Riziko

Moderátor: Moderátori

michalka
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St Máj 19, 2010 20:01

Riziko

Príspevok od používateľa michalka »

Čaute:)
O luc. snoch som sa dozvedela len pred mesiacom a odvtedy sa mi jeden podaril.
Je to fantastické a rada by som mala tieto sny stále , ale mám strach z pár vecí.
Kamarátka , čo mi o nich povedala, mi spomenula že to má nejaké riziká, napríklad keď ma niekto/niečo z toho sna zobudí,
môžem zomrieť , lebo sa mi zblázni mozog, a odvtedy sa proste fakt bojím nastaviť si čo i len budík:D
Môže to znieť divne , ale ja som fakt strachoprt:D
Chcela by som sa teda opýtať( prepáčte ak by tu už niekde bola taká téma), či sú nejaké riziká a aké.
A ešte som počula že ak si v lucídnom sne pomyslím, že tam chcem ostať, už sa nikdy nezobudím.
No a ako sa poznám, ja šibnutá, by som si to pri najbližšom LD pomyslela a ...no bojím sa:D
Ďakujem ;)
Wpegb
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne Aug 09, 2009 18:34

Re: Riziko

Príspevok od používateľa Wpegb »

pri lucidných snoch ti nic take nehrozi :D (teda aspon podla toho čo ja viem)
Netreba ale zabudat že s LD časom pridu aj AC a tam uz to az take bezpečne nieje :ghostly:
michalka
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St Máj 19, 2010 20:01

Re: Riziko

Príspevok od používateľa michalka »

a časom určite pride aj AC?:D neda sa tomu vyhnut a mat len LD?
aa diky!
Wpegb
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne Aug 09, 2009 18:34

Re: Riziko

Príspevok od používateľa Wpegb »

neviem ake skusenosti maju ostatny ale ja som sa nevihol aj ked som sa dost velmi snazil
Nenechaj sa ale odradit a pripoj sa k ludom ktory hladaju :D (toto mohlo znieť ako z dakej sekty :D )
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Riziko

Príspevok od používateľa theDreamer »

Určitě bych se ld nebal :D říkat tam můžeš téměř cokoli i když je fakt že slovo tam má větší váhu než tady šance že něco velkého uděláš omylem je minimální... A to že se astrálnímu cestování nevyhneš ... Nemyslím si spousta lidí má LD celý život a o astrálu ani neslyšeli :)
Wpegb
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne Aug 09, 2009 18:34

Re: Riziko

Príspevok od používateľa Wpegb »

Nemyslím si spousta lidí má LD celý život a o astrálu ani neslyšeli
ok ok. to bude mozno tym ze nepoznam vela ludi ktory sa venuju takymto veciam. Ale stretol som sa aj tu na fore s ludmi čo sa venovali ld a ac prislo samo aj ked nechceli
michalka
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St Máj 19, 2010 20:01

Re: Riziko

Príspevok od používateľa michalka »

jaaj, tak dakujem ja som teda moc rada , lebo nechcem sa tích snov báť:) ďakujem.
michalka
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St Máj 19, 2010 20:01

Re: Riziko

Príspevok od používateľa michalka »

hej chapem, so zákonom príťažlivosti už mám čo to odskúšané, takže super. teším sa na prekonavanie strachu, snad niečo sa mi podarí , nie , mne sa určite musi podariť!;)d.
Používateľov profilový obrázok
Folwar
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St Apr 28, 2010 18:58

Re: Riziko

Príspevok od používateľa Folwar »

:ok:
Naposledy upravil/-a Folwar v So Nov 19, 2011 10:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: Riziko

Príspevok od používateľa mNemoN »

Oky to pekne napisal...
Ber strach ako prirodzenu sucast dospievania :) Je to asi ta najvacsia prekazka, kedze musis prekonat samu seba :) Vela stastia!
No a ista si nemozes byt nikdy!
DobruNoc44
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Okt 03, 2010 10:39

Re: Riziko

Príspevok od používateľa DobruNoc44 »

tajomstvo pritazlivosti:) kukni si film tajemstvi:)hehale bo si precitaj knihu
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: Riziko

Príspevok od používateľa amethyst »

cavte.. hmm . po akom case lucidneho snenia prislo to samovolne ac ?? :D
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Riziko

Príspevok od používateľa vakantanka »

Ahoj Michalka.Je prirodzené,že sa človek bojí nepoznaného.Proti strachu stavu mysle poznám len poznanie.Skutočné poznanie nájdeš len v sebe,vo svojom vlastnom JA.Tvoje ja možeš rozvíjať úvahami.Ako uvažuješ ,tak žiješ.Bojíš sa-prežívaš bojazlivý život,smeješ sa-žiješ šťastne
atď.Ja sa veľmi rád obklopujem múdrejšími ľudmi aj keď sa medzi nimi cítim ako hlupák.Vždy sa niečo naučím,alebo pochopím.Zaujímajú ma veci medzi nebom a zemou.Veci zahalené do rúška tajomstva priťahujú.Mrzí ma,že veľa ľudí na takýchto veciach profituje.To som odbočil,chcel som povedať,že najdoležitejšie pre takéto veci sú :tvoja myseľ
tvoj pocit
tvoje poznanie


prajem,všetko dobré vakantanka
anth
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Jan 15, 2011 0:30

Re: Riziko

Príspevok od používateľa anth »

Vakantanka.Hovoris mi z duse.Naozaj si to presne odhadla v tom profitovani.Viem ze pisem este viac z temy pretoze odpovedam na prispevok od temy ale nedalo mi to .Ja proste nechapem ako ludia co maju nejaky dar mozu brat za to peniaze.Ved casto oni sami ani za to nemozu co im bolo dane a okrem toho to co dostali je urcene nie pre nich ale pre ostatnych.Proste nechapem...Ja by som urcite prachy nebral ak by som pomahal niekomu napriklad liecenim.Dary su dary ale mat cennik je fakt zle podla mna
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: Riziko

Príspevok od používateľa amethyst »

haloo ? :D po akom case lucidneho snivania prislo astralne cestovanie ?? :D 1,2 v podstate brana lucidneho snenia je uz za mnou :DD
Napísať odpoveď