AC a zvierata

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

eriko
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Júl 26, 2010 17:52

AC a zvierata

Príspevok od používateľa eriko »

Tak mam doma mačky a tie dost často spia napadlo ma že či možu aj zvierata AC.Keby som napr. doma AC mohol by som sa z mačkou rozpravat keby aj ona cestovala?Ked sa mi raz podari AC tak to skusim.

//ked tu už taka tema je prosim zmažte to
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: AC a zvierata

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

zvierata mozu urcite telo opustit omnoho jednoduchsie (ked napr. maju omnoho nizsi prah bolesti, ... - spojenie s prirodou)

co sa tyka konkretne maciek, tak podla mna cestuju casto (nie ze by som sa ich bola pytala :mrgreen: ) funguju podla mna nejak ako astralne SBS
- spia na elektronike - ved si vezmi to ziarenie a to zviera co omnoho lepsie citi sa tam len tak usalasi...
- ked mas macky tak si mozno zazil, ze sa stalo, ze z nicoho nic zostala cela najezena o pozerala "do blba (ako na ducha)" a ty nic nevidis, ale ona len chrci a chrci..
...
mozno vedia tak trocha banovat z astralu, precistovat.
tak trochu mam z nich pocti ze su schopne akoby transformovat energie, alebo nieco take. na rozdiel od psov - vyhladavaju najlepsie a nenergeticky najcistejsie miesto. (Tusim aj v minulosti sa do noveho domu pustal vzdy najprv pes a kam si lahol, tam sa dala postel)
ale mozem sa mylit, to je jasne... je to len hypoteza..

no neviem ci budu vyrecne, ale skusit mozes :mrgreen: taky rozhovor moze byt fakt zaujimavy :)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: AC a zvierata

Príspevok od používateľa sorer »

No o macke tu uz nieco mame popisane

http://www.3oko.sk/viewtopic.php?f=2&t=1098

a este aj tunak prispevok ww6

http://www.3oko.sk/viewtopic.php?p=7080#p7080
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: AC a zvierata

Príspevok od používateľa theDreamer »

Richard Bach ve své knížce most přes navždy bere své kočky na výlety mimo tělo, ale nepopisuje že by tam s nimi mluvil...
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: AC a zvierata

Príspevok od používateľa madagaskar »

mne napríklad sa v AC zjavili dve holubice, napadlo mi ci nahodou nemam LD, ale vsetko nasvedcovalo tomu, ze som bol v astrale
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: AC a zvierata

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

dnes v noci som mala zaujímavý zážitok so zvieraťom a AC (snáď *ozýva sa skeptik*)

Bola som v hračkárstve. Zdvihla som jednu krabicu a bol pod ňou náš kocúr, čo behá na chate. Keď som ho chcela pohladkať a venovať mu pozornosť, zrazu mi začalo zvonivo hučať v ušiach, ale nie tak klasicky a jednoliato, ale "pííp.. píííp.. píííp" asi tri krát sa ten zvuk zopakoval a uvedomila som sa v tele, v posteli. Zvuk sa mi automaticky spojil s AC, tak som si povedala, že skúsim AC, ale namiesto toho som znova skončila v nejakom sne. Sústredila som sa na kocúra a znova sa ozvalo "píííp". Pocítila som posun astrálneho tela. Takto som to skúšala viac krát, miestami som nepotrebovala kocúra a darilo sa mi evokovať prechod do AP samej. Podarilo sa mi vysunúť sa z tela. Celý čas som mala akoby otvorené oči. Pozrela som sa tam, kde mala byt moja ruka - bola tam, ale akoby priesvitná. Videla som len siluetu. Potom som videla obe. Podarilo sa mi na ntý pokus aj postaviť sa, skotúľať sa na zem... ale vždy ma to za krátko vrátilo do tela (asi som sa dostatočne neodpojila mysľou od tela ( možno aj kvôli bolesti krku).

Neviem však, či to bolo celkom AC, aj ked pocit bol jasný, zrak bol trocha zvláštny. Videla som objekty trochu deformovane a musela som sa na všetko sústrediť, aby sa mi to "neroztekalo" pred očami. Na stene mam plagát, antagonistu Archaniela Gabriela - má brnenie a biely plášť. Keď som sa naňho pozrela v AC, videla som najskôr jeho, ale potom sa zmenil na lekára :D... Nad stolom nemám žiaden papier, ale keď som sa tam pozrela, bol tam nejaký čiernobiely obrázok. Potom tam pribudol ďalší (ale na 3. a 4. pohľad už nepribudlo nič :D) Mohol to byť falošné prebudenie... ale čo ja viem. Napadlo ma, že sa tam vmiešali moje predstavy o budúcnosti izby. Síce dva nudne papieriky formátu A4 na stene nechcem mať, ale mám plány zmeny stien. V AP to je asi možné.

Každopádne myslím, že budem zvieratá v snoch vyhľadávať častejšie :)
Napísať odpoveď