realne sny pomoc

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

neviem ci tu uz taka tema je, ale ak hej tak tuto zmazte

no takze mam taky problem...pise sa o tom ze ked robim nieco neobvykle napr. lietam tak ze si to mam uvedomit a tak alebo testy reality (ktore sa do sna nepremiestnuju)...tak teraz mi povedzte ako si mam vsimnut ze snivam ked sa mi sniva ze rano vstanem a ranajkujem, alebo idem zo skoly tou istou cestou co normal a pod.

a co teraz ked zistim ze snivam...som napoli akokeby ze ja v sne a poviem si je to sen...a...a nic sa nestane...stipnem sa??? uff boli to...presviedcam sa ze snivam...a nic sa nedeje sen ma potom naspat pohlti

co som raz mal LD (3 sekundy) tak bol problem lebo sa mi snivalo ze hram counter strike :lol: a bezim z nozom a sekam...uvedomoval som si sen tak som chcel prestat ale stale som sekal tak som sa vzoprel druhou rukou a drzal som tu prvu a v tom energy a pod. a hned na to prisiel fialovy tunel virivy tunel a zmenil sa sen a bolo po LD

no neviem co teraz a ten LD som mal daaaavno asi pred 2 rokmi

PS: (mam dennik)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

hm, ono moze byt tazke uvedomit si aj lietanie. Podvedomie Ta uplne opanta a povie Ti, ze to je tak a sa nebranis :cry2:
btw testy reality by sa do snov teoreticky mali premiestnovat, ved o tom to cele je :D

s tym CS: asi si si dostatocne v tom momente neuvedomil, ze mozes vsetko co chces. Ze ked sa Ti zachce, tak si mozes v CS pestovat melony a mozete sa mat vsetci radi :D Asi by som v tom momente zvolila teleport a premiestnila sa niekam mimo CS alebo presunula to co sekam... hlavne sa teba chopit iniciativy, aby to cele nepadlo.
a hned na to prisiel fialovy tunel virivy tunel a zmenil sa sen a bolo po LD
wow, pekne. Nechelo by sa Ti popisat co to bolo za tunel? :angel:
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Príspevok od používateľa Patrix85 »

s tym CS: asi si si dostatocne v tom momente neuvedomil, ze mozes vsetko co chces. Ze ked sa Ti zachce, tak si mozes v CS pestovat melony a mozete sa mat vsetci radi Asi by som v tom momente zvolila teleport a premiestnila sa niekam mimo CS alebo presunula to co sekam... hlavne sa teba chopit iniciativy, aby to cele nepadlo.
no tebe sa to povie ked to bol moj prvy LD a nechcel ma pustit aby som si to uvedomil

a ten tunel...no proste ked som si to uvedomil tak udrela do mna taka energia a vedel som ze lezim na posteli ale som bol v sne...pr. ako ked niekto na nieco rozmysla a vidi vedla hlavy bublinu :D
a ta energia bola taka silna ze som mal pocit ze vo sne ma to odhodi prec...a nez som si stihol vsetko uvedomit tak tam kde boli dvere tak vznikol fialovy tunel...prirovnal by som to k tornadu zhora...skor bol taky fialovo cierny

nie som si presne isty co sa potom stalo ale zda sa mi ze ma vtiahol do seba a zmenil sa mi sen...cize uz som nemal LD...stalo sa to asi pred 2 rokmi alebo rokom...ale povedal by som akokeby to bol obranny mechanizmus...ale ja sa do toho nerozumiem tak neviem
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

nj viem ze je tazke uvedomit si aj lietanie pretoze som minulu noc...rano :D...lietal...ale ako to je lahsie si uvedomit ako chodzu po ulici
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

hm, tak to si mal pekny prvy zazitok s LD... moj bol tak dost nudny. Ale jedna z prvych veci co som spravila, bolo skocit z mrakodrapu aj ked som to tak naplno neprezla ako by som chcela:D
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ale aspon nieco...nj neviem co to mohlo byt...a ako som uz pisal uz sa mi stalo ze som si uvedomil ze snivam ale nie sen ako keby...ked sa nic nestalo tak pokracoval sen dalej bez nejakeho LD...zial mal som len jedno co pamatam :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

uvedomil ze snivam ale nie sen ako keby
nechapem ako to myslis. Akoze zrazu ta osvieti "ved ja snivam" a potom to padne do normalneho sna? Ak myslis to, tak potesi :( Dosiahnut LD sa mi zda lahsie ako udrzat ho zive... Vacsinou aj ked sa uvedomim, tak je to kratke a prostredie prilis neiste, na to aby som sa nezobudila.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa sorer »

Na to ako sa uvedomit v sne ktory sa zda byt realitou predsa sluzia testy reality. V sne ich automaticky vykonas a ked zistis ze je to sen skusis nieco neobvykle, napriklad lietanie apod.
Stretneme sa vo sne ;)
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

sorer: no nejak sa mi tam nepremietaju...a uz ich ani nerobim lebo ich furt zabudam robit ale ked robim tak i tak nic...pozeram na dlane

thedreamingdead: hmmm skor som to myslel tak ze sniva sa mi sen a v tom sa uvedomim ze snivam ale nic sa nestane...ziadne LD nemam proste sa mi to zda ako realita...sen ma nepusti mat LD...neviem ako to vysvetlit
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

LD je lucid dream - uvedomeny sen. To uz len samotny fakt, ze si si uvedomil sen robi zo sna uvedomely sen, tym padom LD. (alebo som pomylena? je to dost mozne :roll: ). Myslis, ze uvedomis si, chces si overit a zistis ze vsetko sedi ako v realite...? To ze nic sa nestane, myslis, ze nepride ziadna energia? No to Ti tak trocha zavidim, ze si pocitil nejaku energiu, ja nic :D Energia nie je podmienku.. co je skoda :roll:
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ak sa mozem spytat ake si robite testy reality??? pretoze mne to pozeranie sa na ruky a opytanie sa som v sne? nejak nezabralo...ani sa to do sna nepremietlo :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa sorer »

Ja puzivam na testovanie reality opakovane pozretie na hodinky, popripade precitanie rovnakeho textu. Obcas aj pokus o zmenu farby predmetu myslienkou.
Stretneme sa vo sne ;)
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

a jak casto to robis denne??? pretoze mam najvacsi problem asi s tym ze na to zabudnem a zrobim to 0-2x denne :(...a ked pozriet na cas tak len na hodinky? stale na to iste miesto alebo to je jedno kde?
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa sorer »

Ak na to zabudas mozes si nastavit hodinky nech ti zapipaju kazdu hodinu a vtedy spravit test reality. Test reality by sa mal robit aspon raz za hodinu. Svojim sposobom to ale moze byt dost vycerpavajuce robit kazdu chvilu test reality. Ale podla mna to ma dost velky ucinok. Momentalne ani ja nerobim testy reality kazdu chvilu, tiez len par krat za den, takze ani LD nie su ziadne.
Stretneme sa vo sne ;)
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: realne sny pomoc

Príspevok od používateľa Patrix85 »

nj ale hodinku musim v kuse prenastavovat nie?

a preco sa zmenil vzhlad :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Napísať odpoveď