živé sny ale nie LD

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Forte »

Ahojte :) nedá mi to,ale ja musím pochváliť ten magnézium B6. Dneska ráno som skúsila vstať o 4:45 a vypila som ten nápoj s tým že si ľahnem znova spať a dosiahnem LD. LD som nemala,ale za hodinu sa mi snívali až tri sny! Boli tak živé...živé už len preto lebo v každom sne som bola na takých miestach ktoré bežne navštevujem a vyzerali úplne ako v realite. Ešte aj to,že osoby ktoré tam hrali poznám,a vyzerali tiež tak ako v realite! Ďalej,som v tých snoch rozprávala zmysluplné vety,vlastne také čo aj v realite hovorím ľuďom (v bežných normálnych snoch nezvyknem rozprávať,a keď aj, tak nie zmysluplne).
Tieto sny sa úplne odlišovali od tých bežných. Hm no som spokojná takže každé ráno budem toto skúšať a dúfam že dosiahnem LD :)
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Forte »

Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Potvrdzuješ výskumy :)

viewtopic.php?f=18&t=1960

V tejto téme dole som nie až tak dávno písala práve o vplyve vitamínu B6 na sny a spánok.
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Forte »

Väčšina ich potvrdzuje a keď som sa dozvedela o vitamíne B6 čo spôsobuje nedalo mi nevyskúšať to :D také zvláštne čo vedia porobiť vitamíny s mozgom..:)
Prečítala som si :)
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Forte »

Tak dneska som skúsila jednu metódu :D vstať o 90 minút skôr než obvykle,byť hore 15 minút a robiť pritom testy reality a po vypití toho magnézia ísť znova spať.LD som síce nemala,ale podaril sa mi živý sen,ale zo všetkých bol ten najživší...
Chcela by som vám ho porozprávať :D takže..začal takto:
Ja,sestra a moja mama sme sa prechádzali pri okraji cesty. Potom jedna z nich (buď mama alebo sestra,už si nepamätám) povedala,že ak budeme počuť helikoptéru,tak si musíme rýchlo ľahnúť (asi preto lebo v helikoptére mali byť údajne nepriateľskí ľudia ktorí keby nás uvideli hneď by útočili). Akonáhle to povedala,sme začuli helikoptéru :D Pred nami bol jeden širší krík s tieňom (v sne mi svietilo slnko) a hneď pri ňom aj les. Rýchlo sme sa rozbehli do tieňa k tomu kríku a ľahli sme si (neviem prečo sme nešli do lesa :D :D). Akonáhle sme si ľahli,bola pod nami oranžová deka :D :D iba tak sa zrazu ocitla tam :D
Helikoptéra sa približovala, ja som sa v tom sne tak bála že čo bude ak nás uvidia :D absolútne som sa nehýbala. Sestra sa pohla a ja som jej hovorila nehýb sa! :D ale nejak ma neposlúchala...Potom,keď už zvuk helikoptéry akoby ustupoval,som sa jej pýtala, či je tam ešte (v zmysle či ju ešte vidno) odpovedala áno..a keď o trocha neskôr som sa jej na to opýtala,odpovedala že už nie. Keď sme sa postavili pred sebou som uvidela stenu :D a takto sen skončil...
Chcem k tomuto dodať,že zvuk tej helikoptéry bol tak reálny,že by ste to od reálneho zvuku ani nerozoznali :D sen bol pre mňa celkom zaujímavý,až na tie 2 chybičky :D (deka a stena). Zaujímavé ale však bolo,že v sne sme hovorili zmysluplné vety. Ja v normálnych snoch nehovorím a keď hej tak nie zmysluplne. Potom,ďalšia vec,slnko svietilo. V snoch obyčajných mi nesvieti , a už vôbec v ňom nie sú tiene.
Tú deku a stenu ale viem vysvetliť :D sranda je,že že tá deka na ktorej som spala (mala som ju namiesto plachty) bola oranžová,a v sne tiež! :D a steny som mala blízko hlavy...môže to znamenať,že pred spaním som sa pozrela na deku a stenu,a tak sa mi to prenieslo do sna? :D ďalšia vec,že 8 hodín pred tým som si prezerala obrázok jednej helikoptéry,takže je možné že som si aj tú nejak preniesla do sna pomocou podvedomia :D
Takže už to uzatvorím,ak ste to dočítali až sem,tak ďakujem :D s týmto snom som spokojná. Hádam budem mať ešte živšie :)
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Forte napísal:ďalšia vec,že 8 hodín pred tým som si prezerala obrázok jednej helikoptéry,takže je možné že som si aj tú nejak preniesla do sna pomocou podvedomia :D
skús si začať všímať ako súvisí to, čo robíš pred spaním s obsahom snov 8)
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Forte »

Pjotrik už si to všímam :))
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: živé sny ale nie LD

Príspevok od používateľa Forte »

No musím niečo zas porozprávať :D dneska ráno,som sa po 4 hodinách spánku zobudila,a to bez budíka! Tak som teda vstala z tej nešťastnej postele a šla na wc,potom vypila ten nápoj,pokúsila sa ísť spať.Nejak som si popritom v mysli hovorila že budem mať lucídny sen,to trvalo asi 15 minút čo som sa tak "presviedčala"...potom som začala "vizualizovať" čo budem mať v sne..na moje telo som absolútne nemyslela.Ako tak som v tej vizualizácii pokračovala,onedlho na to som pocítila ako mi srdce začalo biť o trocha rýchlejšie,a ako by mi náhle ochrnulo telo,a to hlavne dolná časť tela.Potom mi nejaksi pripadalo,že som sa nachádzala v nejakej tme a nič neni okolo mňa. Akoby som odrazu počula hlas nejakého dievčaťa,pripadalo mi to akoby hovorila nejakým cudzím jazykom,alebo skôr dýchala strašidelným spôsobom.Nepočula som ju zreteľne. Vôbec som sa nezľakla,vedela som,že je to len moje podvedomie.No a potom to prišlo. Hlasný zvuk v ušiach.Nebolo to pípanie ani bzučanie. Skôr by som to porovnala k tomu,ako keby ste boli hlboko pod vodou a tam počuli zhluk zvukov,teda skôr energiu nejakú.Boli tam aj iné,zvláštne zvuky. Keď som to počula,hneď som vedela že sa jedná o paralýzu. Na tvári sa mi objavil úsmev. Zvuk bol hlasný,ale nie príliš hlasný,vedela som,že by mal časom zosilňovať.Ale to sa nestalo (to sa ešte dozviete prečo :D ) ...Skúsila som hýbať prstami na rukách. Išlo to,ale nie ľahko. Dá sa povedať,že som bola v paralýze (tranze) len napoly. Teda v dolnej časti tela to bolo oveľa intenzívňejšie. Asi o 15 sekúnd to všetko zmizlo. Bolo to určite z toho náhleho nadšenia, lebo ma veľmi potešilo,že som sa dostala do tranzu. Mala som skvelý pocit uvoľnenia potom.Maminu som rýchlo zobudila,že to bol taký úžasný pocit,a ešte k tomu som tam prekonala aj strach (z tých zvukov a toho všetkého. Obyčajne ja sa takýchto javov bojím. Ale zdá sa,že dnes som strach prekonala :) ).
Potom som skúsila znova "upadnúť" do tranzu. Ale to sa mi už nepodarilo, možno preto lebo som to veľmi chcela...
Takže návod na to už viem,najlepšie bude keď to spravím ráno,vtedy to ide myslím ľahko :)
Napísať odpoveď