Pravdepodobne spánková paralýza

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

ExSh00t
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 27, 2011 16:12

Pravdepodobne spánková paralýza

Príspevok od používateľa ExSh00t »

Môj prvý zážitok bol dávnejšie, možno aj pol roka späť, nepamätám. Absolútne som to vtedy nečakal, dnes začínam moje bádanie na ceste za dušou. Bolo to takto:

Poznal som dievča, ktorej všetci zomreli = babka, matka a pod. dosť po sebe na choroby, otec bol v Rakúsku s inou, boli spopolnení, jej barák bol plný zaujímavých vecí, straštne mnoho krabičiek siriek, zapalovačov, veštecká guľa, portrét nejakej ezoteričky z Afriky s podpisom, odznak červeného krížu, novinové články, historické údaje, bordel, milion vecí, čo by ma vôbec nenapadli, že tam sú a veľa, veľa kníh, či už klasická literatúra, alebo náučná. Bolo vidieť, že jej rodina bola vzdelaná a holka mi ríkala, že jej mama-babka atd. robili bielu mágiu. Na ten barák sme chodievali často piť, ale keď tam raz chodievali okruh mojich blízkych a to myslím úprimne čo si povieme všetko, rozprávla mi kamoš, že tam boli zamknuté dvere keď popíjali večer víno a otvorili sa a pod. zážitky. Jeden chalan z party taktiež nebol docela v pohode, pretože miestami chytal niečo ako depky, s nikým sa nechcel baviť a bol vážne divný, rozbil raz zrkadlo a pod. vravel, že ho musí zničiť a tak, vraveli mi kamoši, že dokonca rozprával aj iným hlasom. Taktiež ževraj raz hodil s tou holkou, kerej to patrilo, alebo také veci, že z ničoho nič sa porezal a podobné neuveriteľné zážitky satanistického typu. Nebol som svedkom ničoho z toho akurát toho divného chovania, ale dnes sa dá veľa vecí vysvetliť. On nemal ľahké detstvo a inak ten chalan a holka boli prepojení od malička sa znali.

Veríte niekto na dobré a zlé sily z tohto fora? :) ja neviem => každopádne raz a teraz sa dostávam k mojej paralýze, sorry za dlhé intro, nemusí to spolu súvisieť, v podstate neviem či je rozdiel medzi tranzom a paralýzou, lebo paralýza viem čo je a čo som málo čítal o tranze na fore, tak je to dosť zhodné a je to krok k astrálnemu cestovaniu.

Išiel som raz spať a pred spaním ma myslím chceli lapiť myšlienky v spojitosti o satanizme a pod. jednoducho mal som v hlave niečo z úvodu.
Ale viem sa myšlienok zbaviť a celkom vyprázdniť hlavu, výnimočne som ležal na chrbte, väčšinou sa prevracám a spím na boku. Zavreté oči a pokus o spánok. Hlava prázdna a z ničohonič, som si predstavil vinárku, to bol jejich podnik, kde ževraj malo v "" strašiť, tiež sme tam chodili piť kým nás o to štát nepripravil, boli tam fajné akcie, ale tiež odtiaľ boli zážitky a vraví sa, že to je prepojené až s našim hradom či niečo také, keby sa to prekopalo vzadu, zaujímavé. V spojitosit s predošlým som dostal boom do hlavy, v momente ako v horore, keď pozeráte na nevinný obrázok a je pripravená pasca, ktorú nečakáte. Neviem opísať tie pocity, ale v hlave mi dunalo, viem, že to gradovalo, čím neprirodzenejšie to bolo, tým ma to viac vyľakalo bol som si istý, že ma chce Satan postihnúť, ale keď to trvalo dlhšie a jeho nikde, strácal som postupne strach. Nič som nepočul ani nevidle halucinácie, ale hlava tam to bubnovalo, všetko išlo do hlavy, veľký tlak, silné emocie, proste bum bum a bum. Ešte predtým než som začal krotiť strach som chcel zakričať, alebo zapnúť svetlo, nešlo to. Telo bolo paralyzované, ale ja som bol pri vedomí, o spánkovje paralýze mám dosť načítané. Neviem koľko to trvalo, ale neverím, že viac ako minútu, kým to prestalo a ja som sa pobral spať. Nebolo to nič príjemné. Odvtedy sa mi to podarilo ešte tuším cca. raz, alebo 2 krát..z toho jeden večer až 3x v posteli, po tom čo som sa z paralýzi dostal, ale keď osm chcel zaspať postihlo ma to znovu ako bumerang a zaspal som na 3. pokus. Z paralýzi som sa dostal, tak, že som jednoducho silno bojoval akokeby osm chcel rozhýbať telo čo sa aj podarilo, ale možno si to namýšľam a časom prejde. Inak som to bral už oveľa viac v pohode, jednoducho super paralyzovaný, ale vedel som, že sa nemusím už báť aj keď stále to nebolo, tak že som sa cítil fajn, lebo nič príjemné sa pozerať a nemôcť hybnúť telom. Máte skúsenosti s paralýzou? Aký je rozdiel medzi tranzom a paralýzou? A dá sa cez podobný zážitok dostať k astrálnemu cestovaniu? Začínam sa o duševný život zaujímať, taktiež ma zaujíma či to bola len náhoda a nikto tu na dobré, zlé sily neverí, išlo čisto o vyvolanie náhodnje paralýzi na báze strachu. Ďalšíkrát čo sa mi podarili paralýzy, tak som bol aj prevrátený na bok, nebolo to také intenzívne dunenie v hlave, ale divné pocity to boli, určite som počul nejaký zhluk v hlave a človeku to je nepríjemné, tak som sa snažil vždy z toho dostať. Ak by niekto nevedel čo paralýza je, tak vysvetlím, ale myslím, že tu ste každý skúsenejší ako ja. :), akurát som spoznal kamoša, ktorý sa dostla už do LD nerza a aj astrálneho, taktiež urobil psiwheel a za 3h sa im to podarilo 3x roztočiť, základný cvik na telekinézu, je to riadne husté. Vravel mi, že počas LD, riadeného sna, sa človek môže učiť, čo je nieoč geniálne ak to človke ovládne, vravel, že sa naučil počas snu beatbox, pretože vedomím sen riadime a podvedomie vytvára priestor, alebo nejak tak, čiže ak by som sa chcel učiť lietať s lietadlom za predpokladu, že si ho vymyslím a zvládam dokonale riadiť svoje sny bez prerušenia čo je ťažké, by som sa mohol v spánku veľa posunúť smerom vpred a pod. Je to dlhé, som nováčik, tak sorrka :D nadčšený nováčik...
Napísať odpoveď