Par techník

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

Par techník

Príspevok od používateľa ssqz »

Hoj ľudia som tu novy. Takže skúste toto cvičenie pomôže vám k usmerňovaniu energie a zároveň sa naučíte primať energiu zo zeme a slnka potrebujete nie aké tiché miesto kde vás nikto nebude otravovať ale musíte byť von nie dnu v dome alebo bite. Stojte vzpriamene ruky majte približné v strede tela mierne vystreté právu ruku majte otočenú smerom na hor a ľavú smerom na dol. Zavrite oči a začnite si predstavovať ako vám do pravej ruky tečie žltý lúč energie ktorý sa formuje do gule potom si predstavte ako vám priamo zo zeme tečie do ruky zelený lúč a formuje sa do gule potom si to musíte predstaviť na raz ako vám pretekajú lúče naraz a formujú sa po 4-5 minútach budete cítiť obrovskú silu v rukách musíte ich spolu spojiť tak aby vytvorili jednu guľu a zmiešali sa potom tuto energiu si vložte do seba alebo skvor do 3 čakry.
Čo sa môže stať :
-Doplnenie energie
- Zlepši sa dočasne zrak na 10 minút


Druhá technika
Na vlastnú bezpečnosť mam ju odskúšanú. Ide o techniku ktorá poškodzuje zrak ale zato perfektne naučí sústrediť myseľ na to na čo by sme chceli pozerajte sa do slnka 7-9 sekúnd potom sa pozrite inde mali by ste vidieť škvrny konkrétne červenú a žltú zadívajte sa napríklad na mrak alebo na trávu hoci kam uvidíte tie škvrny no keď si všimnete napríklad nebudú všade ta nevifarbena časť je tak na ktorú sa vaše oči nesústredia alebo lepšie povedané myseľ.
ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

Re: Par techník

Príspevok od používateľa ssqz »

Takže zasa niečo nové opäť budeme potrebovať ticho . Stojte a predstavte si ako do vás vstupujú rôzne energie zo slnka zo zeme z prostredia a potom ucítite energiu takú pri ktorej sa vám bude skoro zdať že lietate. Je to len taký tréning ale užasne je že ak budete schopný ovládať energiu na plno tak sa možno vám podarí vzlietnuť .
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Par techník

Príspevok od používateľa RedHawk »

hm k comu to ma sluzit?
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Par techník

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ssqz: a ako by to mohlo takto fungovat? :/...pride mi to dost nemozne :/
"Viem, že nič neviem." Sokrates
ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

Re: Par techník

Príspevok od používateľa ssqz »

Ak nevieš ako nabrať energiu toto ti pomôže pretože môžeš získať energiu nie len z jedného zdroja ale s viacerých. Ono nejde o to že je to nemožne vieš koľko dobrých mágov vie chodiť po vode a ak si myslíš že niekoho nájdeš na youtube ...tak bohužiaľ nie. Ty pravý sa s týmito vecami nevystrkujú na verejnosť pre dohody v spolku alebo pre tajnosť. Veľa ľudí teraz ma vo zvyku robiť to že aha dobre je to na fórum tak to skúsim aj ja potom waw funguje to ale myslím že preletieť nedokážem ... no pri každodennom tréningu to dokážeš už chyba je keď povieš hm to sa nedá tak čau :D ale to vy už viete. :mrgreen:
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Par techník

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ja viem ze sa s tym nevystrkuju...to som hovoril aj kamosovi :D

ale ja som sa pytal ze ako mozes pomocou toho ze vies ovladat energiu, tak pomocou toho lietat...toto mi pripada cudne ;)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

Re: Par techník

Príspevok od používateľa ssqz »

Tak takých par bodov :

-Najvyššia úroveň telekinezy dovoľuje hýbať vlastným telom.
-Pomocou tej energiu som bol asi 2 sekundy nad zemou nechcel som to sem písať :D
-Hej skús sa úplné fyzicky vyčerpať a skús potom nabrať energiu a uvidíš budeš mat pocit ako keby do prázdneho balóna púšťali vzduch :D
-Tieto veci nikdy nerobím sám sme 4 na takéto veci
-Najlepšie je keď sú aspoň dvaja alebo traja ľudia a na rovnakej úrovni
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Par techník

Príspevok od používateľa Patrix85 »

taketo veci...tym myslis to s energiou?...tak na to budem jedine sam co je skoda :(...nikto tu o takomto niecom nevie a ak hej tak tomu neveri...az na jedneho kamosa ale ten je z vedlajsej dediny a uz cca rok som ho ani nevidel :/...

akoze si levitoval? :D...neviem teraz co si mam mysliet :D...nieco mi hovori ze to je pravda a nieco ze je to somarina...ale zasa riesit to nebudem ;)

jeden cas som sa pokusal o PSI BALL ale maximalne co som dosiahol len par krat tak to bolo mravencenie v jednej ruke...viac iba odpor :( ale kamos (viz. hore :D) tak ten vravel ze aj videl tu PSI ball (to akurat v skole ked to skusal), a strasne ho ruky boleli obcas, a ked som skusal PSI ball pri nom tak sa mi nedaril (povedal by som ze mi bral energiu :D) a ked som skusil dat ruku nad jeho tma kde mal psi ball tak som citil chlad, alebo aj to ako mi ho zmensuje branim energie...

btw: co za metodu pouzivas pri tych hrach s energiou? teda o co ide alebo co skusas a pod.

a ku tomu lietaniu tak narazal osm na to ze ako by si tak mohol lietat (ked nehovorime o TK)...napr. nasaval by si a vypustal energiu z ruk a noh tak prudko aby ta to "odstartovalo"?...napada ma sice vymysel ale IRONMAN...nieco na ten styl kde on vyuzival na to lietanie tu energiu
"Viem, že nič neviem." Sokrates
ssqz
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Júl 06, 2010 10:55

Re: Par techník

Príspevok od používateľa ssqz »

Pri tom lietaní máš par možnosti :
1.Predstaviť si ako sa pod tebou vytvorí doska ktorá ta bude stále a stále posúvať vyššie
2.Všetku energiu premiestniť do nôh a tým pádom bi ta to malo trošku nadniesť
3.Predstaviť si ako jedným nadichom a vydichom statiš všetku hmotnosť.
––––––––––––––––Tieto metódy sa používajú tak isto aj pri chodení po vode–––––––––––––

Ako som na tom ja je že energiu vidím už stále takže pokiaľ spravím psi-ball vidím ho okamžite ale už predsa môže biť aj nebezpečný keby som ho do niekoho hodil asi by znim buchlo o zem. Nedávno som dosiahol pokrok dokážem vidieť žili ako také biele rúrky fakt paráda len neviem načo to využijem–Aspoň niečo no :D-

Pár veci by si mal vedieť pri takých to veciach
1.Vizualizacia =-Asi to najhlavnejšie-=
2.Cvičit každý deň psi-ball ale nielen to nahromaďovanie energie do každej časti tela
3.Veriť lebo inak sa všetko pokazí
4.Veďieť niečo o čakrach
5.Možno sa zaujímať o telekinezu a potom rozviať schopnosti ako je pyrokineza alebo cryokineza


Aký cvik používam ide vlastne o to že predstavím si ako mam v sebe modrú žiaru že je to moja energia a zrazu si predstavím vír ktorý sa toči a formuje energiu na jedno jedine miesto
Ale techniku a nácvik by si si mal vymyslieť sám
.........................
Snáď ti to aspoň trošku pomohlo :D ak chceš tak mam icq : 619786663 rad si pokecam alebo skype : neutral48
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Par techník

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ok super dikes :)...a nelezie ti na nervy to videnie energie?...ci ju vidis len ked sa sustredis?...lebo napr. nechcel by som to vidiet stale :/ a este ako dlho to cvicis :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Par techník

Príspevok od používateľa RedHawk »

ssqz napísal:Ak nevieš ako nabrať energiu :
na to ti staci obycajne dychanie
Jednou z vecí ktoré môže robiť každý, je cvik ktorý pri únave a bolestiach hlavy je účinnejší ako tabletka a tým je dýchanie cchi kung. Ide o dýchanie na energetizovanie tela. Používa sa na priame dočerpávanie energie do orgánov. Nie je potrebná žiadna vedomosť, ani špeciálna príprava.

Postup je nasledovný:

1. Sadnúť si s vystretou chrbticou. Hlboký nádych nosom a výdych ústami. Kontrola správnosti dýchania. Ľavú ruku si dáme na bránicu a nadychujeme sa najprv do brušnej dutiny a postupne do vrchnej časti pľúc. Výdych ide naopak, z hora dolu. Pri nádychu musíme cítiť prácu bránice rukou. Pokiaľ sa nám niečo nezdá opakujeme dovtedy, kým si niesme istý, že vzduch je vdychovaný naplnú kapacitu pľúc.

Upozornenie ! Možné sú mierne závraty pri začiatkoch, sú spôsobené lepším okysličením krvi a mozgu.

2. 5 hlbokých nádychov a výdychov ( správne nadýchnutie vzduchu do plných pľúc od dola -> nahor ).A pokračovať ďalej. Jazyk pritlačiť pri nádychoch na hornú časť ústnej dutiny. Nádych nosom, aj výdych vedený spätne cez nos! Zrelaxovať svalstvo, sústredením mysle na dýchanie. Uvoľnene dýchať s vystretou chrbticou nosom a vnímať prenikanie vzduchu do pľúc. Cvičenie robiť asi 8- 10 minút.

3. Postaviť sa a nechať uvoľniť svaly a oddýchnuť zameranú myseľ. Po uvolnení opätovne sadnúť s vystretou chrbticou. 5 nádychov a výdychov. Pritisknúť jazyk na hornú klenbu podnebia. Uvoľniť myseľ a snažiť sa dýchať pokojne nosom. Predstaviť si ako nedýchame cez nos ale cez prsty vastretej ruky. Ruku si vystrieme a zo zavretými očami si naplno predstavíme ako dýchame cez prsty. Pomaly hlboko. Po čase pocítime akoby vánok okolo prstov. Postupne si predstavujeme ako dýchame celou rukou.

Celé cvičenie č. 3 by nemalo presiahnuť 20 minút.

Po dlhšom čase asi tak po týždni pravidelného cvičenia aspoň raz denne už imaginárne môžeme dýchať celým telo. Po cvičení, keď už cítime únavu alebo chceme skončiť treba napnúť časť tela, ktorou sme dýchali. Tým sa prijatá cchi (či, ki ) udrží vo vnútri kostí. Môžeme tento spôsob použiť aj na dobíjanie niekoho iného, a to spôsobom, že si predstavíme dýchanie oboma rukami. Po chvíli, keď sme si istí že enrgia prúdi, priblížime ruky asi na vzdialenosť 10-15 cm a dáme ruky nad predmet alebo človeka, ktorý chceme energetizovať a pomaly ústami fúkame medzi ruky akoby sme rozfukovali jemne dym z vonných tyčiniek na choré miesto alebo na predmet.Pri každom cvičení treba zopakovať kontrolu správnosti dýchania a rozdýchanie sa. Pri samoliečení dbať na pravidelnosť dýchanie a pozorovať pocity v dotyčnej časti tela alebo, pokiaľ dýchame celým telom, tak aj najmenšie nepríjemné pocity môžu znamenať nesprávne dýchanie.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Par techník

Príspevok od používateľa vlčok »

SSQZ : Pridal som si ťa na skype tak tam prosim buď niekedy. Škoda no ja by som chcel vedieť prekonať svoju lenivosť a trénovať denne :D Ale myslím že ta levitacia ťa musí fest vyčerpať čo?
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď