Obavy pred vtiahnutim do ciernef diery

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Obavy pred vtiahnutim do ciernef diery

Príspevok od používateľa voldoman »

Takze ja som este AC nemal ale bojim sa tejto veci: ked sa dostanem do AC a budem chciet ist ku ciernej diere tak sa pred nou zjavim a vcucne ma ? pls odpiste len tý kt. vedia co je cierna diera a co roby taka cierna diera... alebo sa este bojim toho ze dostanem myslienku ze chcem byt blizo slnka a sa tam zjavim a spali ma ...
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Obavy

Príspevok od používateľa madagaskar »

na to, aby si sa dostal do takýchto miest podľa mňa potrebuješ už nejaké skúsenosti, takže v začiatkoch by som sa tohoto nebál. skúšaj skúšaj a uvidíš, že budeš rád ak sa vlastne dostaneš z tela. postupuj postupne a nie hrrrr rýchlo do ďalekých zákutí vesmíru. a vôbec neviem, či je dobré začínať s AC, keď už dopredu vyjadruješ nejaké obavy.
xTheRockx
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So Jún 25, 2011 11:10

Re: Obavy

Príspevok od používateľa xTheRockx »

Ako ťa môže niečo spáliť keď si nehmotný ? .. A tak isto ako by ťa mohla "vcucnúť" GRAVITÁCIA čiernej diery keď nemáš žiadnu hmotnosť ?
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

No dobre ale ked v astrale pocitujes vsetko tak isto ako v reale tak to by znamenalo ze ked sa chitim ladu tak ma to bude studeniť a ked pridem ku slnku tak ma to spali ? Ja neviem tak preto sa pitam.... A vy ste sa uz niekedy dostaly do AC ? a ak hej tak sa chcem spitať že ked sa uz trasiem tak co mam dalej spravit... Dakujem
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Obavy

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

xTheRockx napísal:Ako ťa môže niečo spáliť keď si nehmotný ? .. A tak isto ako by ťa mohla "vcucnúť" GRAVITÁCIA čiernej diery keď nemáš žiadnu hmotnosť ?
to co sa spaluje je energia, nie hmota sama o sebe. Aspon teda pokial sa nemylim, a teraz pride nejaky fyzik, alebo iny clovek s vhlodom do veci a vyjasni mi to, tak budem rada... ved predsa aj hmota ja energia, vlastne vsetko. Pokial napriklad prilozis drievko ku sviecke, tak hmota dreva prijme tolko energie, ze to nezvladne a preto dojde k zuholnateniu a uvolneniu energie co sa javi ako plamen...
edit: no, teraz sa pozeram na wikipediu a je tam, ze horenie je prudka exotermicka reakcia a prejavuje sa plamenom.. neviem preco mam taky pocit, ale mam pocit, ze element hmoty je potrebny... ale to asi len ak ma vzniknut plamen, aky pozname z chemie, pretoze potrebuje kyslik a tie ostatne hmotne veci... a vlastne plamen je horuci plyn alebo plazma, co je hmota. Samozrejme ked sa na to pozrieme ako nie uplny skeptici, tak mozeme povedat, ze ohen ma aj svoju "vyssiu uroven" ktora nie je plynom a teda ani hmotou ale len nehmotnou energou a ako priklad mozeme pouzit auru cloveka... cize jeho vyzarovanie ktore nie je viditelne(na rozdiel od ohna), ale je to energia ktora tam je. Pardon ze vas tu pletiem tymito siahodlhymi litaniami o nicom

ale neviem ako je to s AC, neberte to ako bubu, je to len suchy fakt. AC, ak su to AC mam skor len spontanne a aj tak sa nikdy daleko nedostanem. Ale ako bolo uz spomenute, k ciernej diere by som na zaciatok nesla... a ani sa tam asi zo zaciatku nedostanes, ak vobec.
Co sa tyka ciernych dier, tak nemam o nich ziadne informacie, co to robi, preco to robi a kam to vsetko ide... a tusim nie su ziadne nejake dokazy toho co to urobi...

Myslim, ze spoluziacka hovorila o nejakej teorii, ze to niekto vraj povazuje za portal do inej dimenzie alebo casovy portal, alebo nieco... no ale znelo to ako z filmu... neviem ake su o tom teorie, ak ta to zaujima, tak si to pozri. Je pochopitelne, ze riesis taketo "boooze co zase riesis za bizardnosti" problemy. (teda aspon mne take hovoria na taketo :P ) Nenechavaj sa odradit a pokojne hypotetizuj, aj ked nemas prakticku skusenost, len nezabudaj, ze pravda vzdy moze byt ina, a teda bud pripraveny, ze ina aj bude...
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Obavy

Príspevok od používateľa Fantasmic »

TheDreamingDead napísal: Co sa tyka ciernych dier, tak nemam o nich ziadne informacie, co to robi, preco to robi a kam to vsetko ide... a tusim nie su ziadne nejake dokazy toho co to urobi...
tak za to sa nemusíš hanbiť, že o čiernych dierach takmer nič nevieš... v podstate jediné čo vedci vedia o nich na 100% je iba to, že existujú :grin:
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

No vedci toho o coernych dierach vedia dosť... Ja sa tak trochu aj zaujmam o vesmir... A este sa chcem spitaťze ak sa chcem dostať do AC musim si dýcahť do čakier ? A ak hej je to nevýhnutné... A ako sa to roby ak by ste mi vedeli povedať lebo toto nevim a chcem sa dostať do AC a nejde mi to zatial... Dakujem
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Obavy

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

čo to je dýchanie si do čakier? kde si k takému pojmu prišiel? :shock:
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Obavy

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

voldoman: aha, už asi viem čo si myslel.

bolo to niečo takéto? http://anitram.wordpress.com/2010/10/22 ... do-cakier/
neviem ci to je nevyhnutne, ale podla mna to je ok. Také niečo tiež robievam, len som nevedela, že sa to tak volá.
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Inac dnes som asi bol v AC lebo uvolnil som sa a zacal som ratať do 100 a ked som povedal ze 18 tak som zrazu mal pocit bezvedomia a potom hned nato prisiel pocit ze lietam a zrazu som daco vydel ale zlakol som sa. a pri prebudeni som sa trhol ( mikol )..... bolo to AC ? ..... Ale nemal som ani to trasenie ( tranz ) len som sa uvolnil a predstavoval som si ze som doma a potom som zacal ratat do 100... je to dora technika ?
MRK
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Júl 16, 2011 19:36

Re: Obavy

Príspevok od používateľa MRK »

voldoman napísal:Takze ja som este AC nemal ale bojim sa tejto veci: ked sa dostanem do AC a budem chciet ist ku ciernej diere tak sa pred nou zjavim a vcucne ma ? pls odpiste len tý kt. vedia co je cierna diera a co roby taka cierna diera... alebo sa este bojim toho ze dostanem myslienku ze chcem byt blizo slnka a sa tam zjavim a spali ma ...
Čierna diera je vstupná či hviezdna brana do inych dimenzii.
,,Po hre sa vracia pešiak aj král do rovnakej krabičky,,
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Čierna diera vzniká ked Hviezda je taká velká že nezvládne svoju gravitáciu a vybuchne a vsetka jeho hmota sa vcucne do jedneho bodu t.z. hranica události... No a vlastne ta cierna diera je az taka tazka ( ma strasne velku gravitaciu ) ze vtahuje vsetko co je v jej okoli a aj svetlo hviezdy vsetko... A cierna diera neni brana do inych dimenzii je to počierač hviezd ta cierna diera... Ked si myslel ze brana do inych dimenzii tak si asi myslel Červiu dieru to je brana do inych dimenzii...... A co ked vo vesmire pojdem do tej Červiej diery ?
MRK
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Júl 16, 2011 19:36

Re: Obavy

Príspevok od používateľa MRK »

Červia diera nesluži na presun do inej dimenzii, čevia diera je koridor, čiže tunel ktorý spaja dva rôzne body v časoprierstore. Ak pojdeš vo vesmire do červiej diery tak ti umožni cestovať bez trojdimenzionalnych obmedzeni času.
,,Po hre sa vracia pešiak aj král do rovnakej krabičky,,
xTheRockx
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So Jún 25, 2011 11:10

Re: Obavy

Príspevok od používateľa xTheRockx »

voldoman napísal:Čierna diera vzniká ked Hviezda je taká velká že nezvládne svoju gravitáciu a vybuchne a vsetka jeho hmota sa vcucne do jedneho bodu t.z. hranica události... No a vlastne ta cierna diera je az taka tazka ( ma strasne velku gravitaciu ) ze vtahuje vsetko co je v jej okoli a aj svetlo hviezdy vsetko... A cierna diera neni brana do inych dimenzii je to počierač hviezd ta cierna diera... Ked si myslel ze brana do inych dimenzii tak si asi myslel Červiu dieru to je brana do inych dimenzii...... A co ked vo vesmire pojdem do tej Červiej diery ?


ehm.. hranica (horizont) udalostí je niečo iné ... Chcel si napísať singularita, nie ?
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Obavy

Príspevok od používateľa voldoman »

Hej MRK aj xTheRockx mate pravdu oby dvaja lebo tie veci sa my milia ale myslel som to co vy... Inač aka je podla vas najlepsia metoda dostať sa z tela von ? ja osobne pouzivam tu metodu z tym lanom ze ho taham... Aky mate vy nazor , alebo aku techniku pouzivate ?
Napísať odpoveď