Blokované OBE ?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

mathias
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Št Sep 06, 2012 15:30

Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa mathias »

Ahoj,
počas detstva niekedy do 8 rokov som zažíval ako to nazvať asi automatické alebo samovoľné OBE a LD , proste sa to dialo bez toho aby som to chcel alebo aby som vedel o čo ide . To že sa jednalo o OBE a LD som zistil až o pár rokov neskôr, keďže som vyrastal v rodine, v ktorej ma zrejme každý člen dosť silné zážitky s duchovným svetom tak to neobišlo ani mňa.
Nepamätám si už všetky OBE ale najviac mi utkveli v pamäti tie pri ktorých som sa dostal do kontaktu s mojimi mŕtvymi príbuznými a stál som s nim bok po boku nad mojím fyzickým telom , väčšinou sa to dialo v noc po pohrebe a dnes to chápem ako rozlúčku. Všetko sa to ale skončilo počas mojich posledných dvoch zážitkov , tie zrejme u mňa vyvolali až taký strach že som nejak podvedome túžil po tom aby sa to už nedialo a zrejme som to nejak zablokoval .
Dnes mam 24 rokov a uvedomujem si že od mojich 8 rokov sa už žiadne OBE nekonalo a dokonca som si prestal pamätať svoje sny. Za cele tie roky ani jeden sen ani iný zážitok . Každé ráno sa budím ako po kóme proste prázdno ani útržok alebo pozostatok nejakého sna. Nedávno som ale oslávil 24 narodeniny a sny sa mi zrazu začali vracať , bohužiaľ si zapamätám len 1 - 2 sny za mesiac aj to len útržky z ktorých nedokážem takmer nič poskladať. Možno sa to začalo vracať pretože to chcem späť.
Ak som to nejak zablokoval je možné to nejak znova odblokovať aby som mohol znova zažívať OBE a skúšať AC ?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj mathias,

poznám niekoľko podobných príbehov, aký si popísal Ty. Deti sú častokrát natoľko otvorené, že im nerobí AC žiadny problém. Potom však príde situácia, ktorá túto skúsenosť zablokuje. Možnosť odblokovania je závislá od miery Tvojho zablokovania. :ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
mathias
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Št Sep 06, 2012 15:30

Re: Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa mathias »

ťažko povedať do akej miery sa mi to podarilo zablokovať , existuje nejaký spôsob ktorý by som mohol skúsiť ?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Tých spôsobov je veľa, no rátaj s tým, že Ti prekonanie toho bloku môže trvať dlhé mesiace či roky. No nevzdávaj to.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
mathias
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Št Sep 06, 2012 15:30

Re: Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa mathias »

nenašiel som nejaký spôsob ako to odblokovať resp. ako to riešiť tak som sa rovno vrhol na OBE podľa Monroa ,, ale došiel som len po vibrácie v rukách , potom ma z toho pretrhol nejaký hluk pod oknami zrejme mačky s priveľa adrenalínom v krvi ,, takže som sa mierne unavený otočil a šiel spať a za moment som sa pristihol ako sa nepríjemné spamätávam z čudného neviem či sna ,,ak to bol sen alebo OBE
(( mal pocit že som polovične von z fyzického tela aj napriek tomu že som sa nejak zabudol pozrieť či za mnou neuvidím môj fyzicky ksycht ako sa oddáva spánku ))
tak sa mi "snívalo" že sedím na mojej posteli v mojej izbe a pred posteľou stojí tmavá silueta človeka , ktorý priam vyvoláva stav úzkosti a škrabot pazúrov po podlahe tomu vôbec nepridával na romantike takže som sa definitívne vytrhol do reality
a v ten moment som vážne uvažoval či to AC je fakt bezpečné

ale stále cítim potrebu uskutočniť AC aj napriek tej večernej pochybnosti
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Málo kto si uvedomuje, že na úspešné prekonanie blokov voči AC je nutné mať pocit bezpečia a to takého, že v prípade problémov je niekto prítomný, kto dokáže pomôcť či zasiahnuť. Aj preto som pevne presvedčený, že cesta "samouka" je síce lacná, no najdlhšia a najťažšia s veľmi nejasným koncom. Ak máš naozaj chuť znovu sa naučiť AC, príď o 2 týždne do Valčianskej Doliny, kde môžme počas celého víkendu spolu pracovať. Viac informácií nájdeš na stránkach Regeneračného centra Alexandria, ktoré organizuje túto akciu. Ak by Ti daný termín alebo miesto nevyhovovali, ďalšou možnosťou je víkend 26. - 28. 10. vo Zvolene. Viac informácií nájdeš na http://forum.annwin.sk/oznamy-o-kurzoch ... t2156.html
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
mathias
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Št Sep 06, 2012 15:30

Re: Blokované OBE ?

Príspevok od používateľa mathias »

diki pozriem sa nato
Napísať odpoveď