Ochrana proti vampirizmu

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa winchester »

zdravim, dopocul som sa o energetickych vampiroch, mna by zaujimalo ako sa da voci nim ochranit, nasiel zopar rad na http://duchovno.freyja.sk/view.php?cisl ... 2011030017 napr:
Ochranné brnenie
Medzi nami sa nachádzajú ľudia, ktorí si nevedia predstaviť ani farbu, ani nejaký hodvábny astrálny šál, ale lepšie im vyhovuje obliecť sa do bieleho rytierskeho brnenia. Toto je tiež jedna z tých silných techník, práve pre mužov. Ale i my ženy si ho vieme na sebe predstaviť, hlavne keď sa pred nás postaví nejaký hrubý človek. Vtedy rýchle v predstave oblečieme toto biele brnenie a veru na nás ani takýto „hrubáň„ nemá!

Ochrana pred psychickým útokom
Veľmi dobrá ochrana je aj predchádzajúca s rytierskym brnením, ale oveľa rýchlejšia je, keď sa nachádzate v rotujúcom valci, alebo v guli. Vaša energia rotuje v smere hodinových ručičiek a točí sa stále rýchlejšie a rýchlejšie. Tá energia by mala byť biela, ale ak máte pocit, že je nepostačujúca, treba ju na určitú dobu zmeniť na čiernu. Po najsilnejšom nápore je potrebné ju znovu zmeniť späť na bielu.
....
ale mne t pride ako velmi jednoduche riesenie, je to dakt ochrana alebo je to blbost?
PS: ako spoznam toho vampira, respektive ako to ze vie vysavat energiu?
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa putnik26 »

Imaginovat mozes aj ruzove brnenie s hellou kitty. Vampyra rozpoznas tak ze si vytrenujes citlivost a vnimavost. Tie techniky som prebehol tak zhruba a nechce sa mi dekonstruovat kazdu zvlast. Pani ma v podstate pravdu ale osobne si myslim ze treba v prvom rade udrziavat vnutornu a vonkajsiu integritu pokial ju mam nic na mna siahnut nevie. Je jedno ci robis LBRP. cvicis tai chi alebo recitujes mandaly. V prvom rade je treba udrziavat seba v dobrej psychickej no aj fyzickej kondicii a nebudes mat problem.
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

putnik26 napísal:Imaginovat mozes aj ruzove brnenie s hellou kitty. Vampyra rozpoznas tak ze si vytrenujes citlivost a vnimavost. Tie techniky som prebehol tak zhruba a nechce sa mi dekonstruovat kazdu zvlast. Pani ma v podstate pravdu ale osobne si myslim ze treba v prvom rade udrziavat vnutornu a vonkajsiu integritu pokial ju mam nic na mna siahnut nevie. Je jedno ci robis LBRP. cvicis tai chi alebo recitujes mandaly. V prvom rade je treba udrziavat seba v dobrej psychickej no aj fyzickej kondicii a nebudes mat problem.
To není až tak uplně pravda, zlo - v podobě E. Upírů ( což jsou vlastně svině) jsou ve společnosti - všude přitomní a nejlépe se jim dá chránit úsměvem či vnitřním tichem.
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa putnik26 »

Pokial je vampyr schopny tak dosahnutie stavu vnutorneho ticha ti je na dve veci. Ono ten usmev a uzavretie sa plati pokial si nevie ku tebe najst cestu ale pokial vies ako na to tak ti staci cloveka vidiet a cestu si vytvoris.
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

"Pokud je vampýr schopný....." ??? nechápu, E upíři jsou lidé,kteří to sami nevedí a neexistuje něco jako víc levlů kurvení
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa putnik26 »

Cudoval by si sa kolko ludi sa aktivne venuje technikam vampyrizmu :D
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

putnik26 napísal:Cudoval by si sa kolko ludi sa aktivne venuje technikam vampyrizmu :D
Vím že vetšina populace se oddává vampyrizmu, ale ne vědomě...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Stejk napísal:
putnik26 napísal:Cudoval by si sa kolko ludi sa aktivne venuje technikam vampyrizmu :D
Vím že vetšina populace se oddává vampyrizmu, ale ne vědomě...
Chlape, Ty trepeš až sa hory zelenajú. :lol:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

OKEJ jestli se pletu tak mi řekni včem, nadhodil jsem věcný příspěvek narozdíl od vašeho pouheho trapného negování informací, nebo mlč
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zhrniem to asi takto. Tvoja predstava ochrany voči vampírom je mylná, taktiež Tvoja predstava o existencii ľudí, ktorí sa aktívne venujú vampírizmu je mylná. Putnik26 Ti vecne a zrozumiteľne k téme odpovedal a viem, že putnik26 vie o čom hovorí, na rozdiel od Teba. Takže skús sa nevyjadrovať k témam, o ktorých máš len povrchné informácie. Naozaj nemáme prečo len tak negovať Tvoje informácie. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
putnik26
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Ne Aug 06, 2006 19:48
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa putnik26 »

Nechce sa mi to vypisovat tak tu je clanok http://divinorum.cz/symposion/magie/poh ... mpirizmus/
It's just ten percent luck
Twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
Fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name - Fort Minor
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

Zajímavý článek ale ne až tak pravdivý to "zvíře" o kterém v textu mluví je totální nesmysl vzhledem k branému významu slova, jelikož to co popisuje autor článku není "zvíře" (je jedno jak to nazveme) ale spíše odblokovaný duševní potenciál jenž je používán na vykořistování ostatních.
Pokud bych se měl řídit podle článku tak v tom případě jsem hroznej upír, ovšem to je píčovina protože jsem bojovník světla. Autor má poznání ale zas takové ne, neboť neexistuje nic jako bílá a černá magie.
Opravdu jsem se mýlil v tom že to dělají nevědomě( pokud je článek pravda), protože se mi ještě nepodařilo potkat takovou svini, a přijde mi že se to dokonce odporuje samotným základním pravidlům vesmíru...
Pokud ovšem nesdílíte můj názor tak já vám ten váš brát nebudu...
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

A pokud bych se tím měl zabývat do hloubky tak i manželství je celkem hnusná forma vampyrizmu
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Držím Ti palce v Tvojom boji.

P.S.: Skús zjemniť svoj slovník.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Stejk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: St Sep 28, 2011 18:28

Re: Ochrana proti vampirizmu

Príspevok od používateľa Stejk »

Díky, čekal sem že začneš rejpat ještě víc : )
PS: Slovník měnit nebudu protože sprostá slova jdou sProstě a jasně k vyjádření určitého pocitu.
Napísať odpoveď