Prechod do sna a hukot v ušiach

Moderátor: Moderátori

jakub89
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St Sep 01, 2010 19:14

Prechod do sna a hukot v ušiach

Príspevok od používateľa jakub89 »

Zdravím všetkých.
Mám otázku, ktorá je na hranici medzi LD ale dám ju sem, pretože vždy keď je niečo nerozhodne, je to skôr LD :lol:

Pokúšam sa dosiahnuť LD už asi 2 týždne, zatiaľ sa mi to podarilo len raz a bolo to zvláštne. Spal som cez deň. Počas tohto "denného" spánku som sa prebudil. Využil som teda jednu z metód k dosiahnutiu LD a nehýbal som sa. Tváril som sa že spím a začal som počítať od 10 k 0. Postupne som cítil zvláštny pocit, akoby som chcel pohnúť rukami a nohami. Šklbalo ma, ale neviem či som sa hýbal aj v skutočnosti. Svoje telo som veľmi nevnímal. Počas toho som však počul aj zvláštny hukot v hlave ktorý sa však, akoby v polospánku, javil aj ako hrmenie a búrka. Počul som aj sestrin hlas, tá ale teraz býva mimo republiky. Snažil som sa vytvoriť si nejaký obraz,ale neúspešne :/ Viac si toho nepamätám, asi som zaspal. Viem, že som mal aj strach a bál som sa dať tomu voľný priebeh, preto to bolo asi také krátke a bez videa :)

Čo je však zaujímavé, tak ten hukot čo som počul niekde v hlave, dokážem ho dosiahnuť aj pri plnom vedomí. Neviem či je to bežné, alebo či to vie každý, ale ak nejakým spôsobom niečo v hlave "napnem", počujem hukot :lol: Neviem ako to vysvetliť. Musím sa na to proste dosť sústrediť a nedá sa to "udržať" dlho, možno pár sekúnd. Neviem čo to je, preto ak má niekto nejaké vysvetlenie, bolo by to určite (aspoň pre mňa) zaujímavé.
"Všetko, čo je v človeku krásne, je očami neviditeľné" Antoine de Saint-Exupéry
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Prechod do sna a hukot v ušiach

Príspevok od používateľa madagaskar »

to si mozno len natlacis krv do hlavy :D tie zvuky ako hrom v hlave to byva spociatku sprievodny jav pri pokuse o AC, postupne to ustupi.
jakub89
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: St Sep 01, 2010 19:14

Re: Prechod do sna a hukot v ušiach

Príspevok od používateľa jakub89 »

No je to zaujímavé vysvetlenie.. tiež mám pocit že to bude niečo skôr fyziologicko-biologické :lol:
"Všetko, čo je v človeku krásne, je očami neviditeľné" Antoine de Saint-Exupéry
Napísať odpoveď