VLASTNY SVET

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa pravda »

ahojte lucidne sny mam uz dlho ale chcel by som sa spytat ci sa vam da vytvorit vlastny svet lebo ked ja budujem a uz je to rozzsiahle tak za mnou
prise neaka osoba zakazdym ina a vzdy povie tak toto si prehnal nestacilo ti to co si mal a zobudim sa chcem ju odtial dostat lebo moje plany mi kazi neviem ci aj inak keby som tam prisirl na druhy den ci by tam ostalo to co by som si vytvoril
Oto
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ne Nov 25, 2012 19:33

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa Oto »

Ahoj, je nemožné mať 100% kontrolu nad snovou realitou. Môžeš byť v sne úplne pri vedomí ale nikdy ho úplne neovládneš. Vždy je tam aj tvoje nevedomie. Mňa skôr zaújima že prečo by som mal chcieť, mať všetko pod kontrlou? Keď máš sen, tak si jednoducho užívaj tu "jazdu". Preskúmaj čo ti myseľ pripraví a nesnaž sa to zakaždým zmeniť. V prvom rade prevezmi kontrolu nad svojím egom.
Tu je jedno video...
http://www.youtube.com/watch?v=U5S93zSFdp8
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa pravda »

ja taky niesom potrbujem to mat pod kontrolou uplne lebo musim nieco spravit robime totiz pokusy neskor to potrebujem do laboratoria je to velmi dolezity pokus
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Oto má pravdu v tom, že v snovej (rovnako aj vo fyzickej) realite nie je možné mať všetko pod 100% kontrolou. Snová realita je omnoho tvárnejšia, pretože v nej neplatia fyzikálne zákony ako vo fyzickej realite.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Síce ti neporadim, nemam s tym skusenosti, ale celkom by ma zaujimalo aky robis pokus ak to nie je tajne :)
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa pravda »

nie tajne to urcite neni prave naopak poviem to ale ked sa to podari alebo skor ked budem potrebovat pomoc co asi budem
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa pravda »

dnes sa to podarilo dosiahol som kontrolu LD aspon si to myslim na 100 percent . ovladal som uplne vsetko ludi som dal do poriadku bolo to ako realita . potom som sa ludi pytal rozlicne otazky a chcel som v mysli aby odpovedali ako si myslim ja ze co odpovedia no odpovedali uplne inak co by mna nenapadlo tim som si potvrdil ze akoby mysleli sami akobi sme sa uz nenachadzali v mysli ale v normalnom svete samemu mi to nedava logiku ale na otazku na akej sme planete odpovedali ze aripitrola a ze preco sa ich pytam na taku blbost toto je dost divne stale som mohol nieco menit a oni sa spravali tak ako v realite . vyskusal som si to ulozit v mysli a dnes sa tam pokusim vratit ak sa mi to podari tak budem pokracovat s fazou 2 ktora je najzlozitejsia faza z 3 faz . budem vas informovat
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa pravda »

Faza 2bola uspesna ale vyskitlo sa zopar otazok preto sa este uvidi ci bide faza 3 posledna pretoze bude sa musiet z ld dostat do ac cize to uz spada k faze 4 (samozrejme ak sa to nepodari v 3. Faze )takze tolko k tomu . O com toto vsetko bolo prezradim az ked sa to podari nechcem pisat plany a hypotezy ale konecne vysledky.
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa pravda »

Po dlhom case sa podarila faza3 teraz sa zacne faza 4 neocakavam ze sa podari hned ale mala by vist.
Elora
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Po Apr 27, 2015 15:37

Re: VLASTNY SVET

Príspevok od používateľa Elora »

Dá sa sen ovládať na 100%. Kebyže je každý človek presvedčení, že sa to nedá, tak ako potom je možné, že sa to dá? Podľa mňa je dosť zastarané a hlúpe myslieť si, že niečo nemožno ovládať. Všetko sa dá a sny sú jasným dôkazom. Ži pre svoje sny. Treba žiť preto, prečo sa oplatí aj zomrieť. A Ak sa oplatí zomrieť pre svoj sen, tak prečo nie? Každopádne ver svojim snom.
Napísať odpoveď