LD Challenges

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Zenny »

Ja som uz na inej planete bol, ale premenit sa na strom by ma nenapadlo a ani to nebudem skusat :lol:
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa amethyst »

okej vidim ze sa to tu dlho nepohlo :D chcem to tu ozivit takze vymyslel som 5 uloh :
1. chodte do nejakeho Ufo taniera, pozdravte ufonov , zastavte cas, osikajte im pristroje :D odstavte cas a utekajte kade lahsie :DDD

2. skuste sa porozppravat s vasim mrtvym pribuznyym, ze kde je, ako sa maa, a co robii.. ale len s pribuznym , neze budete vytahovat zo zahrobia nejakych duchov :DD odporucam len tym skusenejsiim :P

3. chodte do obchodu s bananom a povedzte ze toto je prepad ze ako zareagujuu... :D chcel by som vidiet ich vyraz :DD

4. nasikajte sa do pohaara, chodte na maratoon, a ak budete vidiet bezcov ako bezia ten maraton tak im ponuknite tu vodu :DD respertiive ten moč :DD ze co urobia :DD

5. skuste si obnovit nocne mory a spyytat sa, ze preco Vas chceli zabit alebo strasit ... tiez odporucam len pre tych zdatnejsiich :D ok ... ked niekto splni aspon 2 ulohy moze vymysliet novuu, ale musi ich splnit poriadne :P
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa madagaskar »

tato uloha mi pripada dost tazka, pretoze samotny pohlad na vyskomer je ako test reality a pri kazdom pohlade by mal ukazovat inu hodnotu a samotny skok z takej vysky sa mi zda tiez nerealny, pretoze pri pade z vysky ta nezobudi ani tak ten dopad (aspon mna), ale samotny pocit z padu, pretoze stredne ucho prijima informacie, ze padas z velkej vysky velkou rychlostou a ide sa zblaznit a reaguje tak ako pri realnom pade, co ta podla mna zobudi. to je len moj individualny nazor 8)
MRK
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Júl 16, 2011 19:36

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa MRK »

Včera som si čítal túto tému a zrovna ma napadlo že som dlho nemal LD a prišlo to dnes v noci. :grin: tak som pár vecí vyskúšal. Vyletel som von cez okno s vedomím hladať priestor z davom ľudí. Letím letím nachádzam prvých asi 5 obyvateľov sna ako sa sankuju v plavkách dole asi do vody. Skúšam celou silou zastaviť čas ale nič nepreukazala sa žiadna zmena. Tak letím dalej, nachádzam nejaké chatky na ktoré som začal šplhat ako pavuk, potom zoskočím dole a tu mi jedno dieťa hovorí že sa konajú preteky v behu. Kedže chodím behat (v realite) skoro každý deň, tak som si nemohol nechať újsť tieto preteky cez hybajúce sa prekážky. :lol: No teraz som skúšal ešte jeden pokus s tým časom. Vytvoril si vlastný bar s mojimi nápismi a hrala tam krásna hudba, čašníčka nosila pitie a ludia sedeli na stoličkách a potichu sa rozprávali. Sadol som si ako majiteľ za osobitný stôl a chvílu som sa sústredil na tu myšlienku zastaviť čas. Kričím Stooooop (zaroveň som tleskol) trocha som čas spomalil ale nič velké sa neudialo. Tak som sa len pohral s tou čašníčkou. :mrgreen:
,,Po hre sa vracia pešiak aj král do rovnakej krabičky,,
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa madagaskar »

MRK napísal:Včera som si čítal túto tému a zrovna ma napadlo že som dlho nemal LD a prišlo to dnes v noci. :grin: tak som pár vecí vyskúšal. Vyletel som von cez okno s vedomím hladať priestor z davom ľudí. Letím letím nachádzam prvých asi 5 obyvateľov sna ako sa sankuju v plavkách dole asi do vody. Skúšam celou silou zastaviť čas ale nič nepreukazala sa žiadna zmena. Tak letím dalej, nachádzam nejaké chatky na ktoré som začal šplhat ako pavuk, potom zoskočím dole a tu mi jedno dieťa hovorí že sa konajú preteky v behu. Kedže chodím behat (v realite) skoro každý deň, tak som si nemohol nechať újsť tieto preteky cez hybajúce sa prekážky. :lol: No teraz som skúšal ešte jeden pokus s tým časom. Vytvoril si vlastný bar s mojimi nápismi a hrala tam krásna hudba, čašníčka nosila pitie a ludia sedeli na stoličkách a potichu sa rozprávali. Sadol som si ako majiteľ za osobitný stôl a chvílu som sa sústredil na tu myšlienku zastaviť čas. Kričím Stooooop (zaroveň som tleskol) trocha som čas spomalil ale nič velké sa neudialo. Tak som sa len pohral s tou čašníčkou. :mrgreen:
dost si toho postíhal sa jeden LD :D ja rád zliezam budovy, napríklad tak, že sa prichytávam okien a balkónov a vždy asi z 2-3 poschodia skáčem salto dozadu na ulicu, skús niekedy :)
redblueman729
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut Aug 09, 2011 16:09

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa redblueman729 »

Pokúšal som sa splniť úlohu číslo 3.

Zo začiatku kým som si vôbec uvedomil že niesom na chate ale mám sen tak to chvíľu trvalo a zistil som to tak že v skutočnosti na chate nemáme m2 stacionárny guľomet XD. U nás nedaleko je banka takže som vedel kam idem a náhodou som si spomenul že už viem používať door ports teda už asi poznáte z matrixu, zatvorím dvere cvaknem klučom, otvorím a vojdem a som niekde inde. Vyšiel som nedaleko banky, tak som tam nakráčal ako že mi to tam patrí vytiahol banán a začal revať, zo začiatku ma nebrali vážne až potom keď som zvreskol druhý krát, sa sbska snažila ma vytiahnuť vonku z banky načo tam vošiel obi wan kenobi a sekol sbskárovy svetelným mečom do ruky a následne som zdrhol, potom som ešte skúšal banku vytopiť autom od hasičákov ale boh vie prečo som to auto nevedel šoférovať, a to vám vravím že po naháňačkách na požiarnej stanici som myslel že to dám, nakoniec sa začalo všetko strácať a ld skončilo.
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa vlčok »

Takže skúšal som to zo skákaním z lietadla a viem že zrazu som sa ocitol v lietadle keď som sa rozprával z pilotom bol deň .Bolo to nejaké staré ruske lietadlo keď som šiel vyskočiť zrazu bola noc .Skočil som a asi po 5 sekundách letu som ako keby sa ztrhol a bol som uplne prebraty.

Dávam chalenge skúsim dať niečo lahšie ale aj zaujímavejšie :

1.Ak ste napríklad nikdy neboli v paríži tak začnite pri eifelovke a skúste cestovať po meste a potom si to skúste porovnať v google maps :)
2.Skúste ako keby cestujete v mysli vo svojom vnútri a pokúšajte sa dostať čo najhlbšie až po kým to nepôjde mňa osobne zarazilo čo som tam mal :)
3.Vyskušajte zdvíhať obrovské balvany a potom pierko ale snažte sa ako keby vnútiť si že pierko je ťažké a kameň lahký ja osobne som sa začal smiať keď som v realite potom pierko zdvíhal a mama na mňa zazerala :D
4.Vyskúšajte na nejaké miesto kde je veľa ľuďí aj vy dať čiernu dieru.
5.Vyskúšajte ako keby si nasadiť okuliare ktoré vidia rôzne reality napríklad duchod,energické prúdy , iné entity.
6.Dajte na oblohu viacero sĺnk.
7.Dajte niekam na miesto z vela luďmi diamanty zlato peniaze že čo sa stane u mňa to bolo veĺmi zaujímave :)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Arcturus »

Ja som tiez skusal niektore z popisanych uloh. Ako prve to bolo stym lietadlom. Ocitol som sa v Boeingu 747 nejaky pravidelny komercny let. Isiel som za pilotom nech mi otvorí dvere ze si chcem skocit. Ako som siel k dveram krical na mna ci nechcem padak. Povedal som ze je mi zbytocny. Ked otvoril dvere podtlak ma vycucol z lietadla no zachytil som sa o ram dveri. Napokon som sa pustil preletel okolo turbiny a volne som padal dolu pozorujuc lietadlo ako pokracuje v ceste dalej. Ako som padal napadlo ma ze pridam na rychlosti nech je naraz silnejsi mohol som padat tak 80km/h pri dopade sa nic nestalo a pri kontakte zo zemou som sa na nu normalne postavil ako keby som zoskocil z muriku. Tak ma napadlo skusit to volnym padom a tak som vyletel asi do polovicnej vysky nez som skakal predtym a dal som si to volnopadom. Ani tak sa nic nestalo. Potom som skusal este ulohu so zastavovanim casu to bola v celku sranda. Bolo to v nákupnom centre a ked som zbadal ze tam je korculiar tak som mu do koliznej trasy poslal vozik na tacky z nedalekej kantiny. Skusal som klonovat ludi ale to im moc nevadilo iba jedna zena sa nad tym cudovala. A tretiu ulohu som si dal s tou ciernou dierou. Bol som v meste kde byvam v parku pri kostole a cierna diera bola nad mestom. Vsetky veci v zavyslosti od toho ako silno boli pripevnene boli pohlcované. Najefektnejsie bolo ked zacalo z kostola strhavat skridle. Myslel som ze je to super ale potom to urvalo polovicu veze. Ja som bol ciernodierovzdorny a iny ludia tam neboli vobec. Uvazoval som nad nejakymi ulohami ktore by som poslal dalej ale napadlo ma zopar ktore som robil popri cestovani vlakom.
1. Predstav si ze si vo vlaku ktory sa ruti 100km/h (alebo viac) rovna trat alebo akakolvek. Pointa je v tom ze sa vlak rozpada postupne od zadu dopredu.
2. Ked sa rozpadne posledny vagon (cize prvy za lokomotivou) lokomotiva narazi do steny alebo muru.
3. Spomente si na neajky westernovy film kde banditi odpalia dynamitom cast trate.
4. Prepadni iduci vlak. (efektne to je ak ide o parny stroj s cestujucimi ktori su ozbrojeni)
5. Kolizia dvoch protiiducich vlakov. Ak sedis v jednom z nich je to plus. (ja som popri jednom z nich letel)
Alea iacta est.
Používateľov profilový obrázok
gable10
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi Aug 30, 2013 11:38

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa gable10 »

galahad1346 napísal:inak Phoenix podla mna bez toho kamosa by sa ti to urcite podarilo :) vyskušaj tú úlohu pred tým :) je to sranda ten skok z 10km výšky ;) a navise to bude lepsie koli tomu ze nebudes mat vedla seba kamosa :D teda ak kamos nevie lietat :)
Máš veľmi dobre realne sny ty už asi ani neovladatelne nemáš :D AC nemavaš ?
Odar
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št Jan 20, 2011 23:22

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Odar »

Mám jednú úlohu, čo ma práve napadla. Cestovať po svete prenášaním sa, ako vo filme Jumper, vid trailer :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=574ofe8NHLc[/youtube]

Film je docela zaujímavý, odporúčam pozrieť a nechať sa inšpirovať miestami na prenos (hlava sfingy, trezor v banke, bigben, ponáhľať sa v zápche autom po dialnici a teleportovávať sa pred každé auto, čo tvorí prekážku, a iné) :)
Napísať odpoveď