otázka - pohyb v spomienkach

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

otázka - pohyb v spomienkach

Príspevok od používateľa Bianka »

Podla toho čo som čítala sa dá ísť v LD do minulosti ale chápe sa to aj tak že vrátiť sa k niečomu čo sme už zažili nejakú konkrétnu situáciu?Zaujíma ma to lebo chcem vedieť či tam bude všetko rovnaké a či si môžem napríklad všimnúť niečo čo som predtým v reáli nepostrehla, alebo či sa tam môžem pohybovať a pozrieť sa na niečo z iných uhlov(doslovne :D) a tak :D Neviem či poznáte seriál Kyle XY a tam mal ten Kyle takú schopnosť :D
Naposledy upravil/-a Bianka v St Okt 29, 2014 20:21, upravené celkom 1 krát.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Otázka :D

Príspevok od používateľa madagaskar »

ak sa chceš pohybovať takpovediac vo svojich spomienkach vrelo odporucam dostat sa do ohniska 10. dost v tom moze pomoct nahravka hemy-sync: prechod branov, tak sa to podarilo prvykrat mne. Citis sa akoby vovnutri svojej hlavy a mas presny prehlad o kazdom svojom cine a minulosti a mozes sa do kazdeho momentu preniest
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Otázka :D

Príspevok od používateľa Bianka »

ďakujem za odpoveď.presne tak som to myslela :D ...hemi-sync mám asi stiahnuté ale asi len nejakú časť z toho a skúšala som to len raz zatiaľ :/ to bude dlhý proces so mnou lebo málokedy som sama doma a keď sú tu ľudia tak sa nedajú robiť takéto veci veľmi :D
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Otázka :D

Príspevok od používateľa reincarnate »

všetko čo si kedy videla a počula , každá emócia, ktorú si pri tom prežila je uložená v tvojom podvedomí, to znamená že LD je to správne riešenie ak chceš vykopať svoje staré spomienky prípadne sa popasovať so svojimi skrytými strachmi a blokmi
ale z rôznych uhlov ako v Kyle XY to neviem , je to zrejme možné ale keby si chcela teoreticky vidieť nejakú svoju životnú udalosť u iného uhlu pohľadu tak by do toho musel zasiahnuť tvoj tvorivý potenciál a vytvoriť danú scénu z iného uhlu takže by sa tam zrazu mohlo objaviť aj niečo čo v pôvodnej životnej situácií nebolo , dajme by mohli ľudia v tvojej spomienke náhle zmeniť podobu alebo by sa mohlo v tom priestore objaviť niečo čo tam pôvodne nebolo
Napísať odpoveď