Nutkanie k opusteniu tela

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

SirChiko
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Júl 28, 2011 13:52

Nutkanie k opusteniu tela

Príspevok od používateľa SirChiko »

Ahojte,
predtym som sa tymito vecami vobec nikdy nezaoberal len cca pred pol rokom som sa s kamaratom, ktory sa takymito vecami zaobera rozpraval o astralnom videni. No prejdime rovno k "problemu"?

Neviem co sa deje ale posledny cca tyzden zaspim a po par hodinach sa zobudim a mam pocit ako keby chcelo zo mna vyjst nieco nehmotne proste neviem to uplne opisat, je to taky strasne nadlahcujuci pocit zacina v oblasti hlavy dost intenzivne az sa presuva do celeho tela sucastne ziadna hmota pripada mi to ako duch vobec som o tom necital sameho ma zrazu napadlo, ze sa chce oddelit moja dusa od mojho hmotneho tela no dost sa toho bojim. Naposledy sa mi to vcera vecer cca o jedenactej a to som vobec nezaspal len zacaly tie iste priznaky ako po prebudeni, len nastupovali pomalsie. Hned som pisal kamaratovi, a on mi to zacal vysvetlovat ze "chcu ta" proste chcu aby som vystupil zo svojho fyzickeho tela atd atd bavili sme sa o tom cca 15 minut no medzi tym to preslo. Chystam sa to vyskusat znovu co by ste mi poradili, myslite, ze to fakt ma nieco s tym astralnym videnim?
Ziadne tvrde drogy neberiem ganju som mal naposledy pred vyse mesiacom alebo dvoma a salvium divinorum asi 3x len koli ziskaniu poznatkov a ociste a teraz zrazu pride toto viete mi to prosim vysvetil budem vam fakt vdacny!
Napísať odpoveď