REMEE

Pyramídy, kyvadlá, kryštálové gule a iné ezoterické pomôcky

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

REMEE

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Nieaky dvaja manici zacinaju s vyrobou novej LD masky zbieraju peniaze cez kickstarter na masovu vyrobu, vlastne uz davno vyzbierali co potrebovali.

Je to celkom sikovna vecicka a vyzera to tak ze bude aj dost pohodlna, nie ako predchadzajuce LD masky, kotore ale boli vybavene aj REM detekciou ktorou REMEE nedisponuje, ale mozno as tak chybat nebude, ved checknite si video na kickstarteri - http://www.kickstarter.com/projects/104 ... aming-mask

A jeich webstranka pre objednanie - http://sleepwithremee.com/
Naposledy upravil/-a Shaman1982 v Ut Nov 20, 2012 22:29, upravené celkom 1 krát.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: REMEE

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Myslím že produkt to nie je zlý, na druhej strane ak už nejaké signály, prečo si neurobiť mp3 a po 5 hodinách mi bude hovoriť že snívam miesto neistých blikajúcich signálov. A v podstate by to bolo zadara ak má človek mobil alebo prehrávač.
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: REMEE

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

DreamChanger napísal:prečo si neurobiť mp3 a po 5 hodinách mi bude hovoriť že snívam miesto neistých blikajúcich signálov
Toto som uz skusal, ked som esce spaval v izbe sam a bud mi to nefungovalo, alebo ma to zobudilo. Teraz ked uz spavam zo svojou zienkou tak ju nebudem po nociach rusit stakymito vecmi, ktore mi vlastne ani nefungovali.

REMEE som si uz objednal takze do konca oktobra mozno zaciatkom decembra by som ho mal mat. Ked to budem pouzivat pravidelne ta sa na tie blikajuce signali richlo naucim reagovat.

Manici uz planuju aj vyvoj REMEE 2 ktore bude mat aj REM detekciu a to uz bude uplna paradicka, hlavne ked uz budem na blikanie vytrenovany :)
Naposledy upravil/-a Shaman1982 v Pi Nov 23, 2012 1:13, upravené celkom 1 krát.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: REMEE

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Ja som to audio skúšal len raz so slúchadlami ale ráno boli pravdaže 300 metrov odo mňa :)

Vychádzam len z toho že sa mi už veľa krát stalo že sa mi zvuky z okolia nejako začlenili do sna a potom ma aj zobudili pretože boli príliš intenzívne.

Každopádne budem rád ak sem hodíš časom nejakú skúsenosť, minirecenziu s prístrojom :)
Napísať odpoveď