špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Moderátor: Moderátori

angels
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po Apr 25, 2011 12:41

špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Príspevok od používateľa angels »

Ahojte,

chcem sa vas opytat jednu vec :D

Rano keď sa zobudím, tak si poviem, že ešte idem mať LD. Tak len zatvorím oči uvoľním sa a dnes to začalo úplne ako film... Zrazu opona, svetlá, modro vysvietená tabuľa na nej nejaky nápis a už som bol v "LD". Vedel som, že som v sne. ALE ja som ten sen nijako nevedel ovládať. Neviem čo to môže byť.... :shock: :? POradte :) Díííky :P :D
amethyst
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Mar 16, 2011 10:01

Re: špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Príspevok od používateľa amethyst »

nebol to fake LD ??
angels
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po Apr 25, 2011 12:41

Re: špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Príspevok od používateľa angels »

Ja neviem ale šak ja som vedel, že je to sen ale nevedel som ho ovládať... :ghostly: :help:
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Príspevok od používateľa LEVITATE »

„To, čo teraz vidíte, je iba sen. Snívate v bdelom stave. Snívanie je hlavnou funkciou mysle a myseľ sníva dvadsaťštyri hodín denne. Sníva v bdelom stave a sníva aj keď spíte. Rozdiel je v tom, že v bdelom stave existuje hmotný rámec, ktorý nám umožňuje snívať veci priamo. V spánku tento rámec chýba, preto sa naše sny neustále menia.“ Nagual Miguel A. Ruiz, „Čtyři dohody“

No sen = simulácia reality v LD, ktorá je na nerozoznanie od reality reálnej a skutočnej, po uvedomení sa v sne ako keby tvoje telo bolo ľahké a oproti bdelej reality cítiš, že je tam niečo divné, hoci nie si si úplne istý či je to sen. Preto si musíš cvičiť snové telo, aby bolo pružne a dokonalé ovládané tvojou vôľou , je to cvičné prostredie v ktorom sa naučíš dôležité veci, aby si bol pripravený na skutočné LD - > AC, ako napríklad: prekonáš vlastnú racionálnu myseľ , spevníš svoju vôľu, zastavíš myšlienky - vnútorný dialóg v bežnom živote, vnímaš všetko ako energiu, ale nikdy nie ako pevne predmety! Potom zistíš, že všetko je možné a záleží, len na tom že v sne naprogramovaný svet môžeš ľahšie ovládať, oproti reálu ktorý je faktický nemenný pretože ma pevnejší zafixovaný program.

Nikdy sa nesnaž mať LD pretože svet nahodí obranný systém ktorý ti to znemožní a dosiahneš opačný efekt, väčšina si to neuvedomujem, že prečo im to na začiatku šlo a potom už nie, stačí mať tiche nenapadne odhodlanie.

Nemusíš si uvedomiť na 200%, že snívaš stačí na 99.98% a mať tu istotu, že je to možné.

s LD mám bohate skúsenosti ako aj s AC, včera ma pobavilo LD kde som si uvedomil, že snívam ale nie úplne, aby som v ňom dlhšie vydržal, potom som vyletel do 6-7 metrovej výšky a pristal na podlahu, zakýval kamarátovi vo sne a potom cez zábradlie skočil s tej výšky na rybičku na tvrdú dlaždicovú podlahu, hoci som dokonale veril, že som v LD aj tak to bolo všetko skutočné gravitácia bola normálna ako v reali a aj ľudia túto myšlienku upevňovali... pri tom páde, padal som reálne ako v bdelom stave preblesklo mi cez hlavu keď som padal, že je to nemožné aby som to prežil, ale kašlal som na tieto myšlienky a pri dopade moja vôľa a sústredenie bolo dokonale presvedčene, že je to sen a pocítil tu moc ktorú som mal k dispozícií v tom sne potom som sa postavil a sníval ďalej v pohode išiel som kde som chcel a lietal. :P

Až keď sa naučíš ovládať svoju vôľu, za pomoci ktorej môžeš hýbať aj s fyzickým telom ktoré je v paralýze, tak ovládanie sna bude pre teba malinou.

JE TO JEDNODUCHOSŤ SAMA O SEBE, STAČÍ DÔVEROVAŤ VLASTNEJ VÔLI KTORÁ TI UMOŽNÍ PREŽIŤ A MAŤ DOSTATOK ENERGIE NA PREBUDENIE :D
angels
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Po Apr 25, 2011 12:41

Re: špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Príspevok od používateľa angels »

Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Ešte sa chcem opýtať, že ako zabránim aby som sa dostal do AC. Jednoducho sa bojjím. A prosím odpovedajte mi aj na moju hlavnú otázku ostatný okik :) Ďakujem ľudkovia LOVE U! :heart: :heart: :heart:
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: špecifické dostávanie sa do LD, pomoc s ovladanim

Príspevok od používateľa RedHawk »

angels napísal:Ahojte,

chcem sa vas opytat jednu vec :D

Rano keď sa zobudím, tak si poviem, že ešte idem mať LD. Tak len zatvorím oči uvoľním sa a dnes to začalo úplne ako film... Zrazu opona, svetlá, modro vysvietená tabuľa na nej nejaky nápis a už som bol v "LD". Vedel som, že som v sne. ALE ja som ten sen nijako nevedel ovládať. Neviem čo to môže byť.... :shock: :? POradte :) Díííky :P :D
dost mozne ze ide iba o fake LD.
Neda sa to posudit
Napísať odpoveď