Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahnut.

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa Bianka »

no stiahla som si to a na prvýkrát mi to aj išlo ale niečo sa stalo tak som to chcela odznova tak som to odinštalovala a nainštalovala niekoľko krát lebo potom to už nikdy nešlo-nedá sa to otvoriť iba sa zjaví to okno ale hneď zmizne :? :roll: :x neznášam keď mi niečo nejde...
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa Pjotrik »

mato4153 napísal:ten program som mal je fakt super účinný ale vymazal som ho a teraz by som ho opäť potreboval ale ten link na hotfile píše že súbor nenájdený a rapidshare mi nechce zobraziť stránku tak prosím tých čo to majú nech to uploadnú na uloz.to
ĎAKUJEM !!!
Link na uloz.to
Bianka napísal:no stiahla som si to a na prvýkrát mi to aj išlo ale niečo sa stalo tak som to chcela odznova tak som to odinštalovala a nainštalovala niekoľko krát lebo potom to už nikdy nešlo-nedá sa to otvoriť iba sa zjaví to okno ale hneď zmizne :? :roll: :x neznášam keď mi niečo nejde...
skús kuknúť do tých ikoniek vedľa času. hľadaj mozog :grin: ono ti to už možno beží na pozadí, manipuluje tvoje podvedomie a ani o tom nevieš :D
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa Bianka »

Pjotrik napísal:
Bianka napísal:no stiahla som si to a na prvýkrát mi to aj išlo ale niečo sa stalo tak som to chcela odznova tak som to odinštalovala a nainštalovala niekoľko krát lebo potom to už nikdy nešlo-nedá sa to otvoriť iba sa zjaví to okno ale hneď zmizne :? :roll: :x neznášam keď mi niečo nejde...
skús kuknúť do tých ikoniek vedľa času. hľadaj mozog :grin: ono ti to už možno beží na pozadí, manipuluje tvoje podvedomie a ani o tom nevieš :D
haha ďakujem to ma mohlo napadnúť :D
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa Bianka »

teraz ma ináč napadlo že môj počítač používajú aj ostatní členovia rodiny hlavne mama tak by som Brain Bullet mala asi vypnúť pred tým ako odídem...alebo by som ju mohla zmanipulovať v môj prospech :D no celkom sa mi tento program začína páčiť :D srandujem :D
cloak
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Máj 23, 2012 14:22

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa cloak »

program stiahnuty , vyzera velmi dobre som zvedavi na vysledky , inac pre tich co ked to spustia a a len im tam blikne tabulka , tak musite ukoncit proces .
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

http://ulozto.cz/xR3U2CT/thinkrightnowsetup-exe

Think Right Now je lepsi ako BBulet, pretoze text sa zobrazuje zo svojim podkladom a nespliva so vsetkym ostatnym na obrazovke.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Velmy dobri soft na LD alebo cokolvek ine chcete dosiahn

Príspevok od používateľa reincarnate »

takže vám ten program reálne pomohol dosiahnuť LD ? predpokladám že tato technika by mohla fungovať aj na astrálne projekcie prípadne na niečo ako autosugesciu nie ?
Napísať odpoveď