Dnešní série LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Dnešní série LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Ve 4:00 ráno vstávám a půl hodiny medituji potmě vsedě. Pak si jdu lehnout, ležím na zádech, pod hlavou dva polštáře aby byla výše než tělo, okno otevřené kvůli čerstvému vzduchu, nohy zkřížené a čekám až přijde spánek. Asi po hodině konečně cítím, že to přichází a intenzivně si představuji své ruce - jako že otevírám a zavírám pěst. Najednou své ruce skutečně vidím a jsem tam. Opatrně se rozhlížím - stojím u nějaké zdi. Sahám na zeď a cítím, jak je chladná. Jsem na nějakém vlakovém nádraží a před sebou vidím pánské záchody. Jdu tam a dívám se tam do zrcadla. Vypadám trošku mladší, mám jiný obličej a kratší vlasy. Chci si zkrátit cestu přes zeď, ale jakmile jsem se do ni zabořil, probouzím se...Chvíli čekám až zase usnu, ale trvá to jenom chvilku a už se zase propadám. Jsem ve snu a nacházím se v našem starém bytě, kde jsme bydleli před 25 lety. Je tam se mnou brácha. Dívám se z okna, je tma a svítí hvězdy. Vylézám z okna a stojím na parapetě. Říkám bráchovi, že jsme ve snu a že mu něco ukážu. Skáču z okna a vznáším se kolem korun stromů. Narazil jsem na větve a rukou se chytám listů a trhám je. Opět se probouzím...Ležím nehnutě stále na zádech a čekám na další sen. Po chvíli se opět propadám a najednou stojím nahý na břehu potoka. Nevím co mám dělat, tak jdu k vodě. Namáčím si ruce a cítím, jak je voda studená. Dívám se kolem sebe,ale nepoznávám to prostředí, nevím kde jsem. Opět se probouzím...(měl jsem ještě asi další dva LD, ale už nevím co jsem tam dělal). Všechny dnešní LD byly jenom několikaminutové výstupy, pokaždé na jiném místě. Neměl jsem žádný zvláštní cíl, něco co bych chtěl ve snu zkusit, jenom jsem se tam chtěl podívat a povedlo se to. :ok:
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
jakub89
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St Sep 01, 2010 19:14

Re: Dnešní série LD

Príspevok od používateľa jakub89 »

To je už niečo, toľko LD po sebe :)
Ináč, myslel som, že pri pohľade do zrkadla sa človek zvyčajne zobudí.
"Všetko, čo je v človeku krásne, je očami neviditeľné" Antoine de Saint-Exupéry
Wpegb
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ne Aug 09, 2009 18:34

Re: Dnešní série LD

Príspevok od používateľa Wpegb »

ked som sa naposledy pozeral do zrkadla vyzeral som ako ironmen a bol som v nom dole hlavov. ale to najdôlezitejsie natom bolo ze som zažil jeden z najzvlastnejsich pocitov v zivote (nedokazem ho opisat ani keby som velmi chcel)
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Dnešní série LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

preco si sa pokusal prehovorit svojho brata ze to je len sen?
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Dnešní série LD

Príspevok od používateľa Patrix85 »

galahad...sice som vcetko necital len tovj koment ale tak ani ja netusim preco som v mojich LD prehovoril neznamu zenu ze je to LD (ktora dakovala) a potom sestru a mamku ale mama hovorila ze su to somariny a len sestra uverila :D
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Dnešní série LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

galahad1346 napísal:preco si sa pokusal prehovorit svojho brata ze to je len sen?
Já to občas říkám lidem které ve snu potkávám, ale ještě mi to nikdo nikdy neuvěřil :D Konkrétně svému bratrovi jsem to ve snu řekl už několikrát. Všechno marné...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
galahad1346
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 39
Dátum registrácie: St Aug 11, 2010 19:39

Re: Dnešní série LD

Príspevok od používateľa galahad1346 »

no tak sa nezdrzuj :D ale tak musim uznat ze to je sranda :D
█║▌│█│║║│█║▌│║▌║
© 2010
Galahad™
Napísať odpoveď