rozprávanie zo sna

Moderátor: Moderátori

winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

rozprávanie zo sna

Príspevok od používateľa winchester »

Zdravím, poslednou dobou sa dozvedám že pravidelne zmysluplne a súvisle rozprávam zo sna ... Dá sa s tým niečo robiť ?? Ďakujem
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: rozprávanie zo sna

Príspevok od používateľa arzen »

a čo je obsahom toho rozprávania?
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: rozprávanie zo sna

Príspevok od používateľa winchester »

no to neviem, ti ktori tvrdia ze rozpravam si to nepamatuju a nieje to zase az tak pravidelne zeby som sa nahraval kazdu noc + by mi to prislo divne , asi by som sa aj trochu bal vypocut si to (deformacia z hororov :grin: , na kameru by som sa tak isto nedokazal nahrat )... a je to dolezite co rozpravam ? nemyslim si zeby to malo nieco spolocne s obsahom, ten bude skoro urcite len vynatok zo sna, ktory mi prave bezi, ale chcem prist na to preco prave vtedy...
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: rozprávanie zo sna

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

čauko

vyzerá to tak, že so samotným rozprávaním sa veľa nedá robiť, ale treba nájsť, čo ho spúšťa. Skús pohľadať na internete a obmedziť možné spúšťače... napríklad tu na tejto stránke sú nejaké vymenované: http://www.healthism.com/articles/talki ... -solutions
Napísať odpoveď