Zistit vyherne cisla sportky

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

koci321
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 13:28

Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa koci321 »

daju sa pomocou astralneho cestovania napriklad zistit vyherne cisla sportky...napriklad na tuto stredu...??? myslim si ze konkretne take pouzitie sa neda nazvat zneuzitim..hhmm..??
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zabudni :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
koci321
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 13:28

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa koci321 »

jak to ked sa da ist do buducnosti kde je problem
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa jetsiu »

Jistě, že to je možné...Ale zdaleka to není tak jednoduché, jak si to Ty představuješ :lol: Především pro tento účel je AC a hlavně OOBE ne příliš vhodné, ne-li zcela nevyhovující. Mnohem lepší využití je skrze snění. Naprostou nutností je si pamatovat aspoň několik snů za noc, na tom se dá dále stavět. Sny o budoucnosti se zdají čas od času každému z nás. Omezeně lze takový sen vyvolat cíleně-samozřejmě toto začátečník těžko zvládne. A vůbec není zaručeno, že v takovém snu uvidíme zrovna tu budoucnost, která nás právě zajímá. Je několik případů lidí, kteří v noci měli sen, kde viděli různá čísla. Ty čísla pak v loterii vsadili a vyhráli. Ovšem to byla z jejich strany nevědomá záležitost (mít takový sen). Pokud se intenzivně zabýváme přes den jistými problémy ať už zdravotním, pracovními nebo finančními, vždy se to zaručeně projeví i ve snech. Pak už zbývá jen, zda je člověk na to připraven. Oni asi připraveni byli: na takový sen, na tu realitu, která potom může hodně ovlivnit jejich životy. Je v tom však mnohem více proměnných. Důkazem budiž, že se jednalo i o lidi, kteří se příliš o duchovní tématiku nezajímali, prostě na první pohled žádná souvislost: vyhrál bohatý i chudý, věřící i nevěřící, dobrák i lotr :wink:
koci321
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 13:28

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa koci321 »

pochopil som, diky moc... ;)
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa madagaskar »

s takýmto prístupom by sa o OBE radšej nemal ani pokúšať, lebo to najskôr bude zbytočné.
koci321
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 13:28

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa koci321 »

pozri, po smrti si toho kazdy uzije dost tak preco by som mal teraz travit cas v astrale a tak podobne..? k tomu ryskovat ze ma posadne diabol alebo ine veci...uz ked nieco chcem spravit, tak nech to bude koli niecomu a neviem ked som cital o astralnom cestovani a bola tam popisana navsteva minulosti, ba nieco lepsie aj buducnosti...vraj skutocna buducnost tak preco nic si vravim..?...co by som potom mohol v buducnosti vidiet pocas cestovania ak nie napriklad veci ktore ma zaujimaju..?
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa madagaskar »

Si dôkazom že, tento booom pre rôzne duchovné techniky a východné filozofie je zhubný. Predtým ako sa chceš začať venovať takýmto veciam musíš upraviť svoj skutočný život a nie, že hopla poďme AC, LD, meditácia a život sa mi otočí o 180 stupňov.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: pre toto by som to skusal ja..

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

koci321 napísal:jak to ked sa da ist do buducnosti kde je problem
Nič v zlom, ale problém je len v Tebe.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa jetsiu »

Jen jsem dal odpověď na rovinu. Jinak to také neschvaluji. Samozřejmě, že to není vůbec dobrý začátek nebo motivace pro studování a praxi LD nebo OBE. A pokud to chceme vést pouze tímto směrem, nikam se nedostaneme. Ti, co vyhráli, také za to nějak "zaplatí". Většina z nich si to však neuvědomuje. To není štěstí nebo čirá náhoda.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa madagaskar »

dosť pochybujem, že niekto na základe týchto čísiel vyhral
Gulover
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št Máj 17, 2007 8:17

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa Gulover »

Tak mna toto isty cas zaujimalo tiez. Koho nie, ze? :grin: Nejako som sa neuspokojil tym, ze WW6 zaradil tuzbu pomocou AC vyhrat loteriu medzi dovody znemoznujuce AC. Tak som googlil, googlil a vygooglil ze cez AC asi cesta nevedie, ale existuje aj nieco ako Remote Viewing(dalej len RV) A tam to uz tak vylucene nie je. Je zopar manikov ktori presli v USA v ramci armady a roznych sluzieb a agentur vycvikom RV. V sucasnej dobe su to vsetko uz stari pani v civile a zivia sa tym, ze ucia RV na kurzoch, vydavaju DVDcka, knihy. Ti pani sa volaju Ed Dames, Joe McMoneagle, Lyn Buchanan, F. HOLMES "SKIP" ATWATER. Mozete si ich vygooglit. Ucitel RV Lyn Buchanan na otazku ci je mozne pomocou techniky RV uhadnut cisla loterie odpovedal ze ano, ale je to velmi tazke. A zaroven aj nacrtol techniku ako by to mohlo fungovat, je to zaujimave:
http://www.youtube.com/watch?v=ObeI82f5OmI
Celkovo povazujem za zaujimave ako sa pri technikach AC kladie doraz na to, ze budu fungovat iba pri nezistnych, nesebeckych(az sa mi ziada napisat vznesenych) dovodoch. No a podla toho co som vygooglil tieto "obmedzujuce" pravidla pri RV neplatia. Ako by aj mohli ked sa RV od zaciatku pouzivalo armadami a tajnymi sluzbami na spiclovanie nepriatela :D . Takmer kazdy ucitel RV ma v portfoliu zaradeny kurz/program na pouzitie RV pri investovani na financnych trhoch, co podla mna uz od hadania loterie nema daleko. V podstate je to vyuzitie techniky RV na vlastne obohatenie :grin: Tu napr. DVD od ucitela RV Ed Damesa na pouzitie RV na financnych trhoch
http://www.remoteviewingproducts.com/financial.cfm
A tu bonbonik, 4 denny kurz intuitivneho investovania pomocou RV z Monroeoveho institutu.
http://www.monroeinstitute.org/intuitiv ... ing/about/
Otazne je nakolko je to realne mozne a ci tak nahodou nejde o ofajc a tahanie penazi z vrecak naivnych ludi. Osobne by som nikdy neisiel na kurz na intuitivneho investovania cez RV kym by som nevidel instruktorov vypis z obchodneho uctu aspon za jeden rok, kde by sa uspesnost pohybovala nad 50%. Udajne ma Skip Atwater, ktory vedie kurz intuitivneho investovania metodu, ktora vedie k tomu ze 60% obchodov je ziskovych.
http://www.tradingrules.com/forum/showthread.php?t=125
Lenze keby to tak bolo, tak v kombinacii s dobrym money manazmentom a risk manazmentom ide o zlaty gral tradingu a to by sa uz davno mily Skip nezivil ako lektor(aby som mu nekrivdil on je aj prezident Monroeoveho institutu). Navyse kedze este nikto nevidel jeho vypis z obchodneho uctu...napisem to slusne, som k takymto kurzom velmi skepticky.
exemplar
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Jún 13, 2015 13:54

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa exemplar »

jetsiu napísal:Jen jsem dal odpověď na rovinu. Jinak to také neschvaluji. Samozřejmě, že to není vůbec dobrý začátek nebo motivace pro studování a praxi LD nebo OBE. A pokud to chceme vést pouze tímto směrem, nikam se nedostaneme. Ti, co vyhráli, také za to nějak "zaplatí". Většina z nich si to však neuvědomuje. To není štěstí nebo čirá náhoda.

vsetci tu pisete v hadankach nechapem preco, forum je aby sa diskutovalo a vsvetlovalo....nuze taky ww6, jeho odpovede su nieco ako keby sa spytam kamarata mas cigaretu? a on mi na to odpovie: problem je len v tebe, alebo odpovedal si si sam, alebo ja neviem nic mi to neda absolutne...rovnako aj tvoja odpoved, ked uz povies nieco ako ze vyhra v loterii nieje stastie ani cira nahoda...tak co si mam o tom mysliet?? co ine to ma byt?? ako dotycny ktory vyhral ma zaplatit a preco by mal vobec zaplatit??? ako sa voci ,,neviem comu,, zadlzil ked vyhral....??
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa Pali »

Exemplar,

Ja si myslím že rozumiem tomu textu, ktorý si citoval a obvykle aj rozumiem tomu, kam smeruje WW6 v jeho odpovediach. Je niečo na čo by si rád dostal odpoveď?
exemplar
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Jún 13, 2015 13:54

Re: Zistit vyherne cisla sportky

Príspevok od používateľa exemplar »

Bola zadana otazka, odpoved ww6 zabudni a koci sa spytal preco a do toho zacal jetsiu o snoch,tema bola cisla a AC nie nejake vysvetlenia o snoch...preco ak sa da cestovat do minulosti a buducnosti by to nemalo fungovat...nebolo to dostatocne rozobrate a uvediem priklad; dnes zalozi chalan napr ja zase temu ac a cisla loterie, dojde admin a povie.ze je to hlupost a podotkne ze.to tu bolo riesene ale nebolo, nebolo to vysvetlene preco kde je chyba?? Vidim snad minulost resp. buducnost skreslenu?? Alebo co to vlastne pri tom cestovani ja vidim bludy vlastnej fantazie?? To je len ako priklad...uvediem dalsi....chalani sa bavili o vyuziti ac na cestovanie a poznavanie, dojde ww6 a povie ze area 51 nieje mozne pomocou ac preskumat, ze je to aj v sulade ohrozenia vlastneho zivota a taktiez ze sa bavil s ,,kompetentnym,, ktory o tom vela vie..ale nic viac ww6 nepovie, preco?? Rad by som si precital co mu dotycny o obrane area 51 vzhladom na ohrozenie.zivota skumanim pomocou metodiky ac povedal atd atd...taktiez sa ospravedlnujem za svoj prejav, moze byt zdanlivo inkoherentny ale pisem to na mobile co chvilu trva kym nieco napisem a este aj preklepy :)
Napísať odpoveď