Alkohol a iné látky meniace stav vedomia

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Tilk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Ne Júl 02, 2006 6:39
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať používateľa:

Re: Alkohol

Príspevok od používateľa Tilk »

O keťáku som toho tiež počul kopec, pripájam sa k žiadosti o osobnú skúsenosť
[url=http://kevan.org/brain.cgi?TiLK]secret place[/url]
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

..tak to tu trosku vyvratim, hlavne co sa tyka "gandze". Ja hulit nemozem, aj kebyze chcem, pretoze ak si dam, tak musim mat pri sebe niekoho, lebo mam pocit, velmi silny / nezazijes, nepochopis / ze umriem. Vizualizujem to, citim to, bojim sa...hrozne nieco. Trvalo mi to dost dlho, kym som prisiel na to, preco sa to deje....AC stav podobny smrti, ze ? :wink: ...tak ci tak, radsej neriskujem, neoplati sa, zazivat hore spominane je fakt hrozne, aj ked ma to neviem ako zblizuje k AC a pod. :moon:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
loneman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: So Nov 18, 2006 14:22

Re: Alkohol a in

Príspevok od používateľa loneman »

Ketamin sa dá zohnať v pomerne dobrej kvalite, keď máte známeho veterinára. Používa sa ako anestetikum vo veterinárnej medicíne. Kedysi sa používal aj u ľudí (ako anestetikum), pokiaľ sa nezistilo, že spôsobuje NDE (zážitky blízke smrti). Osobnú skúsenosť nemám.
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

2 emco: nieco podobne sa aj mne stalo a dost ma to rozhadzalo. Zasiahlo to moj realny zivot, mam pocit ze je pre mna vsetko smrtelne ... ako si sa z toho dostal ? Bolo to to najhorsie co som kedy zazil!!
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

tak to vám teda nezávidím. Co já bych si bez ganji počal? Je to můj dobrý společník. :smoking:
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

mNemoN napísal:2 emco: nieco podobne sa aj mne stalo a dost ma to rozhadzalo. Zasiahlo to moj realny zivot, mam pocit ze je pre mna vsetko smrtelne ... ako si sa z toho dostal ? Bolo to to najhorsie co som kedy zazil!!
...nedostal, nefajcim gandzu :cry: :roll:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:grin: me by zajimal hlavne ten KETAMIN ... pockame jestli se tu nekdo objevi s vlastni zkusenosti.
Používateľov profilový obrázok
MSG
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Po Jún 21, 2004 16:13
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa MSG »

majk napísal::grin: me by zajimal hlavne ten KETAMIN ... pockame jestli se tu nekdo objevi s vlastni zkusenosti.
si to dej do googlu...jinak na LD to není, OBE možná.
MSG: Lucidní snění
http://welcome.to/msg
Používateľov profilový obrázok
The Payvol
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Feb 12, 2008 14:44

Príspevok od používateľa The Payvol »

no ja som mal zatiaľ vždy mal LD keď som večer pil a zavčasu ráno som sa na chvíľu prebudil už triezvy(asi) a potom som mal LD, iba prvý LD som mal bez toho, teraz keď to skúšam a nepijem pred tým nemám LD.
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: Alkohol a iné látky meniace stav vedomia

Príspevok od používateľa jetsiu »

No lidi asi takhle. Je potřeba zdůraznit, že není alkohol jako alkohol. Uvedu příklad na sobě. Když si dám večer nebo předvečer tak 2 dcl červeného portského vína + to třeba zkombinuji s nočním probuzením, vždy si zapamatuji nějaké sny a jsou do jisté míry vědomé. Sny jsou nevšední a vcelku zajímavé. A to se tvrdí, že alkohol je zabiják spánku a snění vůbec, potlačuje REM fázi. Někdy v nich mívám trošku zvýšené prvky sexuality (to nevím, zda to vypovídá něco o mně nebo je specifické pro působení portského :D Je to možné - po pivě nebo něčem tvrdším se mi to prakticky nestává). To vše může být individuální, každý jsme jiní.
Pokud tedy srovnám jednotlivé druhy alkoholu, tak jednoznačně bych viděl nějaké výsledky, které stojí za řeč při použití různých druhů vín v menším množství. Možná tam hraje do jisté míry roli i množství procent obsažené v alkoholu. Pivo a různé destiláty bych spíše nedoporučoval. Každopádně nikdy se mi nestalo, že bych se ráno po tom všem cítil nějak špatně fyzicky a už vůbec ne psychicky. Tak zkoumejte a bádajte, třeba také něco objevíte :)
Napísať odpoveď