Rastlinky pre LD

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

Myslím, že ája na OBE moc vhodná není. Průměrný člověk se po po prvních akorád dost poblije a k těm jemněším je cesta dost trnitá. Navíc nevím, kde by se tady dala sehnat a pak také ta kvalita je velmi různá (je to prý dost složitá směs) a ani nelze říct: ta je dobrá, ta ne. Prostě různé áji pro různé lidi a účely (pokud se to povede:-). No, ale pár lidí co si s tím zalítalo znám... jedná se ale o lidi, co už měli předtím OBE normálně.
Šalvěj možná někdy zkusím, pak dám vědět, ale co jsem slyšel, je to spíš psychadelikum. To že jako takové změní spánek, je jasné, jde o to jen jak.
Na spaní (sny) je prý je dobrý Selegilin. Je ale na předpis, takže kdo má možnost, ať se podělí se svými poznatky (nebo i s selegilinem:-).
Používateľov profilový obrázok
kokopelli
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Št Júl 08, 2004 13:59

Re: Jak se naučit mít LD ?

Príspevok od používateľa kokopelli »

najlepšia na LD je Calea zacatechichi, rastlinka, ktorú užívajú mexickí indiáni, pretože im navodzuje pravidelné LD!!!!
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

to taky neni pravda !!! jeste kdyz fungoval GARAGE.SPIDER.CZ tak mi na toto tema odpovedel nekdo dost obsahle ( mozna to byl dreamingwolf nebo ww6, ale nevim jiste ). Ten clovek byl v mexiku na dovolene a protoze se zajimal o LD, tak pochopitelne sel primo na trznici kde by se mela prodavat CALEA, ale bohuzel zjistil dost nemilou vec. CALEA ma desitky poddruhu a nikdo mu nebyl schopny rict, ktery konkretni se pouziva pro LD. takze postupne zkousel, ani jedna nefungovala, rikal ze ma jeste kdo bude chtit cca 300 gramu. A navic smrdi jako sracky, jako zumpa nebo tak nejak. Strucne receno: kdyz to vypijes a nepoblijes se tak si jednicka !!! Takze zadne rostliny, prasky, drogy apod. Pekne cvicit autosugesci kazdy den nekolikrat a samo se to pak dostavi. Kdyz se zacne s tim denikem a tabulkama co ma MSG na www tak behem mesice jiste zazijes prvni lehke LD a postupne se to zacne zlepsovat, aspon u me to tak fungovalo, ale vzhledem k soucasne zatizenosti, dovolene apod. sem ted 3 tydny vynechal, takze sem mel uz jen asi 1 lehke LD tydne. Lehke myslim takove, kdy si sice uvedomis ze si ve snu a zkousis delat pokusy, ale pri slozitejsi veci, napr. pruchod zdi, nebo telekineze se probudis ...
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

Ohledně tý Calei bych řek, že je jen pro začátečníky (Zacatechichi):-)))
Používateľov profilový obrázok
el_nino
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pi Júl 16, 2004 19:35

Re: Jak se naučit mít LD ?

Príspevok od používateľa el_nino »

PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

Neviem, ci drogy vedu nejako rozumne k LD, ale v urcitych veciach pomoct mozu. :oops:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak se naučit mít LD ?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Osobne som proti používaniu akýchkoľvek psychotropných látok, halucinogénov, či iných drog. Riziká používania týchto látok sú väčšie ako akýkoľvek možný úžitok. Je síce možné namietať tým, že v Južnej Amerike sa predsa tieto látky používajú, no to zároveň neznamená, že nepôsobia negatívne.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Rastlinky pre LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já bych ty halucinogeny apod. neodsuzoval. troufám si o sobě říct, že mám dost bohaté zkušenosti s halucinogeny (LSD, psilocybin) a zážitky jsem měl vždy fantastické, velice duchovní až náboženské. toto nelze popsat slovy, to musíš prožít, abys pochopil. nikdy jsem nezaznamenal nic negativního, naopak mě to postrčilo o pořádný kus dopředu. můžu doporučit knihu Záblesky paměti nebo Velekněz od Timotheye Learyho (americký psycholog zkoumající psilocybin a LSD) nebo něco od Aldouse Huxleyho, Alberta Hoffmana apod. Halucinogeny ti otevřou brány vnímání a najednou zjistíš, v jaké iluzi jsi celý dosavadní život žil. samozřejmě se stává, že to někdo podcení a pak se to může zvrtnout v horor. řekl bych, že jsou to dary od Boha, abychom jej mohli zažít.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Rastlinky pre LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

jo a rizika s tím spojené jsou mnohem menší, řekl bych až skoro nepatrné v porovnání s tím, co můžeš zažít. Jak správně řekl Paul McCartney (Beatles) : po tripu už tvůj život nikdy nebude takový, jaký byl doposud.
NOWerMAN
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Sep 04, 2005 7:00

LD

Príspevok od používateľa NOWerMAN »

Ak si dakdo tuzi objednat Calea zacatechichi tak nech ide na www.rastlinky.sk --- Minuli rok som si tade objednal salviu a bolo to v pohode,az nato ze sa ta sa velice tazko pestuje,takze preto radsej doporucam na zaciatok tu caleu...
tokr
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Apr 30, 2006 10:21
Bydlisko: praha

Príspevok od používateľa tokr »

Calea Zacatechichi se dá sehnat i v jednom českém internetovém obchodě, mylim že i rychleji a levněji.. www.botanic.cz
Ještě sem ji nestačil vyzkoušet, ale myslím že když člověk zkousne tu chuť tak to za to bude stát. Možná by bylo i dobré čaj udělat na půl s mátou..
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Rastlinky pre LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tak jsem si objednal 20g Calea zacatechichi a dneska mi to přišlo. Dnes večer si z toho asi buď udělám čaj nebo ubalím jointa, takže dám hned vědět, jak jsem dopadl a jestli jsem měl LD ! Už se těším.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Rastlinky pre LD

Príspevok od používateľa Tesla »

Ja by som tiez chcel... Skusim pobehat po meste, po semenarstvach, ale tam calea asi nebude. Mozno v obchode so susenymi rastlinami..

Minule som skusal obsah salviorinu v mojom koleus-e. Dost mi to pripomenulo AC, lebo som sa pozeral na ten koleus a potom som si vsimol, ze mam zatvorene oci :D
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Rastlinky pre LD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

živá rostlinka se dá sehnat na http://www.rastlinky.sk Mají tam jak caleu, tak i šalvěj divotvornou a možná i nějaké další halucinogeny.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Rastlinky pre LD

Príspevok od používateľa Tesla »

Len dost sa obavam toho, ze mi to pride zvadnute, alebo v zlom stave...
A hlavne, ak to ide cez slovensku postu co pride tak do 2 tyzdnov...
Napísať odpoveď