žiadosť o malú radu :)

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

žiadosť o malú radu :)

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Začal by som asi tým, že AC sa nejako nevenujem... Už dávnejšie som si povedal, že sa chcem najprv poriadne zdokonaliť v lucidných snoch a potom by som sa možno začal venovať aj astrálnemu cestovaniu. Potreboval by som radu od tých skúsenejších ludí na fóre. Dnes ráno som sa zobudil a takmer vôbec som si necítil telo - stalo sa mi to už viac krát... takmer vždy sa mi to podarilo využiť na priamy vstup do vedomého sna. Ibaže dnes, ani neviem prečo, som si povedal, že vyskúšam AC. Ležal som na bruchu a ruky som mal pod vankúšom a tak som sa skúsil zdvihnúť (nie fyzické telo) ako keď sa robia kliky. Išlo to veľmi ťažko, ale na druhý krát som sa odlepil od postele. Začul som také slabé pískanie, no trvalo iba kratučký moment (necítil som žiadne vibrácie ani nič podobné). Cítil som, ako sa kĺžem dolu z postele, no nespadol som, ale začal som sa vznášať. V LD som už viac krát lietal a toto bol veľmi podobný (rovnaký) pocit. No až po chvíli ,čo som sa znášal, som si uvedomil, že som v úplnej tme - jednoducho som nič nevidel (ani svoje telo na posteli). Kedže som necítil strach, ani nič nepríjemné, tak som sa ešte chvíľu tak vznášal a potom som otvoril oči a už som bol hore... Ležal som prene tak ako som si myslel - na bruchu ruky pod vankúšom - lenže jednu vec som si neuvedomil... Zdalo sa mi, že som ležal hlavou smerom k oknu ibaže to bolo v skutočnosti naopak - smerom k oknu som mal nohy. Pred nedávnom som totižto trocha prestavoval izbu a dlhé roky som spal hlavou smerom k oknu, no a teraz už pár mesiacov spávam naopak. Takže si nie som istý, či to bolo AC alebo LD...
Naposledy upravil/-a Fantasmic v So Jan 07, 2012 13:03, upravené celkom 1 krát.
hendykep
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So Dec 31, 2011 19:05

Re: žiadosť o malú radu :)

Príspevok od používateľa hendykep »

to je spankova paralyza nie? že sa mysel zobudi a telo ešte nie, stalo sa mi to prvy krat ked som sa zobudil a povedal si že sa ani nepohnem :D a po 10 sekundach som si uvedomil že sa nemožem hybat :D myslel som si že už prišiel moj čas :D vtedy mi do smiechu nebolo...
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: žiadosť o malú radu :)

Príspevok od používateľa Fantasmic »

No v podstate asi islo o spánkovú paralýzu... ale to zas také dôležité nie je... Skôr mi išlo v tomto príspevku zistiť, čo to vlastne bolo - AC alebo LD... Na to som sa chcel spýtať skúsenejších astrálnych cestovateľov.
Napísať odpoveď