chaneling

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

Ahojte ste daleko od pravdy zatial ziadne pozemske nabozenstvo neodhalilo skutocnu pravdu musim to napisat do knihy lebo na forum sa vsetko napisat neda. Som stotozneny s tym ze niekto kto je zavisli na cirkvi a na ostatnych kultoch budu hovorit ze channelining je komunikacia s demonmi lebo sa budu bat blbosti ktore im natrepali ine nabozenstva.
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

kámo, si moj človek 8)
a nenapísal by si niečo bližšie? alebo najlepšie by bolo keby si am to naučil to by som sa porobil asi :DD .. čítal som že si mam svetelnu bublinu predstavit a ako letim dakam dpči hore a otvorit dajake dvere a budem v tom chananeli a keby som tam aj bol tak mam čakat a oni tam budu náštevy chodit alebo čo ? :D ...
a tá tvoja odpoved ak som pochopil bola smerovaná aj na toho monrea, ale jeho výskumy boli fakt obrovské a zistil to v priamej komunikácii dokonca nechávali vsdtupovať do svojho tela vyššie inteligencie a rozprávať cez nich tak si myslím že on by mal byť asi ovela ďalej v pochopení ako ty .. pokial tead nebol podvodník .. neber si to ako urážku aj sa len pýtam :mrgreen:
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

Neviem kto napisal taku blbu vec co si napisal s tou bublinou a lietanim a monreov vyskum sa mi moc nepozdava lebo neexistuju vyssie a nizssie bytosti ani 1000 duchov. V skutocnosti je to ovela jednoduhsie nez sa zda, aj channeling sa robi s rovnakimi bytostami ako vsetky , je to pre cloveka tazko pochopit ale popri tych vymisloch ako su nabozenstva a vyskumi pricom kazdy tvrdi nieco ine sa ani necudujem. Ale treba si uvedomit ze nerozmyslame ako clovek ani podobnym sposobom a dalsia vec je ze nikto nam nevladne a nik nas nestvoril to som ale asi uz pisal. Lenze ludia samozrejme potrebuju poriadok a tak si navymyslali rozne vymisli. Aj tak by sme pravdu poznat nemali lebo sme to nechceli ale za situacie ked sa ludia obmedzuju hlupimi pravidlami ktore si navymyslali sami ludia je to k uzitku.
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

aha a prezradil by si mi ako na to? :D
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

našiel som niečo takéto ešte ale sa mi to zdá ako uplna p**vina

Ukľudni dych a pri každom výdychu si predstav ako sa všetky starosti vylievajú do zeme a tam sa pretransformujú.
Sústreď sa na zlatú guľu v solar plexus. Pozoruj ako sa točí. Predstav si že sa zväčšuje až ti zaplní brušný priestor.
Zo zlatej gule pošli lúč cez koreňovú čakru do stredu zeme. Nechaj cez neho prúdiť červenú energiu zeme do tvojho tela, precíť ako ťa ňou napĺňa, precíť teplo ktoré ti prináša.
Zo zlatej gule pošli lúč cez korunnú čakru smerom hore k vesmíru na začiatok všetkého čo je. Nechaj cez neho prúdiť bielo-zlatú energiu, precíť ako ťa ňou napĺňa a hreje.
Zavolaj si do takto vytvoreného kanálu svetelnú bytosť a privítaj ju.
Na konci channelingu sa poďakuj a rozlúč.
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

Ta technika je zla v skutocnosti to nie nic zlozite , zarucenu techniku nepozna nikto kazdy ma vlastnu mne sa to prvykrat stalo ked som chcel astralne cestovat a jednoducho sa to stalo bol som uvolneny a zacala sa moja komunikacia s nimi, vies ono to pride samo ale to co si pisal to"a dalej" ak sa to takto stalo tak si bol velmi blizko k cielu ale jasne zakladom je nebat sa ako vo vsetkom co robis postupne zacnes dostavat odpovede na svoje otazky.
bezmenak
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: So Jan 26, 2013 17:19

Re: chaneling

Príspevok od používateľa bezmenak »

aha no tak diki
Satan
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Máj 19, 2013 21:21

Re: chaneling

Príspevok od používateľa Satan »

Mohol by si sa ich prosim ta spytat co je teraz s Hitlerom, co vlastne robi ako sa mu dari a tak ? ak by bolo mozne bol by som rad keby si sa spytal to iste aj na Stalina, dakujem.
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

stalo sa to co s kazdym, aj keby si vyzabijal vsetkych ludi na svete nic sa ti nestane. lenze to pomylene krestanstvo a pod. vtlacaju do ludi ze ked niekoho zabiju alebo pod. tak budu po smrti trpiet. samozrejme cirkvi taketo myslenie vyhovuje. hitler aj stalin prezili mozno aj 25 000 000 zivotov po tom co tu zomreli ale toto niektory ludia nikdy nepochopia, myslia si ze minule zivoty mali len na zemi a len ako ludia. v tomto maju niektori ludia velmi obmedzene myslenie. tuto otazku som im polozil medzi prvimi. ludia sa casto nadraduju nad ostatne bytosti ale pritom su najhlupejsia rasa na tejto planete( spravanim, hlupimi problemami, nicenim.) no aj tak sa im po smrti nic nestane. teraz odbocim z temy, zem toto nase spravanie uz dlho tolerovat nebude a zbavi sa nas.
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: chaneling

Príspevok od používateľa SETL »

ja by som chcel vedieť či niečo nad BOHom tak ako ho my chápeme (ako stvoritel, ako BOH všetkého na svete, nekonečno, všetko, nekonečna láska atd. ) ? a Kedže na všetky otázky o ľudskom bytí už odpovedal BOH v knihe "Hovory s Bohom- N. D Walsch" tak sa pytam na tú knihu, či je pravdivá tak ako to my ľudia chápeme. thx
aký tu máme zmysel ?
Satan
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Máj 19, 2013 21:21

Re: chaneling

Príspevok od používateľa Satan »

A co taky clovek co spacha samovrazdu ? je to to iste ako normalna smrt ? caka ho to iste ?
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

Satan napísal:A co taky clovek co spacha samovrazdu ? je to to iste ako normalna smrt ? caka ho to iste ?
z toho co si napisal to vyzera ze chces spachat samovrazdu ale to je len tvoja vec, aj ked vzdy sa tomu da vyhnut. Asi ste ma nepochopili, ked zomries nie si ten co si bol teraz ale si ten ktori bol vzdy.
SETL napísal:ja by som chcel vedieť či niečo nad BOHom tak ako ho my chápeme (ako stvoritel, ako BOH všetkého na svete, nekonečno, všetko, nekonečna láska atd. ) ? a Kedže na všetky otázky o ľudskom bytí už odpovedal BOH v knihe "Hovory s Bohom- N. D Walsch" tak sa pytam na tú knihu, či je pravdivá tak ako to my ľudia chápeme. thx
kedze nas nikto nestvoril ale boli sme vzdy tak sme si vsetci rovny. treba si uvedomit ze vsetko co existuje sme vytvorili my vsetci. ludia si casto myslia ze su nad vsetkim ostatnym na tejto planete no vsetci su si rovni. dalej si ludia myslia ze im niekto iny pomoze ked sa modlia, no v skutocnosti pomahaju sami sebe, lebo taki isty ucinok by malo keby sa sustredili na to co chcu. prave preto pochybujem z nadpisu tejto knihy ci je pravdiva, no ti co sa predstavili mne sa mohli predstavit jemu pod menom BOH a povedat mu pravdive informacie. spytam sa ich na to a dam ti vediet. ludske myslenie sa nikdy ani najmenej nebude podobat tomu co je pravdive lebo to sme ani nechceli.
Satan
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Máj 19, 2013 21:21

Re: chaneling

Príspevok od používateľa Satan »

A co je podla nich v zivote dolezite, podstatne ?
pravda
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: St Jan 16, 2013 14:13

Re: chaneling

Príspevok od používateľa pravda »

dolezite je naozaj len zit a robit to co chces , lebo zo vsetkeho beries nieco ako skusenosti. lenze ludia sami seba obmedzuju zakonmi , ktore priznam sa neuznavam. zmysel zivota si musis najst sam lebo kazdy je iny.
Napísať odpoveď