Byl to LD?

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Byl to LD?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

Asi před týdnem jsem měl asi svůj první LD, kdy už jsem o tomto vědomém snění něco málo věděl. Šel jsem spát a úmyslně jsem se o LD nepokoušel. Usnul jsem a zdál se my sen, že jsme na chatě u jezera s mými kamarády a učiteli a babičkou :!: . Bylo to velice živé a dění snu bylo celkem reálné (nebyl jsem milionář, neměl jsem superschopnosti,.. :D , prostě klasický sen). Vešel jsem do chaty kde byla 2 velká prosklená okna dalo se říct, že to byla prosklená zeď ze 3/4. Jak jsem vešel, tak jsem uviděl moji kamarádku (po které jsem tak trochu jel) na posteli. No a teď jsem si řekl: "Co dělám na chatě kde paříme a jsou zde moji učitelé a moje babička?!". Z tohoto jsem usoudil, že jde asi o sen. Tak jsem si řekl: "No co tak toho trochu zneužiju, když jde jenom o sen :lol: ". Tak jsem si lehl za tou holkou a chtěl mít trochu soukromí, jestli mi rozumíte, protože před naší chatou stáli lidi a moje babička :D. Tak jsem si představil, jak se ze země vysune jakási druhá stěna, aby na nás nebylo vidět. To se k mému překvapení stalo, tak jsem se pustl do oné věci co jsem s mou kamarádkou zamýšlel :grin:. Po nějaké chvíli se však stěna zbořila a vešla babička a řekla mi, že chce spát. Tak jsem si znovu představil to ať babička zmizí a nasune se tam opět ta zeď abysme měli trochu soukromí. To se ovšem už nestalo a já se o to furt snažil, ale bezvýsledně. Tak teď moc nechápu, když se mi to předtím povedlo a jestli to byl LD, tak proč se mi to potom nepovedlo? Ví někdo čím to je? :roll: Předem děkuji za Vaše názory:
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Byl to LD?

Príspevok od používateľa Bianka »

podľa mňa to bol LD a druhýrát sa to nepodarilo...no neviem prečo ale tak nie vždy sa to dá ovládať vo sne či? :D neviem nech sa vyjadrí radšej niekto kompetentnejší ja viem o LD iba z toho čo som čítala :D
Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Re: Byl to LD?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

Jo, děkuji za to, že se mi někdo ozval... No, teď si myslím, že to byl LD, ale zajímá mě proč mi ten sen vymkl z pod kontroly, i když přitom jsem snil normálně dál... Snad jsem si snad představil, že všechno není dokonalé a to mě asi ovládlo no nevím... Nechám to v rukou těm, co se tomu věnují víc a už o tom něco víc vědí :)
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Byl to LD?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Veľmi ľahko sa dá zabudnúť, že sen je LD. Ja sa musím každú chvíľu pozastavovať a pripomínať si to. Ináč to prechádza do klasického sna. To ale asi nebol tvoj prípad.

To ako vieš ovplyvňovať LD, záleží od toho ako sám veríš, že sa to podarí. Ak si presvedčený, že po vyskočení budeš lietať, stane sa to. Ak čo len trochu zaváhaš, spadneš. To čo zaberá mne je žiadne premýšlanie, ale rovno vykonanie danej činnosti. Ale s odohnaním babky by som mal problém aj ja :) Nič podobné som ešte neskúšal a nevedel by som ani ako začať.
Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Re: Byl to LD?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

No, ono to šlo jaksi samo. Řekl jsem si, že je to jenom sen tak co :D. A to s tím zaváháním máš asi pravdu, protože si pamatuju, že by mi to co jsem chtěl udělat, nemuselo tak úplně projít, tak proto se to asi nestalo :).
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Byl to LD?

Príspevok od používateľa Bianka »

Pjotrik napísal:Veľmi ľahko sa dá zabudnúť, že sen je LD. Ja sa musím každú chvíľu pozastavovať a pripomínať si to. Ináč to prechádza do klasického sna.

To ako vieš ovplyvňovať LD, záleží od toho ako sám veríš, že sa to podarí. Ak si presvedčený, že po vyskočení budeš lietať, stane sa to. Ak čo len trochu zaváhaš, spadneš. To čo zaberá mne je žiadne premýšlanie, ale rovno vykonanie danej činnosti.


no niečo také som si aj myslela :D
Napísať odpoveď