Žena/dievča

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Re: Žena/dievča

Príspevok od používateľa bonhomme »

Obyčajne ti DC (Dream Character - osoba vo sne) povie, že v žiadnom prípade sa tebe ani jej/jemu nesníva a v žiadnom prípade on/ona nie je v tvojom sne. Väčšinou sa tvária, že je to ich realita, tam žijú a tebe preskočilo keď si myslíš niečo iné. :)

Je dosť nezvyčajné, aby DC priznal, že je v tvojom sne. Mohol to byť spoločný sen s druhou osobou, alebo to mohla byť postava, ktorá býva v tej realite, ktorú si vo svojom sne navštívil.

Ja totiž verím, že hoci niektoré sny sú len v našej hlave, väčšina ich je mimo hlavy na astrálnych/snových plániach. Tu sa ti buď sníva v tvojej osobnej/súkromnej lokalite, alebo vo verejnej lokalite. A do tej verejnej majú prístup aj iní ktorým sa práve sníva a takisto tvory, ktoré bývajú na astrálnych/snových plániach.

Počula som od niektorých, že sa pokúsili tejto postave dať svoje tel.č, ale to sa veľmi ťažko dá zapamätať. Niekto si vytvoril veľmi krátku emailovú adresu a plánuje ju dať najbližšiemu DC, ktorý prejavý záujem.

V každom prípade je to veľmi zaujímavá téma. Pekné sny :)
Dandy96
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne Sep 01, 2013 10:50

Re: Žena/dievča

Príspevok od používateľa Dandy96 »

Ja som sa v snoch rozpraval z viacerimy postavami a vecsina mi odpovedala ze vedia ze je to sen. Ale mylim ze ziaden z tychto "ludi" aj v skutocnosti vedeli ze som sa s nimi v sne stretol. Viem to podla toho ze som sa v jednom sne stretol s kamaratom ktoreho casto stretavam ale nikdy mi nepovedal za ma videl v sne
Napísať odpoveď