LD Challenges

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Frixion93
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Aug 15, 2010 23:15

LD Challenges

Príspevok od používateľa Frixion93 »

Mám nápad jak rozhýbat tuto stránku. Snad se vám to bude líbit ;)
Mám pro vás úkol.
1.) Zkuste v LD letět velkým letadlem a ve výšce (normálně se lítá 10km) vyskočit.

Kdo to udělá tak se zde pochlubí a napíše o tom příběh. Hned jak se to někomu povede, tak ten vymysli dalsi dva. Hodně štěstí =)
Naposledy upravil/-a Frixion93 v Št Aug 19, 2010 21:48, upravené celkom 1 krát.
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

počuvaj ty sa nudiš doma keď sem pises o 0:32 :D ale ok ja to idem skusiť... len mam jednu otazku.. to lietadlo mam riadit ja alebo pilot :)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Frixion93
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Aug 15, 2010 23:15

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Frixion93 »

Já píšu z Anglie, takže tu bylo 23:32 =) Na PC se dostanu později... Letadlo by měl řídit pilot. Už mám milión nápadů na další challenge xD
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

takze z Anglie :) ok ale to nemas az taky velky rozdiel v case :D ale to je jedno ok..... idem skusit v najblizsom LD ;)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

Dnes som to teda skúsil :) mal som sen v ktorom som bol pri rieke. Nad rieku bol most a cez ten most prechádzali ľudia. Na druhej strane potoku bol les. Uvedomil som si že to je len sen že mám LD. Pozrel som sa na ruky aby som mal ostrejšie videnie, skúsil som sen v sne ktorí skoro skončil zobudením ale našťastie som si spomenul na to otáčanie okolo svojej osi ktoré mimochodom fungovalo perfektne a splnilo svoj účel ;) ale potom som si spomenul na tu tvoju úlohu :) tak som to nechal tak... Prešiel som cez most ku lesíku kde bolo menej ľudí. Tam som sa skúsil odraziť na let. Lenže som to bral skôr ako skok a nie ako let.
Takže som skočil do 10m výšky a spadol som hneď dolu. Zaujmava bola reakcia ľudí na ten môj skok :D poniektorí na mňa kukali z otvorenými ústami, niektorí si to ani nevšimli a veselo kráčali ďalej a najpeknejší pohľad bol na 3 deti ktoré na mňa kukali z rešpektom :D . Usmial som sa na nich a odletel som plniť tu tvoju úlohu. Ako som tak naberal výšku (už som bol nad oblakmi!!!) tak som si spomenul že mam byť v lietadle a z neho skočiť. Po pravde nechcelo sa mi ísť naspäť na nejaké letisko. Sám som sa premenil na to lietadlo z pilotom!!! :D (mimochodom typ lietadla bol Lockheed SR-71 Blackbird :D jaaj pekne to lietadlo.... )no chvíľu som si zalietal a potom som sa začal pripravovať na skok... uvedomil som si že som blázon že v real by som to určite nerobil hlavne nie vyskakovanie z nadzvukovej stíhačky :D tak skočil som a moje obavy sa zmenili na nadšenie :) skúšal som si rôzne poozi a užíval som si skok. Okolie som nekukal lebo som sa dostal do dosť veľkého mračna. Keď sa zjavila podo mnou konečne zem (po dlhšom čase) tak sa mi naskytol pohľad na kopce, zapadajúce slnko, mestečká, lesíky proste nádhera :) (zafarbil som trochu oblohu viac do oranžova po tej úprave to vyzeralo ešte krajšie ;) ) ako som sa tak nadšene díval počas toho pádu tak som si uvedomil že nemám padák :D napadla ma jedna bláznivá vec... nechcelo sa mi ho zhmotňovať... chcel som skúsiť ako bolí pád z asi 10km výšky bez použitia padáku :) pripadalo mi to komicky takže som padal z úsmevom na tvarí :D a čo na zaver... pád vôbec nebolel. Bolo to až príliš rýchle. Rozprsklo ma to na neznáme parkovisko :D tak ďakujem za takúto úlohu plne som si ju užíval 8) :ok:
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Frixion93
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Aug 15, 2010 23:15

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Frixion93 »

Tak tohle byl ukazkovy priklad jak to ma vypadat. Bravo :ok:
Navic jak jsi naschval spadl na zem, tak to jsem chtel dat do jedne z dalsich uloh a sam bych to chtel vyzkouset.

Je cas na dalsi challenge uplne z jineho soudku :)
2.) Dostante se na velke namesti kde je hodne lidi. Zastavte cas a pred kazdeho cloveka dejte nejakou prekazku. Je to jedno... treba popelnici, kupu hnojiva, bodak... Melo by tam byt aspon 20 lidi. No pak cas zase muzete spustit. Kazdy z tech 20 lidi by meli narazit na tu prekazku :D
A aby to nebylo tak lehke, tak u toho celou dobu musi hrat hudba a je mi jedno jak ji sezenete :D
Takova oddychovka u ktere se mozna zasmejete :D

Asi budu stridat adrenalinove a vystredni ukoly. :)

TIP: Taky moznost postavit cloveka proti cloveku :D Pak uz jenom dostat se na nejaky vyhlidkovy bod a spustit cas a komicka udalost je nasvete :)


Tyjo LD by bylo dobre pro reziserovani filmu... mohl by ses podivat predem jak by vypadala nejaka scena.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Eddy »

Pre mňa je úloha sama osebe iba mať to LD ... a keď už ho konečne mám,tak sa v ňom udržať viac ako 30 sekúnd ...ale ináč super nápad s tými úlohami :ok:
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

:D tak skúšal som tu tvoju úlohu, ale nedopadlo moc dobre... ale napíšem sem čo sa mi prihodilo :) objavil som sa v obchodíku. Bol v stanici ktorá mala dosť veľkú halu. chodilo tam strašne veľa ľudí a hrala tam hudba(proste parádne miesto na splnenie úlohy) spravil som zvyčajne testy a pustil sa do roboty :D vyšiel som von z obchodíku do tej haly (okrem toho obchodíku tam boli ešte dva hneď vedľa seba) v hale bolo kopu ľudí . začal som skúšať zastavenie času :) ale nikto sa nezastavil. Skúšal som to asi tak 4x ale nič. Iba sa po mne otáčali že čo to skúšam a kráčali ďalej. Išiel som ku východu. V tej hale bola lavička a na nej dievča. Povedalo mi : ,, Netráp sa tým. Aj ja som to skúšala. Týchto ľudí nejde zastaviť.´´ tak som išiel von a tam som našiel 6ludí. Tých som skúsil zastaviť. Zastavili sa. Po čase som ich zasa spustil. Teraz ma to štve lebo som mohol aspoň na tých 6 skúsiť tu tvoju úlohu.... išiel som po parkovisku (ktoré sa dosť podobalo na to v ktorom som sa rozprskol noc pred tým :D ) prešiel som ho a prišiel ku ihrisku pri ktorom bola cestička(vedľa cestičky boli bytovky). Oproti mne išli traja chlapi. Nevyzerali moc nadšene keď ma videli... Jeden ma išiel buchnúť päsťou, ale ja som spravil okolo celého môjho tela energetickú bariéru. Tak ma išiel buchnúť ale buchol sa o bariéru a odtiahol si ruku. Prišlo mi na pomoc zasa to dievča. Ak mam pravdu povedať v sne pred týždňom som jedného z týchto chalanov dosť zmasakroval. Vtedy som si povedal že v LD nebudem zabíjať. A z mojou obrovskou mocou by som ich nemohol ani len buchnúť. Možno by som mohol zavolať svojho draka ktorí by ich spálil a zožral ale proste som vedel že ich nemám zabíjať. To dievča ako keby nevedelo správne používať LD. Dal som jej energetickú bariéru. Usmiala sa na mňa. Ale bol tam jeden chlapík ktorí len kukal čo robíme. Ako keby ma testoval že čo spravím. Stal na tráve a len tak na mňa kukal. Potom som si uvedomil že to je ten predavač z toho obchodíka v ktorom som začínal LD. Vtedy tiež kukal na to moje zastavovanie času. Podľa mňa sa jednalo o môjho snového sprievodcu. Aj keď mi nijakú úlohu osobne nedal, ale vedel že mam svoju na ktorej ma chcel pozorovať. Pomocou mysle som privolal FBI ktorá tam bola hneď. A chytili týchto troch mužov. Nechcel som ich zabiť.... Preto som ich privolal.... skúsim ešte tu tvoju úlohu nabudúce LD
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Frixion93
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Aug 15, 2010 23:15

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Frixion93 »

Eddy: Diky za pochvalu :) A promin, ze to neni pro zacatecniky i kdyz ja sam jsem zacatecnik.
galahad1346: Pekne... jen tak dale. Drzim ti palce :) Libi se mi jak uz ty sny mas vymakane. Svojeho draka, jsi uz proste panem sveho snu. Ja sam s LD zacinam. Teda LD uz jsem vcelku ovladal, ale kvuli vytizenosti jsem chtel na chvili prestat. Verim, ze se ti ukol brzo povede. Uvazuju, ze udelam stranku, kde by se dali postupne plnit ukoly. Po zvladnuti prvniho levelu by se odemkl level druhy, atd.. na konci by uz byli silene veci a nazatku nejake jednoduche (vzletnout, atd...). Udelam to i anglicky. Doufam, ze to bude mit dobry ohlas ;)
Hodne stesti hraci.
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

to je dobrý nápad :) už sa na to teším ;) a inak toho draka mám od svojich 11rokou :)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Frixion93
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Aug 15, 2010 23:15

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Frixion93 »

Hned jak se dotoho zase dostanu tak si vytvorim taky sveho ochrance... jak jsi k nemu prisel?
Používateľov profilový obrázok
Phoenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 12:36
Kontaktovať používateľa:

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Phoenix »

Dneska som mala LD. Precitla som v takej dost opustenej budove,a hned ma napadlo ze by som mala splnit nejaku ulohu... tak som sa rozhodla ze vyjdem von niekam kde su ludia. Ako prve ma napadol supermarket. V opustenej budove bol dokonca jeden moj kamarat tak ma sprevadzal, vobec nechapal co to do mna zrazu voslo ze chcem ist len tak do supermarketu.. Po malej chvily co som isla pesi ma napadlo ze ja viem vlastne perfektne lietat tak preco sakra idem pesi, ked mi zrazu ten kamarat ukazal ze vpravo odomna je vlastne futbalove ihrisko (hned vedla neho je totiz krcma kde sa daju kupit nejake zakl. veci a hlavne tam bolo vela ludi, nejake tie deti co behali po ihrisku, sedeli tam ludia co sa rozpravali, ludia co niekam isli..atd) Tak som sa tam postavila kusok a snazila som ich zastavit.. este som si to hovorila pekne nahlas.. zrazu stala vedla mna nejaka neznama teta a usmievala sa na mna, tak som sa spytala ze kolko krat to musim este sakra skusit aby cas zastal, a ona ze asi este 10 - 15 krat.. tak som to skusila este asi tak 4krat a ten posledny krat zacali ist vsetci pomalsie...(ako keby sa cas veeelmi spomalil), potom som sa zobudila... Mozno by mi to islo aj lepsie keby mi furt kamarat nehovoril ze mi sibe, a mam pocit ze som davala zly prikaz, lebo ja som chcela aby vsetci ti ludia zastali, a nesustredila som sa na to ze cas ma zastat.. (a na hudbu som zabudla :D :D) ale ja sa budem snazit nabuduce viac, ok ? :D
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

mal som asi tak 9 rokov. každú noc ma chodil strašiť jeden drak. začal som sa báť spánku kôli nemu... vždy keď som sníval ako sedím doma a pozerám telku tak sa zapli sirény a bolo mi jasne že sa blíži. neznášal som ten jeho pohľad cez okno... cez cele okno bolo vidieť jeho zreničku... a ten jeho rev. ešte dnes mi tuhne krv v žilách. všetko sa chvelo, padali mi autíčka z poličiek... počul som ako v diaľke ludia plačú.... naučil som sa pred nim skrývať za skrine alebo na záchod kde ma nemohol vidieť . iba krúžil okolo nasej bytovky a reval. bolo to hrozne... vedel som že môj sen bude iba o tom ako budem čakať za skriňou pokým sa nezobudím.... boli aj sny keď som bol vonku a zrazu letel nado mnou. rýchlo som išiel ku najbližšej bráne a otvoril si ju pomocou zhmotňovania kľúčov (vtedy som to nebral ako nejakú schopnosť proste som si pomyslel mam vo vačku kľuč od tejto bránky a mal som ho tam). časom som začal naberať kontrolu nad mojimi snami...
stratil som nervy a namiesto skrývania sa v sne radšej som vyskočil z balkóna... hrozne to bolelo, ale časom som si na tu bolesť zvykol.... takto to pokračovalo asi tak rok. niekedy som ale mal aj vcelku pekne sny. keď som už začal zabúdať na ten sen z drakom tak práve vtedy sa znovu objavil v sne zas ten drak. začal som si uvedomovať že raz mu budem musieť čeliť. Až prišiel jeden sen... išiel som pred domom a zrazu som bol v tieni. stal za mnou a bol obrovsky. Nehýbal sa a ani ja nie. Potom som nabral odvahu a povedal mu: ,, musíš tak ziapať? bolia ma z toho uši!!!´´ usmial som sa na neho a on ma oblízal... vďaka strachu som sa naučil ovládať svoje sny. ničoho sa teraz nebojím. ja utekať už nemusím.

P.S. už 5rokou som ho nevidel. Asi pre to lebo ho už nepotrebujem. Prišla na mňa nostalgia.... :cry2: dnes kašlem na tu úlohu. Radšej sa mu budem venovať. Spravím stretávku po 5rokoch ....
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa galahad1346 »

inak Phoenix podla mna bez toho kamosa by sa ti to urcite podarilo :) vyskušaj tú úlohu pred tým :) je to sranda ten skok z 10km výšky ;) a navise to bude lepsie koli tomu ze nebudes mat vedla seba kamosa :D teda ak kamos nevie lietat :)
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Frixion93
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Aug 15, 2010 23:15

Re: LD Challenges

Príspevok od používateľa Frixion93 »

Phoenix jsem rad, ze jsi se ozvala. Hodne stesti do plneni ukolu :) Verim, ze se ti to priste podari ;)
A Galahade. Diky za vysvetleni. Nezapomen ode me tveho draka pozdravit! Jak se vlastne jmenuje? :)
A jeste neco. Jak jsi pri prvni uloze padal na zem... nebal si se toho dopadu? Nebo nejaka zavrat? Diky vsem.
Napísať odpoveď