Vplv stravy na lucidne sny

Moderátor: Moderátori

Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Vplv stravy na lucidne sny

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Ahojte, neviem ci sa mi to zda, alebo fakt to tak je. Pred dvoma tyzdnami som bol este doma a varila mi mama - ona je fanatik do zdravej stravy, tak zeleninu som musel aj 3x denne vo velkych davkach. Vtedy som nemal problem dosahovat LD niekolkokrat za noc. Teraz uz mi nevari a samozrejme chyba aj ta zelenina. Ved komu uz chuti :grin: Nechapte ma, ze nejem ju vobec, ale nie v takych davkach ako skor, ale dost mensich. Ovocie jedavam stale zhruba rovnako. No a ide o to, ze momentalne mam velky problem dosiahnut LD. Podari sa mi jeden za cca 3-4 dni.

Na nete som nieco o tom hladal a nasiel som nieco, co potvrduje moju domnienku:

http://medistudies.com/becoming-a-veget ... vegetarian

Za tie 2 tyzdne sa vela toho u mna nezmenilo. Akurat spominana strava a pocasie. Nenapada ma nic ine, co by mohlo redukovat moj pocet LD. Ake mate skusenosti vy?
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Vplv stravy na lucidne sny

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Jeden za 3 az 4 dni? To by som sa citil ako kral lucidneho snivania. Mozem sa ta spitat aku pouzivas metodu na LD? A ako dloho ti trvalo sa dopracovat k takymto skvelim vysledkom? Ja som mal dokopy za celi zivot 18 lucidnych snov a to uz sa snazim 6 rokov.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: Vplv stravy na lucidne sny

Príspevok od používateľa jetsiu »

Teď nevím, kde jsem to četl nebo kdo to vůbec psal, ale jeden člověk tam uváděl, že nějaký čas prováděl tělesnou očistu a tak pouze pil vodu a jediné, co jedl byly červené pomeranče - snad 5 nebo 6 denně. Trvalo to několik měsíců a během této doby se jeho vibrace fyzického těla natolik zvýšila a přiblížila vibraci astrálního těla, že dokázal samovolně opouštět tělo někdy i několikrát denně. Věřím tomu, ale tohle je už poněkud extrémnější vyhrocení situace :lol: Není moc lidí, co mají dnes čas i peníze na podobné zkoušky, třebaže se to jeví jako zaručené. Nejlépe zkombinovat s dlouhodobým pobytem ve tmě bez rušivých vnějších vlivů.
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Vplv stravy na lucidne sny

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Shaman1982 napísal:Jeden za 3 az 4 dni? To by som sa citil ako kral lucidneho snivania. Mozem sa ta spitat aku pouzivas metodu na LD? A ako dloho ti trvalo sa dopracovat k takymto skvelim vysledkom? Ja som mal dokopy za celi zivot 18 lucidnych snov a to uz sa snazim 6 rokov.
Lucidne snivat som sa naucil len teraz nedavno - asi pred 2 mesiacmi. Dovtedy som nemal ani jeden LD - iba v detstve. Precital som si knizku Cesty mimo telo od Michaela Radugu - link na stiahnutie je niekde tu na fore - a zacal som skusat. Vysledky sa objavili hned za par dni. Mimo telo som sa nedostal, ale vzdy som skoncil v LD. Robim to tak, ze hned ked sa zobudim, tak sa nepohnem ani o vlas. Poviem si, ze chcem lucidne snivat a vysledok sa zvycajne dostavi do 5 sekund. Zaspim, no ostanem pri vedomi. Potom uz len vstanem a mozem experimentovat :P Najviac to ide, ked som uz vyspaty a vstal by som uz z postele, ale zostanem lezat s myslienkou lucidne snivat.

Teraz uz mam niekedy aj spontanne LD, ked v klasickom, nelucidnom, sne si uvedomim, ze snivam. Za tie 2 mesiace som uz mal cca 50 LD, no posledne dni to nejde vobec, tak sa cudujem, ze preco.
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: Vplv stravy na lucidne sny

Príspevok od používateľa sheepeck »

SUPER

Mám radost, že ti kniha pomohla - doufal jsem, že někdo takový bude. :-)
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Vplv stravy na lucidne sny

Príspevok od používateľa Bianka »

dobré tá spojitosť stravy a LD.moja mama a vlastne celá rodina sa zaujímame o zdravú stravu najlepšie vitariánstvo(vitariáni jedia len tepelne neupravené ovocie a zeleninu alebo orechy klíčky a také veci :)) ale zatiaľ sme iba vegetariáni alebo niečo medzi vitariánmi a vegetariánmi lebo zelenina a ovocie sú drahé keby sme mali kupovať také množstvo toho koľko by sme potrebovali aby sme mohli len to jesť takže bieda.ale toto je o dôvod viac prečo sa zdravo stravovať! :)
Napísať odpoveď