Galantamín

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

techdreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut Jan 12, 2010 23:05

Galantamín

Príspevok od používateľa techdreamer »

Ďalší príspevok z môjho dream labu:

Testoval som látku menom galantamín (voľný preklad), ktorú odporúčajú profesionálny dreameri (Thomas Yuschak napr.)

Zdroj http://www.physicianformulas.com/store/ ... product=63

Neodporúčam zobrať tento produkt pred spánkom lebo nezaspíte. Treba užiť v noci, rýchlo zaspať, účinok sa vystupňuje
do hodiny, prvý pokus bol veľmi efektný, zaznamenal som silný LD čo sa však nepodarilo zopakovať ani v spojení s inými
LD technikami. Ďalšia tobolku sa odporúča užiť za 48 hodín lebo si organizmus vytvorí rezistenciu. Galantamín je rastlinného
pôvodu, v tomto balení je spojený aj s nejakými katalyzátormi ako napríklad vysoká dávka vitamínu B5. Sem-tam som registroval
vedľajší účinok v podobe redšej stolice. Podľa mojich skúseností je to niečo ako silná káva v tobolke, udržuje plytký spánok, ktorý
by mal pri vchode do REM fázy spôsobiť LD efekt. Mám ešte asi 40 toboliek, môžem zaslať poštou v prípade záujmu.

Obrázok
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: Galantamín

Príspevok od používateľa MartinP »

MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: Galantamín

Príspevok od používateľa MartinP »

Galantamín sa používa na liečbu príznakov miernej až stredne ťažkej demencie Alzheimerovho typu, ochorenia, ktoré mení fungovanie mozgu.
:no:
techdreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Ut Jan 12, 2010 23:05

Re: Galantamín

Príspevok od používateľa techdreamer »

No vidíš, ešte aj ako prevencia proti Alzheimeru to funguje.
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Galantamín

Príspevok od používateľa Alino »

chcem to zacat zrat ale neni to nahodou len na predpis? http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lie ... -5356.html
Napísať odpoveď