :smt017 ) potom som len tak lezal so zavretymi ocami a myslel na to...skoro som zaspal ale potom som si to hned zapisal zeby som mal istotu ze to mozno nebol sen...

Tak a teraz by som potreboval vediet ze co sa to stalo...Ďakujem :)

a PS: nemoze to mat nieco s tym ze v ten den som si asi 2-3 krat povedal ze dnes v noci vycestujem aspon na 10 sekund...a potom ked sa mi to nedarilo a siel som spať tak som si povedal ze budem mat bdelu mysel a som sa potom aj zobudil :/...neviem ci to ma nieco s tym spolocne ale tak pisem to tu :)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

tiez, ked som s AC zacinal sa mi toto stavalo...skusal som, nic sa nestalo, zaspal som, zobudil som sa uprostred noci a potom sa diali veci :)

skusaj dalej si na dobrej ceste :)
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Vycestoval som, Nevycestoval som???

Príspevok od používateľa Patrix85 »

no a nevies za jak dlho sa ti to podarilo??? :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Vycestoval som, Nevycestoval som???

Príspevok od používateľa nou »

dlzka je uplne individualna. niekomu sa podari vycestovat prvykrat co si precita o AC a niekto to skusa roky.
Prídem si po teba.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Vycestoval som, Nevycestoval som???

Príspevok od používateľa Patrix85 »

nj...a je sanca ze sa mu to nepodari? :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Napísať odpoveď