Vedome si programujte podvedomie.

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

Oto
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne Nov 25, 2012 19:33

Vedome si programujte podvedomie.

Príspevok od používateľa Oto »

Pri čítaní na tomto fóre som už niekoľko krát natrafil na odporúčanie na software „Brain Bullet“.
Tento software je ale len v platenej verzii. Ja som našiel niečo veľmi podobné a legálne free.
Subliminal Blaster - Takto sa volá program ktorý, keď som si nainštaloval, tak som už aspoň čiastočne stratil pocit že len márnim čas keď som za pc pretože skutočne funguje a stojí to za to. Je veľmi jednoduchý, nezaberie veľa miesta a ani pamäte RAM. Ja ho použivám na netbooku Asus Eee PC s 1GB RAM. Celý PC je otravne pomalý ale program ide vždy plynulo.
Subliminal Blaster funguje tak, že počas používania PC sa na obrazovke v určitých intervaloch zobrazuje text, ktorý ste si vopred do programu napísali. Krátky text – Afirmácia sa zobrazuje ale len na veľmi krátky okamih a vy si ho s určitosťou nestihnete vedome prečítať – iba podvedome a o to ide. Program je veľmi jednoduchý na používanie, umožňuje len pár základných nastavení ktoré ale podľa môjho názoru postačujú.
Do google si zadajte: „Subliminal Blaster 2.0
Ja tento program používam, odhadom, sca. 2 mesiace a môžem ho len odporúčiť. Skutočne to funguje.
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Vedome si programujte podvedomie.

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Super dik za tip, ak ti nevadi ze sa spitam, tak v com konkretne ti ten soft. pomohol?
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Oto
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne Nov 25, 2012 19:33

Re: Vedome si programujte podvedomie.

Príspevok od používateľa Oto »

Jasne že nevadí, som rád že sa pýtaš...aj keď ja som ten program nevytvoril, určite budem rád za každy názor.
Samozrejme to závisi od toho čo si tam napíšeš, čo chceš v sebe zmeniť. Ja som si v programe vytvoril viacero afirmácii, nie len o LD. Vymyslel som si ich sám a je to veľmi jednocuché. Napríklad, „Som Kľudný, Som pokojný, Myslím pozitívne, Moja pamäť sa stále zlepšuje, Som pozorný...“
Napísal som tam veci ktoré by som chcel nejakym spôsobom zmeniť.
Čo chcem dodať je, že neviem akým spôsobom to SKUTOČNE funguje, ale FUNGUJE. Keď som to hovoril jednemu kamarátovi tak on mi povedal že, to som si iba vsugeroval a preto sa mi to zdá. Bla bla bla...A ja som mu povedal že „No a?“ V čom je rozdieľ? Funguje to? Funguje!
Ja osobne používa väčšinu afirmácii na upokojenie, kľud a pamäť. No a môj dojem je – od kedy program používam, niečo sa zmenilo, je ťažko to vyjadriť slovami ale je to pozitívne.
Treba ale aby som dodal že ja za PC zabijem naozaj mnoho času. Pre človeka čo nesedí toľko za PC to bude trvať pravdepodobne dlhšie pokým príde výsledok.
Isté je ale jedno, že tie krátke vety ktoré občas prebliknú na obrazóvke si ani nevšimnete a či už to zaučinkuje alebo nie, za pokus to podľa mňa stojí.
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: Vedome si programujte podvedomie.

Príspevok od používateľa jetsiu »

A tady je další založený na javě, úplně jednoduchý, ale plně funkční:

Kód: Vybrať všetko

http://richard.warburton.it/fst/index.xhtml
Ale někteří lidé zase tyto podprahové zprávy zpochybňují a teď se v tom vyznejte. Myslím, že to minimálně z části musí fungovat na každém. Důležitá je délka zobrazení zprávy, která aby působila na podvědomé úrovni, musí být max 10 ms. Prostě tak, aby jste vědomě tu zprávu na monitoru nedokázali přečíst. Frekvence zobrazení zprávy je už pro každého individuální. Osobně si myslím, že stačí zobrazení cca 3x za 1 min, každých 10 s mě už přijde přehnané, ale třeba někdo bude mít po tom lepší výsledky. A nepodceňoval bych ani správnou skladbu oné zprávy. Může být i v cizím jazyce, podvědomí to zvládne (na podvědomé úrovni umíme anglicky skoro všichni perfektně, ale určitě známe i další jazyky).
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Vedome si programujte podvedomie.

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Nasiel som programik co sa vola Mindmaster a ten je mozno nastavit tak ze ukaze text ale da sa tam nahodit aj lubovolny orazok co by sa dalo vyuzit na rozlicne simboly. Problem je v tom ze mi na 64 bitovom windowse nefunguje...
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Napísať odpoveď