Miňo

Každý užívateľ tu dostane priestor, aby o sebe niečo napísal

Moderátor: Moderátori

Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Miňo

Príspevok od používateľa Miňo »

Chcem najskor pozdravit vsetkych clenov tohto fora :D Som 36 rocny a 12 rokov zenaty chalan. Zial nemam ziadne nadprirodzene schopnosti a nie som ani mystik, saman alebo astralny cestovatel. Zaujima ma astralne cestovanie a konkretne zmenene stavy vedomia. V tomto zivote sa snazim nieco dokazat a vzdy sa mi velmi dari. Mozno prave preto, ze to co robim, robim s velkym nasadenim, dobrou intuiciou a obrovskou volou dotiahnut svoj zamer do uspesneho konca. Vlastne som dokazal dosiahnut vsetko to, co som v zivote dokazat chcel, ked som bol dieta. Mam krasny dom, krasnu a milujucu manzelku, krasne auto, vela penazi. A teraz sa sameho seba pytam co dalej? Mam rad vsetky bytosti (rastlinky, zvieratka, chrobaciky, komariky a ine stvorenia :D ) a od mala si o mne ludia casto rozpravaju ze som nejaky divny, ja si to ale nemyslim a neviem presne o co im s tymto tvrdenim presne ide :D . Verim ze tu najdem mnoho priatelov ktory maju podobne zaujmy. :D
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Miňo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Vitaj Miňo na fóre.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Miňo »

Dakujem WhiteWolfSix este by som doplnil, ze ma bavi hra na gitare, klavesoch, mam rad jazdu na skutri a motocykloch, fotografovanie, a v tej dobe ked som nemal nic, som bol omnoho stastnejsi a kludnejsi ako teraz ked mam vsetko co som chcel. Tak verim ze sa o sebe dozviem nieco viac absolvovanim kurzu prechod branou I. :D
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Bianka »

vy ste/ty si veľmi šťastný človek :D tak si predstavujem seba keď budem mať toľko rokov :D
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Miňo »

Preco nie Bianka :D ...ale pamataj ze kazda minca ma dve strany. To mi pripomina casto spominanu vetu jedneho znameho ''mat tak problemy nezamestnaneho a prezidentov plat'' :D .Zvycajne ked clovek nieco chce (alebo vidi lepsi zivot toho druheho) castokrat vidi len tu jednu stranu mince, poniektori vidia aj boky, ale zadnu stranu si musi pozriet a ohmatat kazdy sam :D . Ludia casto neradi hovoria o tej zadnej casti mince, preto je vzdy navonok vidiet len leskly predok :D . Podla mna aj astralne cestovanie ma 2 strany a podla prispevkov ktore tu citam, vacsina ak nie vsetci vidia len ten predok. Fuha aka to filozoficka indukcia zo mna vysla dnes :grin: .
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Bianka »

haha :) ale čo je zadná strana toho že si šťastný a všetko sa ti darí? :D
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Miňo »

Ja som Bianka pisal ze som stastny? A kde? :D Pisal som o tom ze v tej dobe ked som nemal nic, som bol omnoho stastnejsi a kludnejsi ako teraz ked mam vsetko co som chcel. Zadna strana mince mojho zivota a mojho darenia je velmi osobna a preto ju nebudem riesit tu na fore :D ,ak ti to nevadi.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Miňo

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Miňo napísal:Mam krasny dom, krasnu a milujucu manzelku, krasne auto, vela penazi.
Myslím si, že táto veta bola pre bianku synonymom šťastia. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Bianka »

aha tak som si to prispôsobila :D ale písal si že
Miňo napísal: V tomto zivote sa snazim nieco dokazat a vzdy sa mi velmi dari.Vlastne som dokazal dosiahnut vsetko to, co som v zivote dokazat chcel, ked som bol dieta. Mam krasny dom, krasnu a milujucu manzelku, krasne auto, vela penazi.
tak to mi prišlo ako prototyp šťastného človeka :D ale chápem že to tak nemusí byť...
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Bianka »

a ešte aj ten spôsob akým píšeš mi príde taký optimistický :D len to som chcela :D
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Miňo »

no to je hrozne mileeee :grin: .
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: Miňo

Príspevok od používateľa SETL »

ak hľadáš šťastie a zmysel života odporúčam tieto knihy http://www.jewel.sk/forum/index.php?topic=2821.0 ,keďže tiež sú spojene s duchovným rastom tak ako aj OBE.
Naposledy upravil/-a SETL v Pi Okt 05, 2012 19:17, upravené celkom 1 krát.
aký tu máme zmysel ?
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Forte »

Ahoj Miňo :) tiež sa zaujímam o astrálne cestovanie a sama sa o to pokúšam. Bohužiaľ zatiaľ bezúspešne. Iba k búšeniu srdca sa dostanem vždy,a to sa potom zľaknem :/ .. v prvom rade keď to chceš vykonať, Ti radím,kúp si alebo si požičaj nejakú knihu ktorá ti pomôže očistiť myseľ,a prídeš ako na šťastie,k lepšiemu životu...ja som začala čítať jednu knihu,ktorú vrelo odporúčam,a nielen tebe,ale aj ostatným na lepší život..Volá sa Cesta k vnútornej sile a je od Barbary Bergerovej...
Je tam aj návod ako sa dostať do stavu alfa (t.j. spomaliť mozgové vlny na polovicu,teda uvoľniť sa) čo je k astrálnemu cestovaniu potrebné..a myslím,že následne sa treba dostať do stavu theta ,ale to až po tranze,neviem presne...
Ja som o astrálnom cestovaní čítala už toľko,že mi to už cez hlavu rastie :D radím to aj tebe, najprv sa informuj..je lepšie o tom vedieť viac...a poviem ti,nestačí si prečítať len 10 stránok o tom (teda u mňa je to tak).
Tak,prajem Ti veľa šťastia a veľa úspechu! ;)
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Bianka »

Miňo napísal:no to je hrozne mileeee :grin: .
ako to myslíš? :DD
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Miňo

Príspevok od používateľa Miňo »

Chcel som ti tym Bianka podakovat. Je hrozne mile od teba, ze si si vsimla moj optimizmus :D
SETL dakujem, tie stranky poznam a su dobre.
Forte dakujem. Tu knihu si urcite precitam. Nie som si isty, ci sa da naucit cez internet alebo literaturu lietat na Mirage 2000 :grin: .O par dni ale absolvujem kurz prechod branou I kde sa dozviem viac. :D
Velmi ti prajem Forte aby sa ti to podarilo.
Napísať odpoveď